הפקולטה לרפואה
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
|
|
|
רפואה (0601)
שנה א'
קורסי חובה
. מיומנויות וכישורי למידה
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
שנתי |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
יום מחלקות (עין כרם) יום מחלקות (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) א מורשה (עין כרם) אולם ה (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 26/06/24 , באולם ומוקלט 13/03/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט |
11:45-08:00 11:45-08:00 10:00-08:15 11:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר מיכי פיליפס
ד"ר דרורית שליפשטיין- עטיאס
|
ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) |
13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
סדנה |
ד"ר בועז נחמיאס
ד"ר עדי פינקלשטיין
|
ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
סדנה |
מר ישראל לקס
ד"ר הודיה כהן
|
ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) |
13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
סדנה |
ד"ר רחל מרנס
גב מלכה סלע
|
ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) |
07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
סדנה |
ד"ר אהוד לבל
גב גילי בידרמן
|
ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) |
24/01/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
סדנה |
ד"ר אוהד אבני
ד"ר בטינה בירמנס
|
ח' צדק (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) |
07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
סדנה |
גב אורלי קוזין-מלאכי
ד"ר אחינועם לב שגיא
|
ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) |
07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
סדנה |
ד"ר נעמי וייזר פולק
ד"ר הלי אלכסנדרוני
גב רבקה הראל
|
ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) |
07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
סדנה |
ד"ר דליה מור
פרופ מיכאל מאיר
|
ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) |
10/01/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
סדנה |
ד"ר אסף גפן
ד"ר נועה גרוס אבן זהר
|
ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) |
07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
סדנה |
ד"ר מתן גרוס
ד"ר אלכס גיזונטרמן
|
ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יא) |
סדנה |
ד"ר שרית שחרור קרני
ד"ר ווסים מג'אהד
|
ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) |
07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יב) |
סדנה |
ד"ר דרורית שליפשטיין- עטיאס
ד"ר גלעד שפיגל
|
ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) |
10/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יג) |
סדנה |
ד"ר אוהד אבן אור
גב חני סטופר הינדן
|
ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יד) |
סדנה |
ד"ר חוה גדסי
גב אסטל רובינשטיין
|
ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) |
07/02/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 13/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 29/05/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(טו) |
סדנה |
ד"ר חנן שאול
גב מוריה שמידע
|
הערה:
אנא הרשמו לשני מרכיבי קורס, האחד לשיעור א' והשני לקבוצה א'.
בתאריך: 21/12/22 יתקיים בוחן בשיעור.
|
Comments:
Please register for two course components, one for lesson A and the other for group A.
|
|
|
. הקורסים ביומולקולות וביולוגיה של התא ניתנים במרוכז אחד אחרי השני החל מהשבוע ה 8 של סמסטר א' בקמפוס עין כרם
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
15/07/24 10/06/24 , באולם ומוקלט 15/07/24 18/06/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 23/07/24 19/06/24 , באולם ומוקלט 19/06/24 30/05/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט 27/06/24 , באולם ומוקלט 25/07/24 , באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט 18/07/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 16:00-15:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 15:00-13:15 16:00-13:15 16:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ ברוך מינקה
ד"ר איתי רבינוביץ
|
ח' אורון (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 18/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 15:00-13:15 16:00-14:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר ליאור מתתיהו
מר נמרוד ברנט
|
ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר אלעד אבידן
|
רוקחות ב (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב ענבל פוקס
|
א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
18/06/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב אפרת שיינבך
|
ס' ברקת (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר מיכאל יונרמן
|
ח' צדק (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
מר ליאור מתתיהו
|
ח' אורון (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
מר אלעד אבידן
|
ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
גב ענבל פוקס
|
ח' מאדים (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב אפרת שיינבך
|
ח' רהב (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ג' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
תרג |
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
25/06/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 10:00-08:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
גב ענבל פוקס
מר אלעד אבידן
מר ליאור מתתיהו
גב אפרת שיינבך
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
24/06/24 , בקמפוס 16/07/24 , בקמפוס 09/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 17:00-15:15
|
יום ב' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב ענבל פוקס
מר אלעד אבידן
מר ליאור מתתיהו
גב אפרת שיינבך
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
16/07/24 , בקמפוס 25/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב ענבל פוקס
מר אלעד אבידן
מר ליאור מתתיהו
גב אפרת שיינבך
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
09/07/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 27/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 12:00-10:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
גב ענבל פוקס
מר אלעד אבידן
מר ליאור מתתיהו
גב אפרת שיינבך
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
הערה:
מי שרשום לקבוצת מעבדה א-ו בקורס מבוא לגוף האדם הבריא 96116 יירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן. נא לשים לב כי לא תיתכן חפיפה בין מועדי התרגילים והמעבדות בקורסים אלו.
במועדים 16/5, 29/5, 13/5 יתקיימו בחני מעבדה מסכמים במודל (רבע שעה לבוחן) השעה המדויקת תופיע בתכנית הקורס במודל.
