הפקולטה למדעי הטבע
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
|
|
|
מדעי החיים (0570)
מדעי החיים, חד-חוגי - בוגר - חד-חוגי מורחב (4010)
שנה א'
קורסי חובה
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
פלדמן א (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט |
17:45-16:00
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ אריאל צ'יפמן
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר אריאל בר-לב
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר עידן שיזף
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
גב סהר מגן
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
גב שחר שמש
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ה) |
מעב |
מר רותם קיפר
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
גב סהר מגן
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-15/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-15/01/24... |
14:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
מר עידן טלמון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ט) |
מעב |
מר עידן שיזף
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(י) |
מעב |
מר רותם קיפר
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
30/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס30/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יא) |
מעב |
גב ניצן אלון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יב) |
מעב |
מר אריאל בר-לב
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
12:45-10:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יג) |
מעב |
גב ניצן אלון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יד) |
מעב |
מר עידן טלמון
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/10/23-16/01/24 11 מפגשים3 שעות למפגש , בקמפוס31/10/23-16/01/24... |
16:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(טו) |
מעב |
מר אוהד פלד
|
הערה:
המעבדה תתקיים החל מהשבוע שלישי של הסמסטר
אודיטוריום בניין מעבדות ממוקם בבניין ברנדמן
|
Comments:
Laboratory begins on the Third week of the semester.
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
קנדה (קרית א"י ספרא) קנדה (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט באולם ומוקלט |
09:45-08:00 12:45-12:00
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יונתן צור
ד"ר מיכל רבני
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 506 |
באולם ומוקלט |
12:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר אמיר חדאד
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 |
באולם ומוקלט |
12:45-12:00
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
12:45-12:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
מר אמיר חדאד
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 |
באולם ומוקלט |
14:45-14:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
מר אמיר חדאד
|
שפרינצק 26 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
מר אסא שרמן
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
14:45-14:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
גב רני פלק
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
באולם ומוקלט |
13:45-13:00
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב רני פלק
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , באולם ומוקלט 10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
גב תמר פרמינגר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , באולם ומוקלט 10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
מר ויסאם זעאתרה
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס 10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב שני וקנין
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס 10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
גב האיא עובייד זועבי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
גב יובל שלם
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/04/24 , בקמפוס 10/06/24 , באולם ומוקלט 15/04/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
מר יונתן יונג
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
05/06/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 27/03/24 , בקמפוס 22/05/24 , באולם ומוקלט 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
גב טל מקוב-בואניש
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
05/06/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 27/03/24 , בקמפוס 22/05/24 , באולם ומוקלט 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
גב שני וקנין
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
גב הדר שגיא
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
גב תמר פרמינגר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יא) |
מעב |
גב יובל שלם
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 27/03/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 10/04/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יג) |
מעב |
מר ויסאם זעאתרה
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס 17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יד) |
מעב |
גב תמר פרמינגר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס 17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(טו) |
מעב |
גב הדר שגיא
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס 17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(טז) |
מעב |
גב יובל שלם
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס 17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יז) |
מעב |
גב האיא עובייד זועבי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
24/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 08/04/24 , בקמפוס 17/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 18/03/24 , בקמפוס |
10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00 10:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יט) |
מעב |
מר ויסאם זעאתרה
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כ) |
מעב |
מר יונתן יונג
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כא) |
מעב |
גב שני וקנין
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כב) |
מעב |
גב האיא עובייד זועבי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כג) |
מעב |
גב הדר שגיא
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/05/24 , בקמפוס 01/05/24 , בקמפוס 20/03/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 03/04/24 , בקמפוס |
14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00 14:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(כד) |
מעב |
|
הערה:
המעבדה תינתן פעם בשבועיים- סה"כ 6 שבועות - לו"ז מפורט יינתן על ידי מתרגלי הקורס בתחילת המעבדות. המעבדה מיועדת לתלמידי מדעי-החיים בלבד. תלמידים אחרים יכולים להרשם לקורס מס' 72156. סה"כ תרגולים- 14 (תרגול אחרון לאחר סיום הסמסטר).
