הפקולטה לחקלאות
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
מדעי הצמח בחקלאות וביוטכנולוגיה (0791)
מדעי הצמח בחקלאות וביוטכנולוגיה, חד-חוגי - בוגר - חד-חוגי (9120)
שנה א'
קורסי חובה
להלן טבלת קורסי חובה המדגימה מהלך אופטימאלי של לימודים בחוג. חריגה מרצף לימודים מומלץ המתפרס על פני שישה סמסטרים, עלולה לשבש את מהלך הלימודים הסדיר ואף להיות כרוכה בהוצאות נוספות
הפקולטה לחקלאות :מדעי הקרקע והמים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
מר איתי בראלי
|
חדר 2 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
מר איתי בראלי
|
חדר 101 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
חדר 10 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר אשר אלטמן
|
חדר 108 (רחובות) |
|
17:00-16:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
|
חדר 2 (רחובות) |
|
16:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב דפנה שפאץ
|
חדר 2 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר אשר אלטמן
|
אולם 15 (רחובות) |
|
12:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב דפנה שפאץ
|
הערה:
תרג ג לחוג 715. תרג ד לחוג 712 ולמסלול 2512. תרג ה לחוג 712. תרג ו לחוג 718,794. תרג ז לחוג 718. שעור א לחוג 710,715,718,791,792,794,795 ולמסלול 2510,2515. תרג א לחוג 710,791,795. תרג ב לחוג 710,791,792 ולמסלול 2515. שעור ב לחוג 712 ולמסלול 2512.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר איתן מרגוליס
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
ד"ר איתן מרגוליס
|
חדר 1 (רחובות) |
בקמפוס |
17:00-15:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 102 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב יעל בלו
|
חדר 5 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 105 (רחובות) |
בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 2 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
13:00-11:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 106 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
(רחובות)לולב צריף 10 |
באולם ומוקלט |
13:00-11:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
גב יעל בלו
|
חדר 109 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב יעל בלו
|
חדר 102 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
מקלט (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 8 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 2 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
גב יעל בלו
|
הערה:
שימו לב, השיעור יחל מהשבוע החמישי ללימודים שעור א לחוג 712,718,794 ולמסלול 2512,2518. שעור ב לחוג 710,715,716,719,722,791,792,793,795 ולמסלול 2510,2515,2516,2517,2522. תרג א לחוג 710,791,795. תרג ב לחוג 710,791. תרג ג לחוג 715,792. תרג ד לחוג 715,792. תרג ה לחוג 712. תרג ו לחוג 712. תרג ז לחוג 712. תרג ח לחוג 716,722,793. תרג ט לחוג 722,793. תרג י לחוג 722. תרג יא לחוג 718,794. תרג יב לחוג 718,794 ולמסלול 2518.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
|
עבודה שוטפת |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
מע' 201 (רחובות) |
28/01/24-14/03/24 7 מפגשים28/01/24-14/03/24... |
11:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
גב דיאנה אבו חלקה
גב איה בריל
גב ורוניקה ביטן
גב לירן כוכבי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
30/01/24-14/03/24 7 מפגשים30/01/24-14/03/24... |
17:00-14:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
גב לירן כוכבי
גב שרון צרפתי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
29/01/24-14/03/24 7 מפגשים29/01/24-14/03/24... |
19:00-16:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
גב מור שיר
גב לירן כוכבי
גב שרון צרפתי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
28/01/24-14/03/24 7 מפגשים28/01/24-14/03/24... |
19:00-16:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
גב לירן כוכבי
גב יערה זנדני
גב שרון צרפתי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
31/01/24-14/03/24 7 מפגשים31/01/24-14/03/24... |
11:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
מעב |
גב איה בריל
גב מור שיר
גב יערה זנדני
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
31/01/24-28/02/24 7 מפגשים31/01/24-28/02/24... |
18:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
גב מור שיר
גב שרון צרפתי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
29/01/24-14/03/24 7 מפגשים29/01/24-14/03/24... |
13:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
גב איה בריל
גב ורוניקה ביטן
גב יערה זנדני
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
29/01/24-14/03/24 7 מפגשים29/01/24-14/03/24... |
16:00-13:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
מעב |
גב איה בריל
גב מור שיר
גב יערה זנדני
גב ליאור פרי
|