המתרגל של קבוצות י"א י"ב הוא נמרוד ברנט
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
12/02/24 , באולם ומוקלט 26/02/24 , באולם ומוקלט 19/02/24 , באולם ומוקלט 20/02/24 , באולם ומוקלט 13/02/24 , באולם ומוקלט 14/02/24 , באולם ומוקלט 08/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 15/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
12:00-08:15 10:00-08:15 12:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-08:15 10:00-08:15 12:00-08:15 10:00-08:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ ראובן וינר
ד"ר יואב שאול
פרופ רותם קרני
|
ס' 102 (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב צופיה ביאליסטוקי
|
ח' שבתאי (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) אולם י (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר עומר גולדברגר
|
אולם ז (עין כרם) אולם ד (עין כרם) אולם ד (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב יעל וולמן
|
א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב אריג' חטיב
|
אולם ה (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
גב אורלי מלול
|
אוד' מגיד (עין כרם) רוקחות א (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר נפתלי פייגנבאום
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
3.2 ש"ש |
6.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
26/02/24 , באולם ומוקלט 04/03/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 19/02/24 , באולם ומוקלט 26/02/24 , באולם ומוקלט 04/03/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 12/03/24 , באולם ומוקלט 27/02/24 , באולם ומוקלט 27/02/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 06/03/24 , באולם ומוקלט 28/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 06/03/24 , באולם ומוקלט 28/02/24 , באולם ומוקלט 13/03/24 , באולם ומוקלט 07/03/24 , באולם ומוקלט 14/03/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 07/03/24 , באולם ומוקלט 14/03/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-13:15 17:00-13:15 17:00-13:15 12:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-13:15 17:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 17:00-13:15 15:00-13:15 17:00-13:15 17:00-13:15 10:00-08:15 12:00-08:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ עודד בהר
פרופ אסף הלמן
פרופ אהוד כהן
פרופ איתמר סימון
ד"ר שירה אדר
ד"ר איתן שאוליאן
ד"ר איתי רבינוביץ
ד"ר רותם לנגה
|
אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב בתיה בל
|
א' ברגמן (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב אריאל בשארי
|
4 ב' (עין כרם) 4 ב' (עין כרם) אולם י (עין כרם) אולם ד (עין כרם) אולם ד (עין כרם) |
11/03/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב רות חפץ
|
א' גודלסקי (עין כרם) אולם י (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב ירדן אנגל
|
א' גודלסקי (עין כרם) אולם ה (עין כרם) רוקחות א (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אולם י (עין כרם) |
11/03/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
מר עומרי יוסף
|
אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב עדי שינה
|
א' ברגמן (עין כרם) אולם ו (עין כרם) (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש ס' 102 (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) |
11/03/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב תרצה בידאני
|
ס' תרשיש (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(י) |
תרג |
מר אור ראובן
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.2 ש"ש |
4.5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) א מורשה (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 , באולם ומוקלט 09/07/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 17/07/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 13/06/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-10:15
|
יום א' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ חיה לורברבאום-גלס
פרופ עבד חיג'אזי
|
אולם י (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) |
18/06/24 , באולם ומוקלט 24/07/24 , באולם ומוקלט 26/06/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט 06/06/24 , באולם ומוקלט 11/07/24 , באולם ומוקלט |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב טל ברנדווין
|
ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
גב שיראל לביא
|
ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב אורלי מלול
גב סיני שמע
|
ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב משי סבן
|
ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב שרה סלמה
|
ס יהלום (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
גב טל ברנדווין
|
ס' ישפה (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב שיראל לביא
|
ח' רהב (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
גב אורלי מלול
גב סיני שמע
|
ס' פטדה (עין כרם) אולם ו (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) אולם י (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב משי סבן
|
ס' ספיר (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
תרג |
גב שרה סלמה
|
הערה:
מי שרשום לקבוצת מעבדה א-ו במבוא לגוף האדם הבריא 96116 ירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן, ולהפך: מי שרשום לקבוצות מעבדה ז-יב ירשם כאן לתרגיל ו-י.
|
Comments:
,,
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 1.50 ש' |
בחינה בכתב |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
06/05/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 05/06/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 16/05/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 10:00-08:15 16:00-15:15 10:00-08:15 14:00-13:15 17:00-13:15 17:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-10:15 16:00-15:15 12:00-10:15 17:00-15:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ יואל ישראלי
ד"ר תמר סלע
פרופ איל בן-צבי
פרופ רחל כץ-בריל
ד"ר איתן שאוליאן
ד"ר אלכסנדר שישפורטיש
ד"ר דאוד מארון
ד"ר רותם לנגה
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
|
(עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים מחשב 306 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
|
מחשב 305 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים מחשב 305 (עין כרם) |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
22/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
22/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
22/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
22/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
|
מחשב 306 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) |
22/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יא) |
מעב |
|
(עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים |
22/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יב) |
מעב |
|
הערה:
שימו לב - מי שרשום לקבוצת מעבדה א-ו כאן ירשם ל: קבוצות תרגיל א-ה בקורס 96102, לקבוצות תרגיל א-ה בקורס 96115 ולקבוצת מעבדה א בקורס 96118 - לא יתכנו חפיפות!