מעבדה כ"ד הינה מעבדה לחוזרים על הקורס בלבד- נא לא להירשם אם אינכם מיועדים אליה.
מסלול כימיה ביולוגיה= מעבדות של יום ד' תרגיל ט'
מסלול פסיכוביולוגיה- עדיפות למעבדות של יום ב'
מסלול ביולוגיה קוגניציה- עדיפות למעבדות יום ד'
|
Comments:
Lab is offered every other week for a total of six weeks (one of these an in-class tutorial). Schedules will be announced by the tutorial instructors when the labs begin. Available to students of life-science students only. Other students may enroll in course no. 72156.. Total number of tutorial sessions: 14 (last tutorial is held after the semester ends). Chemistry-biology track = Wednesday labs, Tutorial 9. Computational biology track: Monday labs.
|
|
|
קורסי בחירה שנה א'
. קורס בחירה לשנים א או ב'
שנה ב'
קורסי חובה
הפקולטה למדעי הטבע :כימיה
|
עבודה שוטפת |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
05/05/24-21/07/24 9 מפגשים , בקמפוס05/05/24-21/07/24... |
18:45-14:00
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
פרופ גיל שהם
גב מזל קוסטן
מר אוריאל בלייח
גב אורלי אברבנאל
גב הדר יקיר
גב נועה מנדליאל
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
09/05/24-18/07/24 9 מפגשים , בקמפוס09/05/24-18/07/24... |
12:45-08:00
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
פרופ מיטל רכס
גב מזל קוסטן
מר אוריאל בלייח
מר פבל סבצ'נקו
גב הילה שגיא-כהן
|
הערה:
קורס המעבדה יכלול תשעה מפגשים מלאים, כולל מפגש הכרות עם המעבדה ושיטות העבודה בה ועוד שמונה ניסויים בכימיה כללית ואנליטית. יתכנו גם מפגשים חלקיים נוספים לאורך הסמסטר לפי הצורך. המפגשים יערכו פעם בשבוע ויתפרשו על פני כל הסמסטר כדי לאפשר מרווחים נוחים בין הניסויים. המפגש הראשון יערך בשבוע הראשון של הסמסטר באולם ההרצאות בבניין המעבדות החדש (ברנדמן 017). למפגש הראשון על התלמידים להביא אישור על ביצוע מבדק הבטיחות. לתשומת ליבכם, "קורס ממוחשב בבטיחות שנה א" (76222) מהווה תנאי קדם למעבדה זו. חובה לבצע את הקורס הנ"ל לפני תחילתה של המעבדה. כנהוג במעבדות הכימיה השונות, כל תלמיד חייב להגיע לכל המפגשים עם נעליים סגורות, בגדים ארוכים שיכסו את הידיים והרגליים, חלוק מעבדה ארוך ומשקפי מגן תקניות. פתיחת קבוצות המעבדה בכל אחד מהימים המצוינים תתאפשר רק בתנאי שבאותו היום ירשמו לפחות 16 תלמידים (שתי תת-קבוצות). שימו לב: על מנת שנוכל להיערך למעבדה בהתאם לכמות המשתתפים עוד מבעוד מועד, אנו מבקשים להירשם אליה מיד עם פתיחת מערכת הרישום בראשית השנה.
קבוצה א': עדיפות לתלמידי מדעי התרופה.
לתשומת ליבכם: חובה להרשם למעבדה באותה השנה שבה היא מוגדרת חובה לתלמיד. החוג לכימיה לא יבטיח מקומם של תלמידים שלא ילמדו את המעבדה בשנה המתאימה על פי תכנית לימודיהם. במידה וישנו אישור מיוחד לדחייה, יש להציגו בפני החוג לכימיה.
|
Comments:
There are 9 full sessions in this lab course: with an introduction to the lab and its methods, and 8 experiments in general and analytical chemistry. Some additional shorter sessions may be necessary. Sessions take place once a week throughout the semester, to allow a convenient interval between experiments. The first session will take place in the first week of the semester, in the lecture hall of the new laboratory building (Brandman 017). At the first session, students must present confirmation that they have performed the safety test. Note: the Interactive Safety Tutorial (76222) is a prerequisite for this lab. Students must complete the above course before the lab begins. As customary in chemistry labs, all students attending all sessions wearing closed shoes, clothing that covers their arms and legs, a full-length lab coat, and standard-compliant safety goggles. A lab group will open on the listed dates if there are at least 16 students enrolled for that date (two sub-groups). Note: Please enroll in the lab as soon as the registration system opens at the beginning of the year; this will make it possible for us to be appropriately prepared for the number of participants.