הערה:
.המעבדה תחל בשבוע הרביעי של הסמסטר לו"ז יתפרסם במודל. מעב ז לחוג 718,794 ולמסלול 2618. מעב א לחוג 710,716,722,791. מעב ב לחוג 715,792. מעב ג לחוג 712. 716 לחייבי אנגלית. מעב ד לחוג 712,795 ולמסלול 2512,2518. מעב ה לחוג 710,791 ולמסלול 2515. 715 עבור תלמידים חייבי אנגלית. מעב ו לחוג 716,722,793 ולמסלול 2522. מעב ח לחוג 718,794,795.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) אולם 11 (רחובות) |
|
13:00-11:15 11:00-08:15
|
יום א' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אורן שינברג
|
אולם 11 (רחובות) אולם 11 (רחובות) |
|
15:00-13:15 11:00-08:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
ד"ר אורן שינברג
|
יק"א 19 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר מתן בירנבוים
|
חדר 2 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר מיכאל בריצ'קא
|
חדר 104 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר זנגר נדב
|
חדר 8 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב בר כהן ויינפלד
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר יובל פלד
|
יק"א 19 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר מתן בירנבוים
|
חדר 3 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
מר מיכאל בריצ'קא
|
חדר 9 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב איילת בית הלחמי
|
9 ב (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
מר זנגר נדב
|
חדר 104 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
גב איילת בית הלחמי
|
חדר 3114 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
מר מתן בירנבוים
|
חדר 3 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
גב בר כהן ויינפלד
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יג) |
תרג |
מר יובל פלד
|
הערה:
ינתן תיגבור למעוניינים בימי ראשון בין השעות 19-21 בעקרונות הכימיה - החל מהשבוע השני - תרג יג לחוג 722,793. תרג יא לחוג 722. שעור א לחוג 710,715,718,791,792,794,795. שעור ב לחוג 712,719,722,793 ולמסלול 2517. תרג א לחוג 710,791,795 ולמסלול 2610. תרג ג לחוג 710. תרג ד לחוג 715,792 ולמסלול 2515. תרג ה לחוג 715,792. לחייבי אנגלית. תרג ב לחוג 710,791. תרג ו לחוג 712,716. תרג ז לחוג 712. תרג ח לחוג 712. תרג ט לחוג 718,793,794. תרג י לחוג 718,794. תרג יב לחוג 722.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
|
עבודה שוטפת |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
09:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ מנחם מושליון
ד"ר אסף מוסקונה
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-09:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
פרופ מנחם מושליון
ד"ר אסף מוסקונה
|
חדר 3 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , באולם ומוקלטפעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב אייל ארז
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב נעה קרן
|
חדר 104 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר אריאל יוסף
|
יק"א 19 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , באולם ומוקלטפעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב עמית אדירי
|
חדר 105 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , באולם ומוקלטפעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
גב נעמ נבו
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב אייל ארז
|
חדר 106 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
גב רותם מטסוביץ-לפר
|
חדר 109 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
מר אריאל יוסף
|
חדר 101 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב עמית אדירי
|
חדר 105 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
גב מיה שטרן
|
חדר 104 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
גב אייל ארז
|
חדר 106 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
גב נעה קרן
|
חדר 109 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יג) |
תרג |
גב מיה שטרן
|
יק"א 19 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יד) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
חדר 2 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(טו) |
תרג |
גב רותם מטסוביץ-לפר
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(טז) |
תרג |
גב נעמ נבו
|
חדר 109 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יז) |
תרג |
גב נעה קרן
|
אתרוג (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יח) |
תרג |
מר אריאל יוסף
|
חדר 105 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יט) |
תרג |
גב עמית אדירי
|
חדר 101 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(כ) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
הערה:
הקורס ביולוגיה של התא 71078 ניתן בפורמט של הוראה היברידית בו התלמידים צופים בשעורים מוקלטים ומגיעים לשעור פרונטלי עם המרצה לאחר מכאן.
