בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
|
|
|
מדעים ביורפואיים (0602)
מדעים ביורפואיים, חד-חוגי, מסלול במדב"ר שנים ב-ג, בדגש חקר המח - בוגר - חד-חוגי (6201)
שנה ב'
קורסי חובה
קורסי ליבה,. לכל הדגשים בחוג
ביה"ס למדעי הרפואה :מדעים ביורפואיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) |
08/01/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט 04/03/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 26/02/24 , באולם ומוקלט 12/02/24 , באולם ומוקלט 05/02/24 , באולם ומוקלט 22/01/24 , באולם ומוקלט 17/01/24 , באולם ומוקלט 06/03/24 , באולם ומוקלט 14/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט |
16:00-14:15 15:00-14:15 17:00-14:15 17:00-14:15 17:00-14:15 17:00-14:15 16:00-14:15 15:00-14:15 17:00-14:15 11:00-10:15 11:00-10:15 11:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ איל בן-צבי
פרופ עינב גרוס
ד"ר רותם לנגה
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
19/02/24 , בקמפוס 05/02/24 , בקמפוס 29/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר שלמה דוד שירר
מר דניאל חכים
גב גלי אורן
גב יסמין חלבי
גב מישל בנימין
|
הערה:
יתקיימו 7 מעבדות. הקורס פתוח רק לתלמידי מדב"ר. קורס חובה. מרכז: דר' איל בן צבי. שימו לב כי ההרצאות הן ביום רביעי והמעבדה ביום שני. יחד עם זה, יש תאריכים בהם מתקיימת הרצאה ביום שני (במועד של המעבדה). כמו כן יכול להיות מעבדות המתקיימות ביום רביעי (במועד של השעור). כל התאריכים בתכנית הקורס ובשנתון
|
Comments:
Includes 7 labs . Limited to students of biomedical science. Compulsory course. Coordinator: Dr. Ayal Ben-Zvi
|
|
|
ביה"ס למדעי הרפואה :מדעים ביורפואיים
|
מעבדה |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
ס' זהב (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון ס' זהב (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס 01/01/24 , בקמפוס 19/02/24 , בקמפוס 29/01/24 , בקמפוס 29/01/24 , בקמפוס 15/01/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 08/01/24 , בקמפוס 05/02/24 , בקמפוס 12/02/24 , בקמפוס 29/01/24 , בקמפוס 15/01/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס |
14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 13:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
מעב |
פרופ יואל ישראלי
פרופ טלי נווה-מני
גב תרצה בידאני
מר נתן פלורסהיים
גב תהילה גרשון
מר ואג'יה סלאימה
|
(עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון ס' זהב (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון ס' ברקת (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון ס' זהב (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
06/02/24 , בקמפוס 13/02/24 , בקמפוס 16/01/24 , בקמפוס 02/01/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס 30/01/24 , בקמפוס 16/01/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס 20/02/24 , בקמפוס 30/01/24 , בקמפוס 09/01/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס 30/01/24 , בקמפוס 16/01/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס |
16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
גב תרצה בידאני
גב תהילה גרשון
מר נתן פלורסהיים
מר ואג'יה סלאימה
פרופ יואל ישראלי
פרופ טלי נווה-מני
|
הערה:
חובה לשנה ב' מדב"ר. תתקיימנה 8 מעבדות בנות שלוש שעות כל אחת. הציון הסופי בקורס ייקבע על סמך בחנים ודו"חות מעבדה. בתאריכים שלא מצויין חדר מעבדה, המפגש יתקיים בחדר רגיל
בתאריך 6.2 המעבדה תתחיל בדיוק בשעה 13:00
מעבדת השלמה לתלמידי מילואים 25.1.2024 בשעות 9-12
|
Comments:
Compulsory for second-year biomedical science. There will be eight 3-hour labs. The final grade will be based on quizzes and lab reports.
|
|
|
ביה"ס למדעי הרפואה :מדעים ביורפואיים
משך הבחינה: 1.50 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
3 ש"ש |
6 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם ז (עין כרם) אולם ו (עין כרם) אולם ו (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) |
26/02/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 04/03/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ זאב פרוש
ד"ר רות שמר
פרופ אברהם פיינסוד
ד"ר ליאור ניסים
ד"ר רותם לנגה
|
ס' 102 (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) |
13/02/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 12/03/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט |
16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
סדנה |
גב שירה שלו
|
א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
13/02/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 12/03/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט |
16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
סדנה |
גב מאשה זייצב
|
א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
12/02/24 , באולם ומוקלט 04/03/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט |
14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
סדנה |
גב שירה שלו
|
אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) |
12/02/24 , באולם ומוקלט 04/03/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט |
14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15 14:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
סדנה |
גב מאשה זייצב
|
הערה:
מרכז: דר' ניסים. בסדנאות ביום שני יש שעה הפסקה בין 12-13
|
Comments:
Coordinator: Dr Nissim.
|
|
|
ביה"ס למדעי הרפואה :מדעים ביורפואיים
|
מעבדה |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם ז (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד לוי (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אולם ז (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם)מ' גודלסקי עליון |
24/06/24 , באולם ומוקלט 10/06/24 , בקמפוס 27/05/24 , בקמפוס 06/05/24 , באולם ומוקלט 15/07/24 , בקמפוס 01/07/24 , בקמפוס 17/06/24 , בקמפוס 03/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , בקמפוס 22/07/24 , בקמפוס 08/07/24 , בקמפוס |
16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
ד"ר ענת פלורנטין
מר עומר גולדברגר
גב סימה אלון יוסטמן
גב דינה פייגה אניס
מר ליאור ארואטי
גב ענבר וקסלר
מר נעם ידידי
גב כליל כהן
גב אליזבטה סירוטקין
גב אושר פיאקסל
גב אהובה פרידמן
מר אביעזר סילברמן
גב אמנדא תסעוואק
|
הערה:
קורס 94619.
