הפקולטה למדעי הטבע
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
|
|
|
מדעי החיים (0570)
מדעי החיים, חד-חוגי, מסלול אתגר עם חטיבה - בוגר - חד-חוגי (4019)
שנה א'
קורסי חובה
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
קנדה (קרית א"י ספרא) קנדה (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט באולם ומוקלט |
09:45-08:00 12:45-12:00
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יונתן צור
ד"ר מיכל רבני
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 506 |
באולם ומוקלט |
12:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר אמיר חדאד
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 |
באולם ומוקלט |
12:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
12:45-12:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
מר אמיר חדאד
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 |
באולם ומוקלט |
14:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
מר אמיר חדאד
|
שפרינצק 26 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
14:45-14:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
גב רני פלק
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב רני פלק
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , באולם ומוקלט |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
גב תמר פרמינגר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , באולם ומוקלט |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
מר ויסאם זעאתרה
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב שני וקנין
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
גב האיא עובייד זועבי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
גב יובל שלם
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
מר יונתן יונג
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , באולם ומוקלט 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
גב טל מקוב-בואניש
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , באולם ומוקלט 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 08/05/24 , באולם ומוקלט 27/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , באולם ומוקלט |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
גב שני וקנין
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
גב הדר שגיא
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
גב תמר פרמינגר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יא) |
מעב |
גב יובל שלם
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יג) |
מעב |
מר ויסאם זעאתרה
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יד) |
מעב |
גב תמר פרמינגר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(טו) |
מעב |
גב הדר שגיא
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(טז) |
מעב |
גב יובל שלם
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יז) |
מעב |
גב האיא עובייד זועבי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס 24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יט) |
מעב |
מר ויסאם זעאתרה
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כ) |
מעב |
מר יונתן יונג
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כא) |
מעב |
גב שני וקנין
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כב) |
מעב |
גב האיא עובייד זועבי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כג) |
מעב |
גב הדר שגיא
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כד) |
מעב |
|
הערה:
המעבדה תינתן פעם בשבועיים- סה"כ 6 שבועות - לו"ז מפורט יינתן על ידי מתרגלי הקורס בתחילת המעבדות. המעבדה מיועדת לתלמידי מדעי-החיים בלבד. תלמידים אחרים יכולים להרשם לקורס מס' 72156. סה"כ תרגולים- 14 (תרגול אחרון לאחר סיום הסמסטר).
מעבדה כ"ד הינה מעבדה לחוזרים על הקורס בלבד- נא לא להירשם אם אינכם מיועדים אליה.
מסלול כימיה ביולוגיה= מעבדות של יום ד' תרגיל ט'
מסלול פסיכוביולוגיה- עדיפות למעבדות של יום ב'
מסלול ביולוגיה קוגניציה- עדיפות למעבדות יום ד'
|
Comments:
Lab is offered every other week for a total of six weeks (one of these an in-class tutorial). Schedules will be announced by the tutorial instructors when the labs begin. Available to students of life-science students only. Other students may enroll in course no. 72156.. Total number of tutorial sessions: 14 (last tutorial is held after the semester ends). Chemistry-biology track = Wednesday labs, Tutorial 9. Computational biology track: Monday labs.
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
פלדמן א (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט |
17:45-16:00
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ אריאל צ'יפמן
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר אריאל בר-לב
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר עידן שיזף
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
גב סהר מגן
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
גב שחר שמש
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ה) |
מעב |
מר רותם קיפר
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
גב סהר מגן
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
מר עידן טלמון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ט) |
מעב |
מר עידן שיזף
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(י) |
מעב |
מר רותם קיפר
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יא) |
מעב |
גב ניצן אלון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יב) |
מעב |
מר אריאל בר-לב
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יג) |
מעב |
גב ניצן אלון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יד) |
מעב |
מר עידן טלמון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(טו) |
מעב |
מר אוהד פלד
|
הערה:
המעבדה תתקיים החל מהשבוע שלישי של הסמסטר
אודיטוריום בניין מעבדות ממוקם בבניין ברנדמן
|
Comments:
Laboratory begins on the Third week of the semester.
|
|
|
קורסי בחירה שנה א'
קורס בחירה לשנים א או ב'
שנה ב'
קורסי חובה
קורסי חובת בחירה שנה ב'
. עליך לבחור שני קורסים מרשימת הקורסים הבאה בשנים ב' ו- ג'
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
לוי 07 (קרית א"י ספרא) מתמטיקה 2 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט באולם ומוקלט |
12:45-11:00 13:45-13:00
|
יום א' יום ב'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר תמר אבין-ויטנברג
ד"ר מיכל ברקר-דקל
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
14/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר רון מזרחי
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) |
31/01/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 14/02/24 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר שחר וייס
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) |
31/01/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 14/02/24 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
מר רפאל ספיר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
01/02/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 15/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס 04/01/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
מר רון מזרחי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
01/02/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 15/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס 04/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
מר שחר וייס
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
11/01/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 01/02/24 , בקמפוס 04/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 15/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
מעב |
מר רפאל ספיר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
10/01/24 , בקמפוס 14/02/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
מעב |
גב נועה אסף
|
הערה:
הקורס מכיל 6 מעבדות, סיור ומעבדה ממוחשבת. צוות הקורס ימסור לו"ז מפורט של מועדי המעבדות והסיור עם תחילת הסמסטר.
|
Comments:
The course contains 6 labs, a half-day field trip, and a guided computer exercise. The course teaching staff will provide a detailed schedule at the beginning of the semester.
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
רוטברג (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט |
11:45-09:00
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ יהוא מורן
|
(קרית א"י ספרא)שפרינצק 215 חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט 29/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס |
08:45-08:00 08:45-08:00 08:45-08:00
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב יעל אדמוני
|
חווה חדר 2 (קרית א"י ספרא) חווה חדר 2 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 116 |
29/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס בקמפוס |
13:45-13:00 13:45-13:00 13:45-13:00
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב איילת ציון
|
(קרית א"י ספרא)שפרינצק 215 חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט 27/05/24 , בקמפוס 03/06/24 , בקמפוס |
14:45-14:00 14:45-14:00 14:45-14:00
|
יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב יעל אדמוני
|
חווה חדר 2 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 217 חווה חדר 2 (קרית א"י ספרא) |
05/06/24 , בקמפוס באולם ומוקלט 29/05/24 , בקמפוס |
08:45-08:00 08:45-08:00 08:45-08:00
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב איילת ציון
|
שפרינצק 27 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)כדור הארץ 102 (קרית א"י ספרא)כדור הארץ 102 |
באולם ומוקלט 30/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
14:45-14:00 14:45-14:00 14:45-14:00
|
יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
מר איתמר קוזלובסקי
|
חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 28 (קרית א"י ספרא) חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) |
03/06/24 , בקמפוס באולם ומוקלט 27/05/24 , בקמפוס |
15:45-15:00 15:45-15:00 15:45-15:00
|
יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב יעל אדמוני
|
(קרית א"י ספרא)שפרינצק 117 חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט 28/05/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
13:45-13:00 13:45-13:00 13:45-13:00
|
יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
מר איתמר קוזלובסקי
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
בטעינת...
|
|
|
|