כולל הצגת סרטונים והגשת עבודות במודל. ,תלמיד שמבקש להחליף קבוצת תרגיל יוכל לפנות לבמידה ויהיו פניות תלמידים יש לפנות ל cellbiology.agri@mail.huji.ac.il - רותם תרג יט לחוג 722. תרג כ לחוג 722. תרג יח לחוג 722. תרג טז לחוג 722. תרג טו לחוג 718,794. שעור א לחוג 710,715,716,719,722,791,792,793,795 ולמסלול 2510,2515,2516,2522. שעור ב לחוג 712,717,718,794 ולמסלול 2512,2517,2518. תרג יז לחוג 722. תרג ב לחוג 712. תרג ג לחוג 712. תרג ד לחוג 712. תרג ה לחוג 712. תרג ו לחוג 710,715,716,791,792. תרג ז לחוג 710,715,716,791,792. תרג ח לחוג 710,715,716,791,792. תרג ט לחוג 710,715,716,791,792,795. תרג י לחוג 710,715,716,791,792,795. תרג יא לחוג 718,794. תרג יב לחוג 718,794. תרג יג לחוג 718,794. תרג יד לחוג 718,794. תרג א לחוג 712.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :כלכלת סביבה וניהול
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
05/05/24-07/07/24 10 מפגשים05/05/24-07/07/24... |
16:00-14:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר דיצה בורשטיין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
12:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
הערה:
תרג ו לחוג 718,794. תרג ד לחוג 718,794. תרג ה לחוג 716,718,794 ולמסלול 2518,2618. שעור א לחוג 710,715,716,718,719,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2516,2518,2610,2615,2618. תרג א לחוג 710,715 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ב לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ג לחוג 710 ולמסלול 2610.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ אפרת שפר
ד"ר עידן עפרוני
|
מע' 11 (רחובות) |
|
18:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
מר עמית סיון
מר ערן דגן
|
מע' 11 (רחובות) |
|
13:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב מאי ניר
גב אורלי לביא
מר אלון לוינזון
מר ערן דגן
|
מע' 11 (רחובות) |
|
18:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
פרופ אפרת שפר
מר עמית סיון
גב מאי ניר
מר אלון לוינזון
|
הערה:
שעור א לחוג 710,715,716,719,791,792 ולמסלול 2510,2515,2516,2610,2615. מעב א לחוג 710,791,792 ולמסלול 1910,1911,2615. מעב ב לחוג 710,716,791 ולמסלול 1911,2510,2515. מעב ג לחוג 715,792.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הקרקע והמים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
מר איתי בראלי
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
שעור |
מר איתי בראלי
|
חדר 9 (רחובות) |
|
17:00-16:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר נתנאל פישמן
|
חדר 9 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר נתנאל פישמן
|
חדר 3 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
מר אשר אלטמן
|
חדר 3 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר אשר אלטמן
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב דפנה שפאץ
|
הערה:
תרג ג לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. תרג ד לחוג 718,794. תרג ו לחוג 710. תרג ה לחוג 710,795. שעור א לחוג 710,715,791,792,795 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. שעור ב לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. תרג א לחוג 715,792 ולמסלול 2510. תרג ב לחוג 710,791 ולמסלול 2610.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ צבי חיוקה
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
שעור |
פרופ צבי חיוקה
|
חדר 102 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
18:00-16:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב אנה שילינג
|
חדר 1 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 104 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
16:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב אנה שילינג
|
חדר 103 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 3114 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב אנה שילינג
|
חדר 9 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 106 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
12:00-10:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 8 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
גב אנה שילינג
|
חדר 1 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 104 (רחובות) |
|
18:00-16:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(י) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 106 (רחובות) |
|
16:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(יא) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 102 (רחובות) |
|
16:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(יב) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
מר בר מרון
גב נגה ניר
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב מור שיר
מר עומר כהנשטם
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב מור שיר
מר עומר כהנשטם
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
11:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
מר בר מרון
גב מור שיר
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
11:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
גב גיל דניאל
גב יערה זנדני
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
17:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
מר עומר כהנשטם
גב יערה זנדני