Goup A: priority to drug sciences-honors program.
Note: You must enroll in the lab in the year for which it is defined as compulsory for you. The Chemistry Department will not guarantee the place of students who do not take the lab in the appropriate year for their academic program. If you have a postponement permission document, present it to the Chemistry Department.
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
לוי 07 (קרית א"י ספרא) מתמטיקה 2 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט באולם ומוקלט |
12:45-11:00 13:45-13:00
|
יום א' יום ב'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר תמר אבין-ויטנברג
ד"ר מיכל ברקר-דקל
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן |
31/01/24 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 14/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר רון מזרחי
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
14/02/24 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר שחר וייס
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
14/02/24 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
מר רפאל ספיר
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
29/02/24 , בקמפוס 15/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס 04/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 01/02/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס |
13:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
מר רון מזרחי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
15/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס 04/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 01/02/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
מר שחר וייס
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
15/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס 04/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 01/02/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
מעב |
מר רפאל ספיר
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בנין מעבדות ברנדמן (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
03/01/24 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 14/02/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס |
15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 15:45-12:00 13:45-12:00 15:45-12:00
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
מעב |
גב נועה אסף
|
הערה:
הקורס מכיל 6 מעבדות, סיור ומעבדה ממוחשבת. צוות הקורס ימסור לו"ז מפורט של מועדי המעבדות והסיור עם תחילת הסמסטר.
|
Comments:
The course contains 6 labs, a half-day field trip, and a guided computer exercise. The course teaching staff will provide a detailed schedule at the beginning of the semester.
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :מדעי החיים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
רוטברג (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט |
11:45-09:00
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ יהוא מורן
|
חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 215 חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) |
05/06/24 , בקמפוס באולם ומוקלט 29/05/24 , בקמפוס |
08:45-08:00 08:45-08:00 08:45-08:00
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב יעל אדמוני
|
חווה חדר 2 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 116 חווה חדר 2 (קרית א"י ספרא) |
05/06/24 , בקמפוס בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס |
13:45-13:00 13:45-13:00 13:45-13:00
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב איילת ציון
|
חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 215 חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) |
03/06/24 , בקמפוס באולם ומוקלט 27/05/24 , בקמפוס |
14:45-14:00 14:45-14:00 14:45-14:00
|
יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב יעל אדמוני
|
(קרית א"י ספרא)שפרינצק 217 חווה חדר 2 (קרית א"י ספרא) חווה חדר 2 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט 29/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס |
08:45-08:00 08:45-08:00 08:45-08:00
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב איילת ציון
|
(קרית א"י ספרא)כדור הארץ 102 שפרינצק 27 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)כדור הארץ 102 |
06/06/24 , בקמפוס באולם ומוקלט 30/05/24 , בקמפוס |
14:45-14:00 14:45-14:00 14:45-14:00
|
יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
מר איתמר קוזלובסקי
|
שפרינצק 28 (קרית א"י ספרא) חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) |
באולם ומוקלט 27/05/24 , בקמפוס 03/06/24 , בקמפוס |
15:45-15:00 15:45-15:00 15:45-15:00
|
יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב יעל אדמוני
|
חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 117 חווה חדר 1 (קרית א"י ספרא) |
04/06/24 , בקמפוס באולם ומוקלט 28/05/24 , בקמפוס |
13:45-13:00 13:45-13:00 13:45-13:00
|
יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
מר איתמר קוזלובסקי
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
קורסי חובת בחירה שנה ב'
. קורסים מורחבים: יש ללמוד 4 קורסים במהלך שנים ב' וג' מינימום 20 נ"ז
בטעינת...
|
|
|
|