הפקולטה לחקלאות
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
|
|
|
כלכלת סביבה וניהול (0717)
כלכלת סביבה וניהול, חד-חוגי, עם חטיבה באגרו-אינפורמטיקה - בוגר - חד-חוגי (2517)
שנה א'
קורסי חובה
להלן טבלת קורסי חובה המדגימה מהלך אופטימאלי של לימודים במסלול זה. חריגה מרצף לימודים מומלץ המתפרס על פני שישה סמסטרים, עלולה לשבש את מהלך הלימודים הסדיר ואף להיות כרוכה בהוצאות נוספות.
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר איתן מרגוליס
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
ד"ר איתן מרגוליס
|
חדר 1 (רחובות) |
בקמפוס |
17:00-15:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 102 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב יעל בלו
|
חדר 5 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 105 (רחובות) |
בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 2 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
13:00-11:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 106 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
(רחובות)לולב צריף 10 |
באולם ומוקלט |
13:00-11:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
גב יעל בלו
|
חדר 109 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב יעל בלו
|
חדר 102 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
מקלט (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 8 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 2 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
גב יעל בלו
|
הערה:
שימו לב, השיעור יחל מהשבוע החמישי ללימודים שעור א לחוג 712,718,794 ולמסלול 2512,2518. שעור ב לחוג 710,715,716,719,722,791,792,793,795 ולמסלול 2510,2515,2516,2517,2522. תרג א לחוג 710,791,795. תרג ב לחוג 710,791. תרג ג לחוג 715,792. תרג ד לחוג 715,792. תרג ה לחוג 712. תרג ו לחוג 712. תרג ז לחוג 712. תרג ח לחוג 716,722,793. תרג ט לחוג 722,793. תרג י לחוג 722. תרג יא לחוג 718,794. תרג יב לחוג 718,794 ולמסלול 2518.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) אולם 11 (רחובות) |
|
13:00-11:15 11:00-08:15
|
יום א' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אורן שינברג
|
אולם 11 (רחובות) אולם 11 (רחובות) |
|
15:00-13:15 11:00-08:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
ד"ר אורן שינברג
|
יק"א 19 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר מתן בירנבוים
|
חדר 2 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר מיכאל בריצ'קא
|
חדר 104 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר זנגר נדב
|
חדר 8 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב בר כהן ויינפלד
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר יובל פלד
|
יק"א 19 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר מתן בירנבוים
|
חדר 3 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
מר מיכאל בריצ'קא
|
חדר 9 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב איילת בית הלחמי
|
9 ב (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
מר זנגר נדב
|
חדר 104 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
גב איילת בית הלחמי
|
חדר 3114 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
מר מתן בירנבוים
|
חדר 3 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
גב בר כהן ויינפלד
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יג) |
תרג |
מר יובל פלד
|
הערה:
ינתן תיגבור למעוניינים בימי ראשון בין השעות 19-21 בעקרונות הכימיה - החל מהשבוע השני - תרג יג לחוג 722,793. תרג יא לחוג 722. שעור א לחוג 710,715,718,791,792,794,795. שעור ב לחוג 712,719,722,793 ולמסלול 2517. תרג א לחוג 710,791,795 ולמסלול 2610. תרג ג לחוג 710. תרג ד לחוג 715,792 ולמסלול 2515. תרג ה לחוג 715,792. לחייבי אנגלית. תרג ב לחוג 710,791. תרג ו לחוג 712,716. תרג ז לחוג 712. תרג ח לחוג 712. תרג ט לחוג 718,793,794. תרג י לחוג 718,794. תרג יב לחוג 722.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
|
עבודה שוטפת |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
09:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ מנחם מושליון
ד"ר אסף מוסקונה
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-09:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
פרופ מנחם מושליון
ד"ר אסף מוסקונה
|
חדר 3 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , באולם ומוקלטפעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב אייל ארז
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב נעה קרן
|
חדר 104 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר אריאל יוסף
|
יק"א 19 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , באולם ומוקלטפעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב עמית אדירי
|
חדר 105 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , באולם ומוקלטפעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
גב נעמ נבו
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב אייל ארז
|
חדר 106 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
גב רותם מטסוביץ-לפר
|
חדר 109 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
מר אריאל יוסף
|
חדר 101 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב עמית אדירי
|
חדר 105 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
גב מיה שטרן
|
חדר 104 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
גב אייל ארז
|
חדר 106 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
גב נעה קרן
|
חדר 109 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יג) |
תרג |
גב מיה שטרן
|
יק"א 19 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יד) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
חדר 2 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(טו) |
תרג |
גב רותם מטסוביץ-לפר
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(טז) |
תרג |
גב נעמ נבו
|
חדר 109 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יז) |
תרג |
גב נעה קרן
|
אתרוג (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יח) |
תרג |
מר אריאל יוסף
|
חדר 105 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יט) |
תרג |
גב עמית אדירי
|
חדר 101 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(כ) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
הערה:
הקורס ביולוגיה של התא 71078 ניתן בפורמט של הוראה היברידית בו התלמידים צופים בשעורים מוקלטים ומגיעים לשעור פרונטלי עם המרצה לאחר מכאן.