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
17:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
מר בר מרון
גב גיל דניאל
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
17:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
גב יערה זנדני
גב נגה ניר
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
מר בר מרון
גב נגה ניר
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
גב מור שיר
גב יערה זנדני
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(יא) |
מעב |
גב מור שיר
גב יערה זנדני
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(יב) |
מעב |
מר עומר כהנשטם
גב גיל דניאל
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(יג) |
מעב |
גב מור שיר
גב יערה זנדני
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(יד) |
מעב |
מר עומר כהנשטם
מר בר מרון
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
11:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(טו) |
מעב |
|
מע' 21 (רחובות) |
|
17:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(טז) |
מעב |
מר בר מרון
מר עומר כהנשטם
|
הערה:
שימו לב, הקורס יחל בשבוע הרביעי לסמסטר ב' מיד כשיסתיים קורס כימיה אורגנית א' 71066 מעב ט לחוג 712 ולמסלול 2510. מעב י לחוג 712. מעב יא לחוג 712. מעב יב לחוג 722,793. מעב יג לחוג 722,793. מעב יד לחוג 722,793. מעב א לחוג 710,791. מעב ב לחוג 710,791. מעב ג לחוג 710,791. מעב ד לחוג 715,792,795 ולמסלול 2510. תרג א לחוג 710,791,795. תרג ב לחוג 710,791. תרג ג לחוג 715,792. תרג ד לחוג 715,792. תרג ה לחוג 712,795. תרג ו לחוג 712. תרג ז לחוג 712. תרג ח לחוג 716,722,791,793. תרג ט לחוג 722,793. תרג י לחוג 722. תרג יא לחוג 718,794. תרג יב לחוג 718,794 ולמסלול 2518. מעב טו לחוג 792. מעב טז לחוג 716,717,718,719,794. מעב יז לחוג 712. מעב יח לחוג 722,793. מעב ח לחוג 718,794. מעב ו לחוג 716,718,719,794. מעב ה לחוג 715,792. מעב ז לחוג 718,794. שעור א לחוג 710,715,716,719,722,791,792,793,795. שעור ב לחוג 712,718,794.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
|
מעבדה |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
ד"ר אהרן הלמן
גב נגה קורנפלד
מר ניצן דלל
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב דנה גולדברג
מר הדר קניג
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב נגה קורנפלד
גב דנה גולדברג
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-11:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
גב סער קרל
גב דיאנה אבו חלקה
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-11:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
גב סער קרל
גב דיאנה אבו חלקה
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
גב סער קרל
גב דיאנה אבו חלקה
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
גב נגה קורנפלד
גב דנה גולדברג
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
|
הערה:
קיימת חפיפה מובנית בין התרגיל בביוכימיה למעבדה בביוכימיה 71077, התרגיל והמעבדה יתקיימו לסירוגין מעב ז לחוג 718,794,795 ולמסלול 2510. 710 לחייבי אנגלית. מעב ו לחוג 715,792. מעב ג לחוג 710. מעב י לחוג 718,794. מעב ב לחוג 710,791,795 ולמסלול 2515,2610. מעב ח לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. מעב ט לחוג 718,794. מעב ד לחוג 710,791. מעב ה לחוג 715,792 ולמסלול 2615. מעב א לחוג 710,791,795 ולמסלול 2510,2517,2610.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) אולם 11 (רחובות) |
|
14:00-12:15 10:00-08:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר עידו גולדשטיין
ד"ר זאב פישהיימר
|
אתרוג (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
חדר 1 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר עמית המבורג
|
יק"א 20 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב אור מעלומי
|
חדר 8 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
|
חדר 5 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
חדר 102 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
גב טלי גורבונוס
|
חדר 84 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
חדר 102 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
מר עמית המבורג
|
חדר 10 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב אור מעלומי
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(י) |
תרג |
|
חדר 106 (רחובות) |
פעם בשבועיים , באולם ומוקלטפעם בשבועיים , בא... |
15:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(יא) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
הערה:
י
קיימת חפיפה מובנית בין התרגיל בביוכימיה למעבדה בביוכימיה 71077, התרגיל והמעבדה יתקיימו לסירוגין . תרג ו לחוג 715,792. תרג ח לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. תרג ט לחוג 718,794. תרג י לחוג 718,794. תרג יא לחוג 716. שעור א לחוג 710,715,716,718,719,726,791,792,794,795 ולמסלול 2510,2515,2516,2517,2518. תרג א לחוג 710,791,795 ולמסלול 2510,2517,2610. תרג ב לחוג 710,791,795 ולמסלול 2510,2515,2610. תרג ג לחוג 710. תרג ד לחוג 710,791. תרג ה לחוג 715,792 ולמסלול 2615. תרג ז לחוג 718,794,795. 710 לחייבי אנגלית.
|
Comments:
|
|
|
שנה ב'
להלן טבלת קורסי חובה המדגימה מהלך אופטימאלי של לימודים בחוג. חריגה מרצף לימודים מומלץ המתפרס על פני שישה סמסטרים, עלולה לשבש את מהלך הלימודים הסדיר ואף להיות כרוכה בהוצאות נוספות.
