בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
|
|
|
מדעים ביורפואיים (0602)
מדעים ביורפואיים, חד-חוגי - בוגר - חד-חוגי (8602)
שנה א'
קורסי חובה
.
הפקולטה למדעי הטבע :כימיה
|
עבודה שוטפת |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
04/07/24 06/06/24 09/05/24 20/06/24 23/05/24 |
17:45-13:00 17:45-13:00 17:45-13:00 17:45-13:00 17:45-13:00
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
פרופ גיל שהם
גב עביר עלי
מר דניאל בעז
גב נעם חדד
גב אנה מקרובסקי
גב הילה רוזנשטיין
מר ניצן בראל
גב ענבר שמואלי
|
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
30/05/24 11/07/24 27/06/24 13/06/24 16/05/24 |
17:45-13:00 17:45-13:00 17:45-13:00 17:45-13:00 17:45-13:00
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
פרופ גיל שהם
גב עביר עלי
מר דניאל בעז
גב נעם חדד
גב אנה מקרובסקי
גב הילה רוזנשטיין
מר עומר אגזני
גב טל נבון
|
הערה:
קורס המעבדה יכלול שישה מפגשים מלאים, כולל מפגש הכרות עם המעבדה ושיטות העבודה בה ועוד חמישה ניסויים שונים בכימיה כללית. המפגשים יערכו פעם בשבועיים עבור כל אחת מהקבוצות בנפרד ולסירוגין, ויתפרשו על פני כל הסמסטר. המפגש הראשון יערך בשבוע הראשון של הסמסטר באולם ההרצאות בבניין המעבדות החדש (ברנדמן 017). למפגש הראשון על התלמידים להביא אישור על ביצוע מבדק הבטיחות. לתשומת ליבכם, "קורס ממוחשב בבטיחות שנה א" (76222) מהוה תנאי קדם למעבדה זו. חובה לבצע את הקורס הנ"ל לפני תחילתה של המעבדה. כנהוג במעבדות הכימיה השונות, כל תלמיד חייב להגיע לכל המפגשים עם נעליים שלמות, בגדים ארוכים שיכסו את הידיים והרגליים, חלוק מעבדה מלא וארוך ומשקפי מגן תקניות. שימו לב: על מנת שנוכל להיערך למעבדה בהתאם לכמות המשתתפים עוד מבעוד מועד, אנו מבקשים להירשם אליה מיד עם פתיחת מערכת הרישום בראשית השנה. לתשומת ליבכם: חובה להרשם למעבדה באותה השנה שבה היא מוגדרת חובה לתלמיד.
|
Comments:
There are 6 full sessions in this lab course: with an introduction to the lab and its methods, and 5 experiments in general chemistry. Sessions take place every other week throughout the semester, alternating the groups. The first session will take place in the first week of the semester, in the lecture hall of the new laboratory building (Brandman 017). At the first session, students must present confirmation that they have performed the safety test. Note: the Interactive Safety Tutorial (76222) is a prerequisite for this lab. Students must complete the above course before the lab begins. As customary in chemistry labs, all students must attend all sessions wearing closed shoes, clothing that covers their arms and legs, a full-length lab coat, and standard-compliant safety goggles. Note: Please enroll in the lab as soon as the registration system opens at the beginning of the year; this will make it possible for us to be appropriately prepared for the number of participants. Note: You must enroll in the lab in the year for which it is defined as compulsory for you.
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :כימיה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
לוי 07 (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) רוטברג (קרית א"י ספרא) לוי 07 (קרית א"י ספרא) |
06/05/24 , באולם ומוקלט 24/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 10/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 17/06/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט 16/05/24 , באולם ומוקלט 06/06/24 , באולם ומוקלט 30/05/24 , באולם ומוקלט 13/06/24 , באולם ומוקלט 09/05/24 , באולם ומוקלט |
09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00 09:45-08:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר רעם אוזדין
|
(קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 (קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 (קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 (קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 (קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 (קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 (קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 |
24/06/24 , באולם ומוקלט 10/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/07/24 , באולם ומוקלט 17/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט |
11:45-10:00 11:45-10:00 11:45-10:00 11:45-10:00 11:45-10:00 11:45-10:00 11:45-10:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר אילן שומילין
|
(קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 (קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 מתמטיקה 2 (קרית א"י ספרא) לוי 07 (קרית א"י ספרא) לוי 07 (קרית א"י ספרא) לוי 07 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 |
17/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 24/06/24 , באולם ומוקלט 10/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 01/07/24 , באולם ומוקלט |
13:45-12:00 13:45-12:00 13:45-12:00 13:45-12:00 13:45-12:00 13:45-12:00 13:45-12:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר אילן שומילין
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
ביה"ס למדעי הרפואה :מדעים ביורפואיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) |
02/06/24 , באולם ומוקלט 19/05/24 , באולם ומוקלט 05/05/24 , באולם ומוקלט 09/06/24 , באולם ומוקלט 26/05/24 , באולם ומוקלט 12/05/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 05/06/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט |
18:00-15:15 18:00-15:15 18:00-15:15 18:00-15:15 18:00-15:15 16:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ ראובן וינר
ד"ר יואב שאול
|
אולם י (עין כרם) אולם י (עין כרם) אולם י (עין כרם) אולם י (עין כרם) |
23/06/24 , באולם ומוקלט 19/05/24 , באולם ומוקלט 28/07/24 , באולם ומוקלט 16/06/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב רעות ברוק חיימסון
|
ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) |
23/06/24 , באולם ומוקלט 19/05/24 , באולם ומוקלט 28/07/24 , באולם ומוקלט 16/06/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
גב כליל כהן
|
אולם ד (עין כרם) אולם ד (עין כרם) אולם ד (עין כרם) אולם ד (עין כרם) |
26/06/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 31/07/24 , באולם ומוקלט 19/06/24 , באולם ומוקלט |
18:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב רעות ברוק חיימסון
|
א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
26/06/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 31/07/24 , באולם ומוקלט 19/06/24 , באולם ומוקלט |
18:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב כליל כהן
|
הערה:
ההערכה הסופית בקורס תיקבע על פי מבחן וסדנאות. חובה על התלמידים להשתתף בכל הסדנאות ולהגיש תרגילים בכולן. שימו לב כי יהיו שעורים ביום ראשון בשעה של קורס 94625. בתאריכים אלה אין שעור של 94625.