יש 4 מעבדות רטובות ו- 3 מפגשים פרונטלים. המעבדות הרטובות תתקיימנה בשני סבבים: סבב א בתאריכים: 20.5,10.6,1.7,15.7 סבב ב בתאריכים: 27.5,17.6,8.7,22.7
לתלמידי ביולוגיה וביולוגיה חישובית , קורס 72362 הינו דרישת קדם לקורס המעבדה. שימו לב כי יתכנו שינויים בתאריכים של המעבדות
|
Comments:
Course 94619 There will be 4 labs. The exact dates are on course website.
Students of Natural Science and computational biology: course no. 72362 is a prerequisite of the lab course.
|
|
|
ביה"ס למדעי הרפואה :מדעים ביורפואיים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם ח (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אולם ח (עין כרם) |
02/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר אור כחלון
פרופ רונית שרון
פרופ אן סעדה-רייך
פרופ עבד חיג'אזי
פרופ יובל דור
ד"ר שרה צנגן
|
רוקחות ב (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) |
18/07/24 , באולם ומוקלט 27/06/24 , באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט 06/06/24 , באולם ומוקלט |
17:00-14:15 17:00-14:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
סדנה |
גב אריאל בשארי
מר נפתלי פייגנבאום
|
אולם ז (עין כרם) אולם ח (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אולם ז (עין כרם) |
27/06/24 , באולם ומוקלט 18/07/24 , באולם ומוקלט 06/06/24 , באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט |
17:00-14:15 17:00-14:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
סדנה |
מר אופיר פיק
|
רוקחות א (עין כרם) רוקחות א (עין כרם) רוקחות א (עין כרם) רוקחות א (עין כרם) |
18/07/24 , באולם ומוקלט 27/06/24 , באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט 06/06/24 , באולם ומוקלט |
17:00-14:15 17:00-14:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
סדנה |
מר ואג'יה סלאימה
|
הערה:
דרישת קדם. קורסים בכימיה כללית, כימיה אורגנית, מבנה ותפקוד של ביומולקולות או קורסים מקבילים
מועדי הסדנאות מפורסם באתר הקורס
|
Comments:
Prerequisites. Prerequisite: courses in general chemistry and in organic chemistry, structure and function of biomolecules, or equivalent courses. Workshop dates are announced on the course website.
|
|
|
. דגש ראשי
חקר המח
קורסי בחירה שנה ב'
. ניתן לבחור קורס/ים מאגד זה - דגש מיקרואורגניזמים
. ניתן לבחור קורס/ים מאגד זה - דגש סרטן ומחלות מטבוליות
. ניתן לבחור קורס/ים מאגד זה - דגש גנטיקה וגנומיקה
. ניתן לבחור קורס/ים מאגד זה- קורסי בחירה שאינם בדגשים.
נא לשים לב: תלמיד הלומד את מבוא למדמ"ח ולמד כבר את פייתון, לא יכול לקבל הכרה על נ"ז לתואר עבור שני הקורסים ויצטרך במעמד סגירת התואר להחליט איזה מהשניים להכליל כנקודות לתואר.
שנה ג'
קורסי חובה
קורסי ליבה,. חובה לכל הדגשים בחוג
. חובה לכל תלמיד בדגש חקר המח. קורס זה מתנהל באנגלית
קורסי חובת בחירה שנה ג'
יש לבחור קורס 1 מרשימה זו. קורסי ליבה,. יש להרשם רק לאחד מהקורסים (אסור לשניהם)
ביה"ס למדעי הרפואה :מדעים ביורפואיים
|
עבודה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
מחשב 305 (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אולם ה (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) |
באולם ומוקלט 12/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , באולם ומוקלט 28/02/24 , באולם ומוקלט 14/02/24 , באולם ומוקלט 06/03/24 , באולם ומוקלט באולם ומוקלט |
10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-09:15
|
יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שומ |
ד"ר תמר קאהן
פרופ איתמר סימון
מר אברהם גרינברג
גב ג'ויס קמר
|
מחשב 306 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אולם ה (עין כרם) |
בקמפוס 12/02/24 , באולם ומוקלט 14/02/24 , באולם ומוקלט 06/03/24 , באולם ומוקלט באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 28/02/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 10:00-08:15 10:00-08:15 09:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15
|
יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
שומ |
ד"ר תמר קאהן
פרופ איתמר סימון
גב ג'ויס קמר
מר אברהם גרינברג
|
הערה:
חובת נוכחות במפגשים. קורס מוגבל ל- 30-40 משתתפים. ההערכה בקורס ע"ס פרוייקט סיכום. בתאריכים הספציפים המצוינים בשנתון (ימי רביעי) , הכיתה תאוחד לשעתיים ברצף בין 8 ל-10 .הסטודנטים מתבקשים להשאיר גם את השעה של הקבוצה השניה בתאריכים המצויינים פנויה לצורכי הקורס.
|
Comments:
Mandatory attendance. Attendance at all sessions is mandatory. Limited number of participants. Course will be graded based on a final project.
|
|
|
בטעינת...
|
|
|
|