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 (רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
15:00-13:15 10:00-08:15
|
יום א' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר עידן עפרוני
פרופ נעמי אורי
|
חדר 109 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב שני דורון
|
(רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב אדר יוני סולימה
מר גלעד בן ישראל
|
חדר 8 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
מר נווה מן
|
(רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
אתרוג (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב מעיין רז
|
חדר 106 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
מר נווה מן
|
חדר 8 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב נגה פורת
|
(רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב אדר יוני סולימה
מר גלעד בן ישראל
|
חדר 106 (רחובות) |
|
19:00-18:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב נטע גרשון
מר גלעד בן ישראל
|
יק"א 19 (רחובות) |
בקמפוס |
13:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב נגה פורת
|
יק"א 20 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
13:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב שני דורון
|
(רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב מעיין רז
|
הערה:
שימו לב, קורס גנטיקה הינו קורס גדול המקיף את תלמידי שנה ב' ולכן יתכן שלא יהיו מספיק מקומות ישיבה באולם , תלמידים שלא ימצא להם מקום ישיבה יוכלו לצפות בשיעור בשידור חי בנייד/ מחשב. תרג ט לחוג 722 ולמסלול 2522. תרג י לחוג 722. תרג ו לחוג 712. שעור א לחוג 710,712,715,718,722,791,792,793,794,795 ולמסלול 2610,2615,2618. תרג א לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515. תרג ב לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515. תרג ג לחוג 710,715,791,792. תרג ד לחוג 710,715,791,792. תרג ה לחוג 712. תרג יא לחוג 718,794 ולמסלול 2518. תרג יב לחוג 718,794. תרג ז לחוג 712 ולמסלול 2512. תרג ח לחוג 722,793.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) (רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ דוד וייס
ד"ר שילה רוזנווסר
פרופ מנחם מושליון
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
גב נועה כרבי
מר בר בן זאב
מר אמיר כהן
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
מר בר בן זאב
מר אוריה רמון
|
מע' 21 (רחובות) |
19/10/23-07/01/24 11 מפגשים19/10/23-07/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
גב נועה כרבי
מר אוריה רמון
|
הערה:
המעבדה תחל בשבוע הראשון ללימודים. נוכחות במעבדה - חובה שעור א לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2515,2516. מעב א לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515,2610. מעב ב לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2515,2516. מעב ג לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2516.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הקרקע והמים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
13:00-10:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ בנימין חפץ
|
חדר 101 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 8 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 9 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
הערה:
ינתנו מעבדות לסרוגין במקביל לשעות התרגילים , מבחן אמצע יתקיים בתאריך , שעור א לחוג 710,715,716,791,792. תרג א לחוג 710,715,716,719. תרג ב לחוג 710,715,716,719. תרג ג לחוג 710,715,791,792. תרג ד לחוג 710,715,791,792.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ שי מורין
מר אלעד שרון
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
פרופ שי מורין
מר אלעד שרון
|
חדר 9 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר אלעד שרון
|
יק"א 20 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר עופר מרכוס
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר דור וינטראוב
|
חדר 8 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב אלה תדמור
|
אולם זימן (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר משה שטיינברג
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב דניאלה הבר
|
הערה:
רישום תלמידי מוסמך ודוקטור באישור המרצה בלבד. תרג ה לחוג 712,722,793,795. תרג ו לחוג 712,722,793. שעור א לחוג 710,715,718,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2518,2610,2615,2618. שעור ב לחוג 712,722,793,795 ולמסלול 2512,2522. תרג א לחוג 710,715,718,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ב לחוג 710,715,718,791,792,794. תרג ג לחוג 710,715,718,791,792,794. תרג ד לחוג 712,722,793 ולמסלול 2512,2522.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :כלכלת סביבה וניהול