יהיו 4 סדנאות בקורס . חובת השתתפות בסדנאות
|
Comments:
Final grade in the course is based on: exam and workshops . Students are required to attend all workshops and submit the assignments for all of them. There are 4 workshops.
|
|
|
ביה"ס למדעי הרפואה :מדעים ביורפואיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.2 ש"ש |
4.5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם ז (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) |
באולם ומוקלט 21/07/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 , באולם ומוקלט 16/07/24 , באולם ומוקלט 09/07/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 18/06/24 , באולם ומוקלט 24/07/24 , באולם ומוקלט 17/07/24 , באולם ומוקלט 10/07/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 26/06/24 , באולם ומוקלט 19/06/24 , באולם ומוקלט |
18:00-15:15 18:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ עודד בהר
פרופ צביקה גרנות
ד"ר רותם לנגה
פרופ מלאת טריינין
|
אולם ג (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
09/07/24-23/07/24 3 מפגשים3 שעות למפגש , באולם ומוקלט09/07/24-23/07/24... 24/07/24 , באולם ומוקלט |
12:00-09:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב ירדן אנגל
|
אולם ד (עין כרם) אולם י (עין כרם) |
09/07/24-23/07/24 3 מפגשים3 שעות למפגש , באולם ומוקלט09/07/24-23/07/24... 24/07/24 , באולם ומוקלט |
12:00-09:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
גב ג'ויס קמר
|
ח' שבתאי (עין כרם) רוקחות א (עין כרם) |
09/07/24-23/07/24 3 מפגשים3 שעות למפגש , באולם ומוקלט09/07/24-23/07/24... 24/07/24 , באולם ומוקלט |
12:00-09:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב עדי שינה
|
רוקחות ב (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) |
09/07/24-23/07/24 3 מפגשים3 שעות למפגש , באולם ומוקלט09/07/24-23/07/24... 24/07/24 , באולם ומוקלט |
12:00-09:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר עבד אל רחמן כרמי
|
הערה:
השעורים הם בימי ראשון משעה 15 עד 18. יהיו שעורים ביום שלישי ורביעי שיהיו על שעות של קורס 94650 שהשעורים שלו מסתיימים בשלב זה. יהיו 6 תרגילים. כל התאריכים יהיו מעודכנים במודל
|
Comments:
|
|
|
ביה"ס למדעי הרפואה :מדעים ביורפואיים
|
מעבדה |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
א מורשה (עין כרם) א מורשה (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) |
19/06/24 , באולם ומוקלט 17/07/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ עופר גרליץ
פרופ ראובן וינר
ד"ר איילה פרומקין
|
(עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון |
25/06/24 , בקמפוס 21/05/24 , בקמפוס 23/07/24 , בקמפוס 02/07/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס 07/05/24 , בקמפוס 09/07/24 , בקמפוס |
18:00-15:15 18:00-15:15 18:00-15:15 18:00-15:15 18:00-15:15 18:00-15:15 18:00-15:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
גב טלי אבו
גב מרב גולד
גב ורוניקה זלמנוביץ
גב קרלה עזאר
גב תהילה גרשון
|
(עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון |
05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס |
16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב טלי אבו
גב מרב גולד
גב ורוניקה זלמנוביץ
גב קרלה עזאר
גב תהילה גרשון
|
הערה:
בקורס 7 מעבדות. המעבדה הראשונה תהיה בימים ג/ד 7-8.5.2024
לו"ז מפורט של תאריכי המעבדות באתר הקורס ובשנתון.
בנוסף למעבדות, יש בקורס 4 שעורים לכל הכיתה ביחד לפי התאריכים שמופיעים בשנתון. בימים שיש שעור לכולם, אין מעבדה
שימו לב: המעבדות של ימי רביעי מתחילות בשעה 12:45
|
Comments:
There are 7 labs in this course. The first lab will take place on Tuesday and Wednesday, 7-8.5.2024.Detailed lab schedule is available on course website. There are an additional 4 classes for the entire class together according to dates in the yearbook. Note: Wednesday labs begin at 12:45pm.
|
|
|
קורסי בחירה שנה א'
. קורס זה נועד לתת תגבור בכימיה לתלמידים המעוניינים בכך במהלך סמסטר א (מעבר לתרגול הניתן בקורס כימיה כללית). המעוניינים יירשמו לקורס בתחילת השנה והמפגשים יהיו דרך תיאום באמצעות המודל מול המרצה. הקורס אינו מזכה בנ"ז לתואר ונועד לתגבור בלבד למעוניינים.
. תלמיד המעוניין להרחיב ידיעותיו במחשבים יכול לבחור קורס זה
בטעינת...
|
|
|
|