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
06/05/24 , באולם ומוקלט 22/07/24 , באולם ומוקלט 15/07/24 , באולם ומוקלט 08/07/24 , באולם ומוקלט 01/07/24 , באולם ומוקלט 24/06/24 , באולם ומוקלט 17/06/24 , באולם ומוקלט 10/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 19/06/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 09/05/24 , באולם ומוקלט 13/06/24 , באולם ומוקלט 06/06/24 , באולם ומוקלט 30/05/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט 25/07/24 , באולם ומוקלט 18/07/24 , באולם ומוקלט 11/07/24 , באולם ומוקלט 27/06/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ אבי-חי חובב
|
מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון מחשב 305 (עין כרם) |
03/07/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב מישל בנימין
גב תבל שנהב
גב גלי אורן
מר דניאל חכים
גב יסמין חלבי
גב דריה יצחקוב
גב אליה מוריס
מר שלמה דוד שירר
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון מחשב 306 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) |
04/07/24 , באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15
|
יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב מישל בנימין
גב תבל שנהב
גב גלי אורן
מר דניאל חכים
גב יסמין חלבי
גב דריה יצחקוב
גב אליה מוריס
מר שלמה דוד שירר
|
הערה:
מי שנרשם לקבוצות א-ו בקורס 96116, ירשם למעבדה א בקורס זה. מי שנרשם לקבוצות ז-י"ב בקורס 96116, ירשם למעבדה ב' בקורס זה. החלוקה לקבוצות תהיה זהה.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
3 ש"ש |
6 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם ו (עין כרם) אולם ו (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אולם ח (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אולם ח (עין כרם) |
22/07/24 , באולם ומוקלט באולם ומוקלט באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט 18/07/24 , באולם ומוקלט 27/06/24 , באולם ומוקלט |
10:00-09:15 12:00-10:15 12:00-10:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ שי כרמי
ד"ר מיכאל צוקרמן
|
ס' 102 (עין כרם) |
באולם ומוקלט |
18:00-16:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר רון פייביש
|
ח' נגה (עין כרם) אולם ג (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
15/07/24 , בקמפוס בקמפוס 22/07/24 , בקמפוס |
18:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15
|
יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר אלנתן ביטנסקי
|
ח' שבתאי (עין כרם) |
בקמפוס |
18:00-16:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב נעה אדן
|
ס' ספיר (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) אולם ד (עין כרם) |
בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , באולם ומוקלט |
18:00-16:15 19:00-17:15 19:00-17:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב טליה בר
|
ס' שבו (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) |
בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס |
18:00-16:15 19:00-17:15
|
יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר רון פייביש
|
ס' נופך (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) |
בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס |
18:00-16:15 18:00-16:15
|
יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
גב נעה אדן
|
א' ברגמן (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) |
בקמפוס 22/07/24 , בקמפוס 15/07/24 , בקמפוס |
18:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15
|
יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב כיאן מארון
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
. קורסי כימיה (כללית ואורגנית) ופיסיקה (מכניקה וזורמים) ניתנים במרוכז במשך 7 השבועות הראשונים של הסמסטר בקמפוס אדמונד י. ספרא. כימיה פיסיקלית - מתחילים בספרא ועוברים לעין כרם, על פי המפורט בשנתון. פיסיקה (חשמל וגלים) - יום בספרא ויום בעין כרם על פי המפורט בשנתון
הפקולטה למדעי הטבע :כימיה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.2 ש"ש |
4.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אוד' מגיד (עין כרם) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
14/01/24 , באולם ומוקלט 07/01/24 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט |
14:45-13:00 16:45-15:00 17:00-15:15 10:45-08:00 10:45-08:00 12:45-10:00 10:45-08:00 10:45-09:00 11:45-09:00 14:45-14:00 16:45-15:00 09:45-08:00 12:45-09:00 15:45-13:00
|
יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר מורן פרנקל-פינטר
|
לוי 07 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)כדור הארץ 109 (קרית א"י ספרא)כדור הארץ 109 (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)כדור הארץ 109 קנדה עליון (קרית א"י ספרא) פלדמן ב (קרית א"י ספרא) C220 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)סילברמן 508 (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)סילברמן 508 פלדמן ב (קרית א"י ספרא) |
07/01/24 , באולם ומוקלט 14/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט |
14:45-13:00 16:45-15:00 09:45-08:00 12:45-11:00 12:45-11:00 14:45-14:00 08:45-08:00 15:45-14:00 08:45-08:00 14:45-13:00 16:45-15:00 11:45-10:00 15:45-14:00
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב תהילה ולך
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא) שפרינצק 29 (קרית א"י ספרא) מתמטיקה 2 (קרית א"י ספרא) C220 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן אולם לוין (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)בית צרפת כיתה 215 לוי 06 (קרית א"י ספרא) C221 (קרית א"י ספרא) |
07/01/24 , באולם ומוקלט 14/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט |
14:45-13:00 16:45-15:00 09:45-08:00 12:45-11:00 12:45-11:00 14:45-14:00 08:45-08:00 15:45-14:00 08:45-08:00 14:45-13:00 16:45-15:00 11:45-10:00 15:45-14:00
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב תמר טיירי
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אולם לוין (קרית א"י ספרא) לוי 07 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 28 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום לוי 07 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)סילברמן ראשל (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
07/01/24 , באולם ומוקלט 14/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט |
14:45-13:00 16:45-15:00 09:45-08:00 12:45-11:00 12:45-11:00 14:45-14:00 08:45-08:00 17:45-16:00 08:45-08:00 14:45-13:00 16:45-15:00 11:45-10:00 15:45-14:00
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב אנה מקרובסקי
|
הערה:
תרגול חזרה יתקיים ביום ה', 18/1 בין השעות 12:00-14:00
התרגול יתקיים באודיטוריום בית צרפת
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :כימיה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