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם זימן (רחובות) |
|
11:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר דיצה בורשטיין
|
חדר 101 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר תומר יערי
|
חדר 2 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר תומר יערי
|
חדר 101 (רחובות) |
בקמפוס |
18:00-17:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
ד"ר הדס דון-יחיא
|
חדר 103 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
16:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
ד"ר הדס דון-יחיא
|
הערה:
תרג ד לחוג 718,792,794 ולמסלול 2518. תרג ה לחוג 718 ולמסלול 2516. תרג א לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515. תרג ב לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2516. תרג ג לחוג 718. שעור א לחוג 710,715,716,718,791,792,794.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם זימן (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר אסף מוסקונה
פרופ אלון סמך
|
חדר 3114 (רחובות) |
|
11:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
אולם זימן (רחובות) |
|
11:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
גב נעה קרן
|
חדר 101 (רחובות) |
|
17:00-16:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב מיה שטרן
|
חדר 9 (רחובות) |
|
12:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
הערה:
קורס ברמת בוגר .חובה לתלמיד מוסמך שלא למד את הקורס בתואר ראשון תרג ג לחוג 791,792. תרג ד לחוג 791. שעור א לחוג 710,712,716,718,721,722,791,792,793,794,795,7725. תרג א לחוג 710,712,716,791,792,793,794,795. תרג ב לחוג 791,792,793,794,795.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
14:00-12:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יונתן פרידמן
פרופ אדוארד יורקביץ
פרופ יעל הלמן
|
הערה:
שימו לב,
מועדי הוראה מדויקים יועברו אליכם על ידי האחראים לקורס.המבחן בקורס מהווה רק 70% מהציון הסופי שעור א לחוג 710,715,716,718,791,792,794 ולמסלול 1911,2510,2515,2518.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
|
השתתפות פעילה |
0 ש"ש |
0 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
מע' 3 (רחובות) |
08/05/24-12/06/24 6 מפגשים08/05/24-12/06/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
פרופ יעל הלמן
ד"ר יונתן פרידמן
פרופ אדוארד יורקביץ
גב יאנה בייזמן מגן
מר טל ימין
גב ענבל פולין
מר עמיחי ביצ'מן קס
|
מע' 3 (רחובות) |
08/05/24-12/06/24 6 מפגשים08/05/24-12/06/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
מר טל ימין
מר פלג שניידר
גב ענבל פולין
|
מע' 3 (רחובות) |
09/05/24-13/06/24 6 מפגשים09/05/24-13/06/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב יאנה בייזמן מגן
גב נגה גבריאלי
גב מירי ואנונו
גב ענבל פולין
|
מע' 3 (רחובות) |
09/05/24-13/06/24 6 מפגשים09/05/24-13/06/24... |
19:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
גב נגה גבריאלי
גב מירי ואנונו
גב יאנה בייזמן מגן
|
מע' 3 (רחובות) |
19/06/24-24/07/24 6 מפגשים19/06/24-24/07/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
|
מע' 3 (רחובות) |
19/06/24-24/07/24 6 מפגשים19/06/24-24/07/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
מר עמיחי ביצ'מן קס
מר פלג שניידר
גב מירי ואנונו
|
מע' 3 (רחובות) |
20/06/24-25/07/24 6 מפגשים20/06/24-25/07/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
מר עמיחי ביצ'מן קס
גב נגה גבריאלי
מר טל ימין
מר פלג שניידר
|
הערה:
מעב א לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. מעב ב לחוג 715,722,793. מעב ג לחוג 712,716. מעב ד לחוג 710,717,793. מעב ה לחוג 718 ולמסלול 2518,2618. מעב ו לחוג 710,715,792,795 ולמסלול 2510. מעב ז לחוג 712,722.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :חקלאות - תכנית מיוחדת
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
17:00-15:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
מר נתנאל קופפר
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
19:00-17:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
שעור |
מר נתנאל קופפר
|
הערה:
קורס מתכנית "אבני פינה"- תחום רוח. שעור א לחוג 712,717,718,725 ולמסלול 2518. שעור ב לחוג 710,715,716,717,718,722,725,729,792,794,795.
|
Comments:
|
|
|
בטעינת...
|