הפקולטה לחקלאות
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
איכות הסביבה ומשאבי טבע בחקלאות (0728)
איכות הסביבה ומשאבי טבע בחקלאות - שנת השלמה - חד-חוגי (2842)
שנה א'
קורסי חובת בחירה שנה א'
תוכנית לימודי ההכנה תהיה בהיקף שבין 30-15 נ"ז
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 (רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
15:00-13:15 10:00-08:15
|
יום א' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר עידן עפרוני
פרופ נעמי אורי
|
חדר 109 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב שני דורון
|
(רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב אדר יוני סולימה
מר גלעד בן ישראל
|
חדר 8 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
מר נווה מן
|
(רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
אתרוג (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב מעיין רז
|
חדר 106 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
מר נווה מן
|
חדר 8 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב נגה פורת
|
(רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב אדר יוני סולימה
מר גלעד בן ישראל
|
חדר 106 (רחובות) |
|
19:00-18:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב נטע גרשון
מר גלעד בן ישראל
|
יק"א 19 (רחובות) |
בקמפוס |
13:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב נגה פורת
|
יק"א 20 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
13:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב שני דורון
|
(רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
מר גלעד בן ישראל
גב מעיין רז
|
הערה:
שימו לב, קורס גנטיקה הינו קורס גדול המקיף את תלמידי שנה ב' ולכן יתכן שלא יהיו מספיק מקומות ישיבה באולם , תלמידים שלא ימצא להם מקום ישיבה יוכלו לצפות בשיעור בשידור חי בנייד/ מחשב. תרג ט לחוג 722 ולמסלול 2522. תרג י לחוג 722. תרג ו לחוג 712. שעור א לחוג 710,712,715,718,722,791,792,793,794,795 ולמסלול 2610,2615,2618. תרג א לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515. תרג ב לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515. תרג ג לחוג 710,715,791,792. תרג ד לחוג 710,715,791,792. תרג ה לחוג 712. תרג יא לחוג 718,794 ולמסלול 2518. תרג יב לחוג 718,794. תרג ז לחוג 712 ולמסלול 2512. תרג ח לחוג 722,793.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) (רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ דוד וייס
ד"ר שילה רוזנווסר
פרופ מנחם מושליון
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
גב נועה כרבי
מר בר בן זאב
מר אמיר כהן
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
מר בר בן זאב
מר אוריה רמון
|
מע' 21 (רחובות) |
19/10/23-07/01/24 11 מפגשים19/10/23-07/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
גב נועה כרבי
מר אוריה רמון
|
הערה:
המעבדה תחל בשבוע הראשון ללימודים. נוכחות במעבדה - חובה שעור א לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2515,2516. מעב א לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515,2610. מעב ב לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2515,2516. מעב ג לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2516.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הקרקע והמים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
13:00-10:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ בנימין חפץ
|
חדר 101 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 8 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 9 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
הערה:
ינתנו מעבדות לסרוגין במקביל לשעות התרגילים , מבחן אמצע יתקיים בתאריך , שעור א לחוג 710,715,716,791,792. תרג א לחוג 710,715,716,719. תרג ב לחוג 710,715,716,719. תרג ג לחוג 710,715,791,792. תרג ד לחוג 710,715,791,792.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
14:00-12:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יונתן פרידמן
פרופ אדוארד יורקביץ
פרופ יעל הלמן
|
הערה:
שימו לב,
מועדי הוראה מדויקים יועברו אליכם על ידי האחראים לקורס.המבחן בקורס מהווה רק 70% מהציון הסופי שעור א לחוג 710,715,716,718,791,792,794 ולמסלול 1911,2510,2515,2518.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ שי מורין
מר אלעד שרון
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
פרופ שי מורין
מר אלעד שרון
|
חדר 9 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר אלעד שרון
|
יק"א 20 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר עופר מרכוס
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר דור וינטראוב
|
חדר 8 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב אלה תדמור
|
אולם זימן (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר משה שטיינברג
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב דניאלה הבר
|
הערה:
רישום תלמידי מוסמך ודוקטור באישור המרצה בלבד. תרג ה לחוג 712,722,793,795. תרג ו לחוג 712,722,793. שעור א לחוג 710,715,718,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2518,2610,2615,2618. שעור ב לחוג 712,722,793,795 ולמסלול 2512,2522. תרג א לחוג 710,715,718,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ב לחוג 710,715,718,791,792,794. תרג ג לחוג 710,715,718,791,792,794. תרג ד לחוג 712,722,793 ולמסלול 2512,2522.
|
Comments:
|
|
|
בטעינת...
|