04/02/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט 05/02/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 , באולם ומוקלט |
11:45-10:00 11:45-08:00 11:45-08:00 16:45-14:00 10:45-08:00 10:45-08:00 11:45-08:00 11:45-08:00 11:45-08:00 11:45-08:00
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ נורמן מטאנס
|
(קרית א"י ספרא)שפרינצק 214 קנדה עליון (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן שפרינצק 26 (קרית א"י ספרא) אולם ד (עין כרם) לוי 07 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן |
29/01/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט |
15:45-13:00 09:45-08:00 15:45-13:00 14:45-13:00 16:00-13:15 15:45-13:00 15:45-13:00
|
יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב רים גדיר
|
(קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 (קרית א"י ספרא)סילברמן ראשל גודמן 2003 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן אולם ג (עין כרם) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
29/01/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט |
15:45-13:00 09:45-08:00 15:45-13:00 14:45-13:00 16:00-13:15 15:45-13:00 15:45-13:00
|
יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב דנה אמסלם
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום לוי 06 (קרית א"י ספרא) גודמן 2004 (קרית א"י ספרא) אולם ח (עין כרם) שפרינצק 28 (קרית א"י ספרא) לוי 07 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן |
29/01/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 , באולם ומוקלט |
15:45-13:00 09:45-08:00 15:45-13:00 16:00-13:15 16:45-15:00 15:45-13:00 15:45-13:00
|
יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר שחר ברסלר
|
הערה:
תלמידי צמרת נרשמים לקבוצות ג/ד/ה בלבד.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.2 ש"ש |
2.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אוד בוטנר (עין כרם) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
05/02/24 , באולם ומוקלט 12/02/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 20/02/24 , באולם ומוקלט 13/02/24 , באולם ומוקלט 15/02/24 , באולם ומוקלט 08/02/24 , באולם ומוקלט |
15:45-13:00 16:00-13:15 15:45-13:00 17:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אסף זמל
|
אוד לוי (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) |
26/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 14/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
19:00-17:15 15:00-13:15 17:00-15:15 18:00-16:15
|
יום ב' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר עפר בורג
|
אולם ה (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) אולם י (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) |
26/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 14/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
19:00-17:15 15:00-13:15 17:00-15:15 18:00-16:15
|
יום ב' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב עינב שרף
|
אוד בוטנר (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אולם ג (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 17:00-15:15 19:00-17:15 18:00-16:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר עפר בורג
|
אולם י (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 17:00-15:15 19:00-17:15 18:00-16:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב עינב שרף
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :פיסיקה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אוד' מגיד (עין כרם) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
14/01/24 , באולם ומוקלט 07/01/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 04/02/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט |
11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 15:00-12:15 14:45-13:00 15:45-13:00 12:45-11:00 12:45-11:00 12:45-11:00 12:45-11:00
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ עופר ביהם
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
02/01/24-31/01/24 5 מפגשים2 שעות למפגש02/01/24-31/01/24... 31/01/24 |
15:45-14:00 14:45-13:00
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר דביר שבט
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת כיתה 215 (קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
02/01/24-31/01/24 5 מפגשים2 שעות למפגש02/01/24-31/01/24... 31/01/24 |
15:45-14:00 14:45-13:00
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר יוסף בך
מר אושרי פטקייב
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
02/01/24-31/01/24 5 מפגשים2 שעות למפגש02/01/24-31/01/24... 31/01/24 |
17:45-16:00 16:45-15:00
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר דביר שבט
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן |
02/01/24-31/01/24 5 מפגשים2 שעות למפגש02/01/24-31/01/24... 31/01/24 |
17:45-16:00 16:45-15:00
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר יוסף בך
מר אושרי פטקייב
|
הערה:
ביום 30/1/24 השיעור בשעות 11-13 יתקיים חד פעמי באודיטוריום ביהס להנדסה
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :פיסיקה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
פלדמן א (קרית א"י ספרא) פלדמן א (קרית א"י ספרא) פלדמן א (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
17/03/24 , באולם ומוקלט 11/02/24-03/03/24 8 מפגשים3 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-03/03/24... 10/03/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 11/02/24-03/03/24 8 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-03/03/24... 12/03/24 , באולם ומוקלט 12/03/24 , באולם ומוקלט |
11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-10:00 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ ינון אשכנזי
|
(קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 |
11/02/24-17/03/24 6 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-17/03/24... |
13:45-12:00
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר יוסף בך
מר אושרי פטקייב
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
11/02/24-17/03/24 6 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-17/03/24... |
13:45-12:00
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר דביר שבט
|
לוי 07 (קרית א"י ספרא) |
11/02/24-17/03/24 6 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-17/03/24... |
15:45-14:00
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר יוסף בך
מר אושרי פטקייב
|
(קרית א"י ספרא)שפרינצק 117 |
11/02/24-17/03/24 6 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-17/03/24... |
15:45-14:00
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר דביר שבט
|
הערה:
ביום א' הסטודנטים יתחלקו לשתי כיתות (פלדמן א' ושפרינצק 217), כאשר שידור-חי יתקיים משפרינצק 217. שיעור יום ג' יתקיים בעין כרם. תרגילים א-ב לתלמידי צמרת ולאחרים.
