הפקולטה לחקלאות
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
גנטיקה והשבחה (0721)
גנטיקה והשבחה - שנת השלמה - חד-חוגי (2142)
שנה א'
קורסי חובת בחירה שנה א'
תוכנית לימודי ההכנה תהיה בהיקף שבין 30-15 נ"ז
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 (רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
15:00-13:15 10:00-08:15
|
יום א' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר עידן עפרוני
פרופ נעמי אורי
|
חדר 109 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב שני דורון
|
(רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב אדר יוני סולימה
מר גלעד בן ישראל
|
חדר 8 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
מר נווה מן
|
(רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
אתרוג (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב מעיין רז
|
חדר 106 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
מר נווה מן
|
חדר 8 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב נגה פורת
|
(רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב אדר יוני סולימה
מר גלעד בן ישראל
|
חדר 106 (רחובות) |
|
19:00-18:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב נטע גרשון
מר גלעד בן ישראל
|
יק"א 19 (רחובות) |
בקמפוס |
13:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב נגה פורת
|
יק"א 20 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
13:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב שני דורון
|
(רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב מעיין רז
|
הערה:
שימו לב, קורס גנטיקה הינו קורס גדול המקיף את תלמידי שנה ב' ולכן יתכן שלא יהיו מספיק מקומות ישיבה באולם , תלמידים שלא ימצא להם מקום ישיבה יוכלו לצפות בשיעור בשידור חי בנייד/ מחשב. תרג ט לחוג 722 ולמסלול 2522. תרג י לחוג 722. תרג ו לחוג 712. שעור א לחוג 710,712,715,718,722,791,792,793,794,795 ולמסלול 2610,2615,2618. תרג א לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515. תרג ב לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515. תרג ג לחוג 710,715,791,792. תרג ד לחוג 710,715,791,792. תרג ה לחוג 712. תרג יא לחוג 718,794 ולמסלול 2518. תרג יב לחוג 718,794. תרג ז לחוג 712 ולמסלול 2512. תרג ח לחוג 722,793.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) (רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ דוד וייס
ד"ר שילה רוזנווסר
פרופ מנחם מושליון
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
גב נועה כרבי
מר בר בן זאב
מר אמיר כהן
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
מר בר בן זאב
מר אוריה רמון
|
מע' 21 (רחובות) |
19/10/23-07/01/24 11 מפגשים19/10/23-07/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
גב נועה כרבי
מר אוריה רמון
|
הערה:
המעבדה תחל בשבוע הראשון ללימודים. נוכחות במעבדה - חובה שעור א לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2515,2516. מעב א לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515,2610. מעב ב לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2515,2516. מעב ג לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2516.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הקרקע והמים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
13:00-10:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ בנימין חפץ
|
חדר 101 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 8 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 9 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
הערה:
ינתנו מעבדות לסרוגין במקביל לשעות התרגילים , מבחן אמצע יתקיים בתאריך , שעור א לחוג 710,715,716,791,792. תרג א לחוג 710,715,716,719. תרג ב לחוג 710,715,716,719. תרג ג לחוג 710,715,791,792. תרג ד לחוג 710,715,791,792.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם זימן (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר אסף מוסקונה
פרופ אלון סמך
|
חדר 3114 (רחובות) |
|
11:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
אולם זימן (רחובות) |
|
11:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
גב נעה קרן
|
חדר 101 (רחובות) |
|
17:00-16:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב מיה שטרן
|
חדר 9 (רחובות) |
|
12:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
הערה:
קורס ברמת בוגר .חובה לתלמיד מוסמך שלא למד את הקורס בתואר ראשון תרג ג לחוג 791,792. תרג ד לחוג 710. שעור א לחוג 710,712,716,718,721,722,791,792,793,794,795,7725. תרג א לחוג 710,712,716,791,792,793,794,795. תרג ב לחוג 791,792,793,794,795.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
14:00-12:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יונתן פרידמן
פרופ אדוארד יורקביץ
פרופ יעל הלמן
|
הערה:
שימו לב,
מועדי הוראה מדויקים יועברו אליכם על ידי האחראים לקורס.המבחן בקורס מהווה רק 70% מהציון הסופי שעור א לחוג 710,715,716,718,791,792,794 ולמסלול 1911,2510,2515,2518.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ שי מורין
מר אלעד שרון
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
פרופ שי מורין
מר אלעד שרון
|
חדר 9 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר אלעד שרון
|
יק"א 20 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר עופר מרכוס
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר דור וינטראוב
|
חדר 8 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב אלה תדמור
|
אולם זימן (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר משה שטיינברג
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב דניאלה הבר
|
הערה:
רישום תלמידי מוסמך ודוקטור באישור המרצה בלבד. תרג ה לחוג 712,722,793,795. תרג ו לחוג 712,722,793. שעור א לחוג 710,715,718,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2518,2610,2615,2618. שעור ב לחוג 712,722,793,795 ולמסלול 2512,2522. תרג א לחוג 710,715,718,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ב לחוג 710,715,718,791,792,794. תרג ג לחוג 710,715,718,791,792,794. תרג ד לחוג 712,722,793 ולמסלול 2512,2522.
|
Comments:
|
|
|
בטעינת...
|