בתאריך 05.03.24 - לא יתקיים שיעור.
|
Comments:
On Sunday, students will be divided into two classes (Feldman Aleph and Sprinzak 217), with a live broadcast from Sprinzak 217. The Tuesday class takes place in Ein Kerem. Tutorials 1-2: Zameret students and others.
|
|
|
קורסי בחירה שנה א'
. *דגש במדע הנתונים*: ניתן לבחור באגד זה רק במידה והנך עומד בתנאי הסף - השלמת 5 יח״ל במתמטיקה ובפיזיקה בתיכון בממוצע 85 ומעלה (ללא בונוסים). התלמידים במסלול יהיו פטורים מקורסי פיזיקה (בהיקף 7.5 נ"ז) בסמסטר א׳, וילמדו מבוא למדע הנתונים *כקורס חובה* על חשבון השעות של לימודי הפיזיקה. הלימודים במסלול זה יתקיימו לסירוגין בקמפוס ספרא ועין כרם - כמפורט בשנתון.*שימו לב: תלמיד שלא ישלים חובותיו בקורס זה, יחוייב בהשלמת קורסי פיזיקה 77141+77142.
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
קנדה עליון (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 27 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 27 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 116 ס' 102 (עין כרם) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)סילברמן 504 פלדמן ב (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) פלדמן ב (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 203 (עין כרם) |
14/01/24 , באולם ומוקלט 17/03/24 , באולם ומוקלט 10/03/24 , באולם ומוקלט 03/03/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 11/02/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 07/01/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 17/03/24 , באולם ומוקלט 10/03/24 , באולם ומוקלט 03/03/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 11/02/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 04/02/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט |
11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-10:00 15:00-12:15 14:45-13:00 14:45-13:00 14:45-13:00 14:45-13:00 15:45-13:00 14:45-13:00 14:45-13:00 15:45-13:00 15:45-14:00 15:45-14:00 15:45-14:00 17:45-16:00 18:00-16:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ דן בן-צבי
גב רחל רפפורט
|
שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 213 שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 26 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 201 (קרית א"י ספרא)שפרינצק 201 (עין כרם) |
10/03/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 11/02/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 17/03/24 , באולם ומוקלט 03/03/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט |
16:45-15:00 16:45-15:00 16:45-15:00 16:45-15:00 16:45-15:00 16:45-15:00 17:45-16:00 11:45-10:00 12:45-11:00 12:45-11:00 12:45-11:00 13:00-11:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב יערה ארד
|
הערה:
הרישום לקורס כפוף לאישור המרכז ומזכירות התלמידים. הקורס יתקיים לסירוגין בקמפוס עין כרם ובקמפוס גבעת רם. שימו לב: תלמיד שלא ישלים חובותיו בקורס זה, יחויב בהשלמת קורסי פיזיקה 77141+77142.
|
Comments:
|
|
|
שנה ב'
קורסי חובה
מערכות גוף האדם הבריא
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 1.50 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
07/01/24 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 07/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-11:15 16:00-13:15 17:00-13:15 12:00-08:15 11:00-08:15 16:00-13:15 12:00-08:15 16:00-13:15 16:00-13:15 12:00-10:15 16:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ יעקב אסף
פרופ איל בן-צבי
פרופ דוד גרץ
ד"ר יוסי קליש
ד"ר אנה נחשון
ד"ר משה רב אחא
ד"ר רביע עאסלה
ד"ר רותם לנגה
|
ח' מאדים (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
ח' רהב (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
|
ח' שבתאי (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
ס' 102 (עין כרם) |
08/01/24 , באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
|
ס' תרשיש (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
|
ח' שבתאי (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
|
ח' רהב (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
|
ח' אורון (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
|
אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון |
09/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , בקמפוס |
17:00-16:15 19:00-16:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד' מגיד (עין כרם) |
10/01/24 , בקמפוס 10/01/24 , באולם ומוקלט |
19:00-16:15 17:00-16:15
|
יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד' מגיד (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס 08/01/24 , באולם ומוקלט |
19:00-16:15 17:00-16:15
|
יום ב' יום ב'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד' מגיד (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס 11/01/24 , באולם ומוקלט |
19:00-16:15 17:00-16:15
|
יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
|
הערה:
יש להירשם תחילה לקורס 96219 - מעבדות היסטולוגיה.
מי שנרשם לקבוצות א-ו (שם) - יירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן. מי שנרשם לקבוצות ז-יב - עליו להירשם לקבוצות תרגיל ו-י כאן.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 1.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
14/01/24 , באולם ומוקלט 14/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 09/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 14:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 16:00-14:15 17:00-15:15 12:00-08:15 16:00-13:15 12:00-10:15 16:00-13:15 12:00-10:15 14:00-13:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אנה נחשון
ד"ר סמיר נסייר
פרופ דורית שחם
פרופ נוויל ברקמן
ד"ר רותם לנגה
|
ח' אורון (עין כרם) |
16/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
ח' מאדים (עין כרם) |
16/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) |
16/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
|
ח' צדק (עין כרם) |
16/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
ס' 102 (עין כרם) |
16/01/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
|
ח' אורון (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
|
ח' מאדים (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
|
ח' צדק (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
|
ח' רהב (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
|
רוקחות ב (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד לוי (עין כרם) (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 17/01/24 , בקמפוס 17/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 |
14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
מעב |
|
א מורשה (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , בקמפוס 25/01/24 |
14:00-13:15 17:00-16:15 20:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
|
אולם י (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד' מגיד (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 18/01/24 , בקמפוס 18/01/24 , באולם ומוקלט |
14:00-13:15 14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15
|
יום א' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
|
ס' 102 (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון א' גודלסקי (עין כרם) (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , בקמפוס 23/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 |
14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
|
א' ברגמן (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אולם ג (עין כרם) (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , בקמפוס 24/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 |
14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
מעב |
|
4 ב' (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אולם ג (עין כרם) (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 21/01/24 , בקמפוס 21/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 |
14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
|
ס סורן (עין כרם) אולם ג (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 22/01/24 , באולם ומוקלט 22/01/24 , בקמפוס 25/01/24 |
14:00-13:15 17:00-16:15 20:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
|
הערה:
יש להירשם תחילה לקורס 96219 - מעבדות היסטולוגיה.
מי שנרשם לקבוצות מעבדה א-ו (שם) - יירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן. מי שנרשם לקבוצת מעבדה ז-יב - עליו להירשם לקבוצות תרגיל ו-י כאן.
שיעור בתאריך 15/1= תרגיל מקוון בדימות.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
04/02/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 05/02/24 05/02/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט 05/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-10:15 16:00-14:15 10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 15:00-13:15 14:00-13:15 16:00-14:15
|
יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ יונתן קופצ'יק
ד"ר נעמה לב כהן
ד"ר מיכל שושקס-כרמל
ד"ר רותם לנגה
|
ח' אורון (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
ח' צדק (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
ח' מאדים (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
|
ח' רהב (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
ס' אחלמה (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
|
ח' אורון (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים |
06/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
06/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
|
ח' מאדים (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) |
06/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
|
ח' צדק (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
06/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
|
ס' 102 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) |
06/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(י) |
תרג |
|
הערה:
יש להירשם תחילה לקורס 96219 - מעבדות היסטולוגיה.
מי שנרשם לקבוצת מעבדה א-ו (שם) - יירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן. ולהיפך.
|
Comments:
1.
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) א מורשה (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
03/03/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 26/02/24 , באולם ומוקלט 19/02/24 , באולם ומוקלט 19/02/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 20/02/24 , באולם ומוקלט 27/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 28/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 06/03/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 16:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 12:00-08:15 16:00-13:15 16:00-13:15 10:00-08:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 12:00-10:15 14:00-13:15 15:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ יובל דור
פרופ דן בן-צבי
ד"ר מיכל שושקס-כרמל
פרופ יניב אלקובי
ד"ר רותם לנגה
|
(עין כרם) |
19/02/24 |
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
(עין כרם) |
19/02/24 |
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
הערה:
תרגיל - לימוד עצמי בהיסטולוגיה
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
|
עבודה בכתב |
4 ש"ש |
8 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
12/05/24 , באולם ומוקלט 26/05/24 , באולם ומוקלט 19/05/24 , באולם ומוקלט 05/05/24 , באולם ומוקלט 02/06/24 , באולם ומוקלט 06/05/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 06/05/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 09/05/24 , באולם ומוקלט 30/05/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט 16/05/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 15:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 16:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 15:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ לילי אנגליסטר
ד"ר אריאל גלעד
פרופ שחר ארזי
ד"ר דן רוקני
ד"ר ענת ארזי
פרופ אלכס בינשטוק
|
הערה:
מעבדה בנושא תפקודים מוחיים גבוהים, מורכבת מ-
1. שעת הכנה בקבוצות קטנות
2. שעתיים תרגול בקבוצות קטנות
3. פרזנטציות - באולם בוטנר
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
0 ש"ש |
0 נ"ז |
שנתי |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) |
31/12/23 , באולם ומוקלט |
11:00-10:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ לילי אנגליסטר
|
(עין כרם) (עין כרם) |
02/01/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס |
20:00-18:15 10:00-08:15
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
(עין כרם) (עין כרם) |
02/01/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס |
18:00-16:15 10:00-08:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
(עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) |
28/01/24 , בקמפוס 25/02/24 , בקמפוס 22/01/24 , בקמפוס 05/02/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 20/05/24 , בקמפוס 15/01/24 , בקמפוס 19/02/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 10/01/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 15/05/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס 04/01/24 , בקמפוס 14/03/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס 24/06/24 , בקמפוס 06/05/24 , בקמפוס 15/07/24 , בקמפוס 27/05/24 , בקמפוס 01/07/24 , בקמפוס 10/06/24 , בקמפוס 08/07/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
19:00-16:15 20:00-17:15 16:00-14:15 19:00-16:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 19:00-16:15 19:00-16:15 19:00-16:15 19:00-16:15 19:00-16:15 19:00-16:15 19:00-16:15 17:00-15:15 19:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15 19:00-16:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 17:00-15:15 18:00-16:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
מר הראל סופר
גב נועה סער
גב הייא מחאג'נה
מר עומר דיין
מר הדר הורוביץ
|
(עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) |
18/02/24 , בקמפוס 14/01/24 , בקמפוס 04/02/24 , בקמפוס 22/01/24 , בקמפוס 29/01/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 09/01/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 20/02/24 , בקמפוס 07/05/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס 21/05/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 01/02/24 , בקמפוס 25/01/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 14/03/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 17/06/24 , בקמפוס 25/06/24 , בקמפוס 09/07/24 , בקמפוס 02/07/24 , בקמפוס 28/05/24 , בקמפוס 16/07/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 23/05/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס 13/06/24 , בקמפוס |
20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 16:00-14:15 19:00-16:15 20:00-17:15 19:00-16:15 19:00-16:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 19:00-16:15 17:00-15:15 19:00-16:15 19:00-16:15 19:00-16:15 18:00-16:15 19:00-16:15 18:00-16:15 19:00-16:15 19:00-16:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 20:00-17:15 17:00-15:15 19:00-16:15 18:00-16:15 19:00-16:15
|
יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב לטם יפת
גב שיר חנה כהן
מר אלון זאב יפת
מר הראל סופר
גב שחר קדוש
גב ליזה דרייר
מר אלון קס
שלומי ילניק
מר רואי לידאני
גב נועה סער
|
הערה:
שיעור = הכנה לאנטומיה
תרגיל = מפגש הכנה+סדנה עם פסיכולוגים (א מיועד לרפואה, ב מיועד לצמרת ורפו"ש)
מעבדה = דיסקציות
בכל קורס בו ישנו חלק מעשי באנטומיה, יתקיים בוחן בחדר דיסקציות. מועדי הבחנים: 22/1, 8/2, 29/2, 14/3, 6/6, 25/7
בסוף כל סמסטר תתקיים בחינה מעשית. הציון ישוקלל בתוך כל בלוק.
הנ"זים של הדיסקציות נספרים בתוך הבלוקים השונים.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
|
עבודה שוטפת |
0.5 ש"ש |
1 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
ס' נופך (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
05/03/24 , בקמפוס 23/01/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
סדנה |
ד"ר קרן מאיר
עופר פרזון
|
ס' ברקת (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) |
23/01/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
סדנה |
ד"ר טל קידר
עופר פרזון
|
ס' ספיר (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) |
05/03/24 , בקמפוס 23/01/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
סדנה |
ד"ר עודד שמריז
|
ס סורן (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) |
23/01/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
סדנה |
ד"ר יעל שכטר דינור
ד"ר יונתן כהן
|
ס' ברקת (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) |
05/03/24 , בקמפוס 23/01/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
סדנה |
ד"ר אורן גורדון
ד"ר חן אזמנוב
|
ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
23/01/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
סדנה |
פרופ רינת אברמוביץ
ד"ר אלכס גיללס-הלל
|
ח' מאדים (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) |
05/03/24 , בקמפוס 23/01/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
סדנה |
פרופ אלי פיקרסקי
|
ח' צדק (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) |
23/01/24 , בקמפוס 05/03/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
סדנה |
ד"ר יעקב פליג
ד"ר אלי גולומב
|
ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) |
05/03/24 , בקמפוס 23/01/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
סדנה |
פרופ דן בן-צבי
ד"ר אביעד זיק
|
הערה:
יש להירשם לקבוצת סדנה א. החלוקה לקבוצות תיעשה ע"י מזכירות התלמידים.
השנה תפתח קבוצת DATA BASED LEARNING לסטודנטים בעלי רקע חישובי, בהנחיית פרופ' דני בן צבי וד"ר אביעד זיק, שבה יעשה שימוש בדאטא כדי ללמוד על בעיות רפואיות.
המעוניינים יכתבו לפרופ' דני בן צבי danny.ben-zvi@mail.huji.ac.il. מספר המקומות בקבוצה מוגבל.
|
Comments:
,,,
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
0 ש"ש |
0 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
21/01/24 , בקמפוס 04/02/24 , בקמפוס 15/01/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15 17:00-15:15 12:00-10:15 15:00-13:15 16:00-14:15 10:00-08:15 12:00-10:15 16:00-13:15 16:00-14:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב אורה בלבר
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
21/01/24 , בקמפוס 04/02/24 , בקמפוס 15/01/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15 17:00-15:15 12:00-10:15 15:00-13:15 16:00-14:15 10:00-08:15 12:00-10:15 16:00-13:15 16:00-14:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב בר סבח
מר גיל משולח
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
21/01/24 , בקמפוס 04/02/24 , בקמפוס 15/01/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15 17:00-15:15 12:00-10:15 15:00-13:15 16:00-14:15 10:00-08:15 12:00-10:15 16:00-13:15 16:00-14:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב נעה רבהון
מר יהונתן חביב
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
21/01/24 , בקמפוס 04/02/24 , בקמפוס 15/01/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15 17:00-15:15 12:00-10:15 15:00-13:15 16:00-14:15 10:00-08:15 12:00-10:15 16:00-13:15 16:00-14:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
מר שמואל וייס
|
מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים |
21/01/24 , בקמפוס 04/02/24 , בקמפוס 15/01/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15 17:00-15:15 12:00-10:15 15:00-13:15 16:00-14:15 10:00-08:15 12:00-10:15 16:00-13:15 16:00-14:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב שרה ניר
|
מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים מחשב 306 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)חוות מחשבים (עין כרם)חוות מחשבים |
21/01/24 , בקמפוס 04/02/24 , בקמפוס 15/01/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 24/01/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס 11/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15 17:00-15:15 12:00-10:15 15:00-13:15 16:00-14:15 10:00-08:15 12:00-10:15 16:00-13:15 16:00-14:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב תבל שנהב
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
04/02/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 08/01/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 16/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 25/01/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 14:00-12:15 16:00-13:15 14:00-12:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 16:00-14:15
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב אורה בלבר
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
04/02/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 08/01/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 16/01/24 , בקמפוס 25/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 14:00-12:15 16:00-13:15 14:00-12:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 16:00-14:15
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב בר סבח
מר גיל משולח
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
04/02/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 08/01/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 16/01/24 , בקמפוס 25/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 14:00-12:15 16:00-13:15 14:00-12:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 16:00-14:15
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב נעה רבהון
מר יהונתן חביב
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
04/02/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 08/01/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 16/01/24 , בקמפוס 25/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 14:00-12:15 16:00-13:15 14:00-12:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 16:00-14:15
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(י) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
מר שמואל וייס
|
(עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים |
04/02/24 , בקמפוס 26/02/24 , בקמפוס 08/01/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 16/01/24 , בקמפוס 25/01/24 , בקמפוס 22/02/24 , בקמפוס 18/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 14:00-12:15 16:00-13:15 14:00-12:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 16:00-14:15
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(יא) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב שרה ניר
|
מחשב 306 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)חוות מחשבים מחשב 306 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)חוות מחשבים |
04/02/24 26/02/24 08/01/24 04/03/24 12/03/24 16/01/24 22/02/24 25/01/24 18/01/24 |
15:00-13:15 10:00-08:15 14:00-12:15 16:00-13:15 14:00-12:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 16:00-14:15
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(יב) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב תבל שנהב
|
הערה:
רפו"ש חייבים להירשם לקבוצות ז-י"ב
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 4.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.2 ש"ש |
4.5 נ"ז |
שנתי |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) א מורשה (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) א מורשה (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
29/01/24 , באולם ומוקלט 27/02/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 17/06/24 , באולם ומוקלט 18/06/24 , בקמפוס 21/05/24 , באולם ומוקלט 28/02/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט 05/06/24 , באולם ומוקלט 17/07/24 , באולם ומוקלט 19/06/24 , באולם ומוקלט |
10:00-09:15 17:00-16:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 16:00-15:15 16:00-15:15 12:00-08:15 16:00-15:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15
|
יום ב' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר רבקה לסטר
ד"ר אריאל רוזיצקי
ד"ר מיכי פיליפס
|
ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) |
28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
סדנה |
ד"ר הדס טרספולסקי
|
ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
08/05/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
סדנה |
ד"ר אביגיל מעייני
|
ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) |
31/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
סדנה |
ד"ר אביב שופר
|
ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) |
31/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
סדנה |
ד"ר ליטל גולדברג
|
ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) |
28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
סדנה |
ד"ר בטינה בירמנס
ד"ר אוהד אבני
|
ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) |
31/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
סדנה |
ד"ר תמר גוטמן
|
ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) |
31/01/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
סדנה |
ד"ר יאן מיסקין
|
ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
31/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
סדנה |
ד"ר דליה מור
|
ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) |
03/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
סדנה |
ד"ר דיאנה פלשר
|
ח' רהב (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) |
03/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
סדנה |
ד"ר יואב פרברוב
|
ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יא) |
סדנה |
פרופ סטיב מלניק
ד"ר עלי עבדאללה
|
ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) |
31/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יב) |
סדנה |
ד"ר דרורית שליפשטיין- עטיאס
|
ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) |
28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יג) |
סדנה |
ד"ר מרים לורברבאום
|
ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) |
31/01/24 , בקמפוס 28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יד) |
סדנה |
רבקה לסטר
|
ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) (עין כרם) |
28/02/24 , בקמפוס 03/01/24 , בקמפוס 31/01/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 19/06/24 , בקמפוס 08/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 03/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס |
12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(טו) |
סדנה |
ד"ר אורי בליך
|
הערה:
יש להשתבץ לסדנאות לפי השיבוץ שהיה בקבוצות של שנה א' בקורס 96119 אדם ורפואה.
בחינת האוסקי תתקיים במשך יומיים בין התאריכים
30-31/7/24 ללא אפשרות למועד ב.
|
Comments:
Please sign up for workshops according to the first-year group assignm
|
|
|
בטעינת...
|
|
|
|