כולל הצגת סרטונים והגשת עבודות במודל. ,תלמיד שמבקש להחליף קבוצת תרגיל יוכל לפנות לבמידה ויהיו פניות תלמידים יש לפנות ל cellbiology.agri@mail.huji.ac.il - רותם תרג יט לחוג 722. תרג כ לחוג 722. תרג יח לחוג 722. תרג טז לחוג 722. תרג טו לחוג 718,794. שעור א לחוג 710,715,716,719,722,791,792,793,795 ולמסלול 2510,2515,2516,2522. שעור ב לחוג 712,717,718,794 ולמסלול 2512,2517,2518. תרג יז לחוג 722. תרג ב לחוג 712. תרג ג לחוג 712. תרג ד לחוג 712. תרג ה לחוג 712. תרג ו לחוג 710,715,716,791,792. תרג ז לחוג 710,715,716,791,792. תרג ח לחוג 710,715,716,791,792. תרג ט לחוג 710,715,716,791,792,795. תרג י לחוג 710,715,716,791,792,795. תרג יא לחוג 718,794. תרג יב לחוג 718,794. תרג יג לחוג 718,794. תרג יד לחוג 718,794. תרג א לחוג 712.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :כלכלת סביבה וניהול
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 15 (רחובות) אולם 15 (רחובות) |
|
17:00-14:15 15:00-13:15
|
יום ב' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אנה גורביץ
|
חדר 1 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר ארטיום מכלין
|
חדר 2 (רחובות) |
|
19:00-17:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר ארטיום מכלין
|
הערה:
תרג ג לחוג 717,719,795 ולמסלול 1911,2510,2512,2515,2516,2517,2518,2522. תרג ב לחוג 795 ולמסלול 2510,2512,2515,2518. שעור א לחוג 717,719,795 ולמסלול 1911,2510,2512,2515,2516,2517,2518,2522.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ נעמי אורי
|
הערה:
שעור א לחוג 712,717,718,722,793,794,795 ולמסלול 2512,2517,2518,2522,2618.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
|
מעבדה |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
ד"ר אהרן הלמן
גב נגה קורנפלד
מר ניצן דלל
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב דנה גולדברג
מר הדר קניג
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב נגה קורנפלד
גב דנה גולדברג
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-11:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
גב סער קרל
גב דיאנה אבו חלקה
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-11:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
גב סער קרל
גב דיאנה אבו חלקה
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
גב סער קרל
גב דיאנה אבו חלקה
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
גב נגה קורנפלד
גב דנה גולדברג
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
|
הערה:
קיימת חפיפה מובנית בין התרגיל בביוכימיה למעבדה בביוכימיה 71077, התרגיל והמעבדה יתקיימו לסירוגין מעב ז לחוג 718,794,795 ולמסלול 2510. 710 לחייבי אנגלית. מעב ו לחוג 715,792. מעב ג לחוג 710. מעב י לחוג 718,794. מעב ב לחוג 710,791,795 ולמסלול 2515,2610. מעב ח לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. מעב ט לחוג 718,794. מעב ד לחוג 710,791. מעב ה לחוג 715,792 ולמסלול 2615. מעב א לחוג 710,791,795 ולמסלול 2510,2517,2610.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) אולם 11 (רחובות) |
|
14:00-12:15 10:00-08:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר עידו גולדשטיין
ד"ר זאב פישהיימר
|
אתרוג (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
חדר 1 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר עמית המבורג
|
יק"א 20 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב אור מעלומי
|
חדר 8 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
|
חדר 5 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
חדר 102 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
גב טלי גורבונוס
|
חדר 84 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
חדר 102 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
מר עמית המבורג
|
חדר 10 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב אור מעלומי
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(י) |
תרג |
|
חדר 106 (רחובות) |
פעם בשבועיים , באולם ומוקלטפעם בשבועיים , בא... |
15:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(יא) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
הערה:
י
קיימת חפיפה מובנית בין התרגיל בביוכימיה למעבדה בביוכימיה 71077, התרגיל והמעבדה יתקיימו לסירוגין . תרג ו לחוג 715,792. תרג ח לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. תרג ט לחוג 718,794. תרג י לחוג 718,794. תרג יא לחוג 716. שעור א לחוג 710,715,716,718,719,726,791,792,794,795 ולמסלול 2510,2515,2516,2517,2518. תרג א לחוג 710,791,795 ולמסלול 2510,2517,2610. תרג ב לחוג 710,791,795 ולמסלול 2510,2515,2610. תרג ג לחוג 710. תרג ד לחוג 710,791. תרג ה לחוג 715,792 ולמסלול 2615. תרג ז לחוג 718,794,795. 710 לחייבי אנגלית.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :כלכלת סביבה וניהול
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
יק"א 20 (רחובות) יק"א 20 (רחובות) |
|
12:00-10:15 13:00-12:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר אנה גורביץ
|
יק"א 20 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
ד"ר אנה גורביץ
|
יק"א 20 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-14:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
ד"ר אנה גורביץ
|
הערה:
תרג ג לחוג 719 ולמסלול 1911,2510,2512,2516,2517,2518,2522. שעור א לחוג 717,719,729,795 ולמסלול 1911,2510,2512,2515,2516,2517,2518,2522. תרג ב לחוג 717,795 ולמסלול 2515,2517.
|
Comments:
|
|
|
שנה ב'
. להלן טבלת קורסי חובה המדגימה מהלך אופטימאלי של לימודים במסלול זה. חריגה מרצף לימודים מומלץ המתפרס על פני שישה סמסטרים, עלולה לשבש את מהלך הלימודים הסדיר ואף להיות כרוכה בהוצאות נוספות.
הפקולטה לחקלאות :כלכלת סביבה וניהול
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 15 (רחובות) |
|
16:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר חזי חלאוי
ד"ר אנה גורביץ
|
אולם 15 (רחובות) |
|
17:00-16:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
ד"ר חזי חלאוי
ד"ר מיכל שפיר תדהר
|
אולם 15 (רחובות) |
|
18:00-17:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
ד"ר חזי חלאוי
ד"ר מיכל שפיר תדהר
|
הערה:
צילום ידני נתן תרג ב לחוג 717. שעור א לחוג 717,795 ולמסלול 2510,2512,2515,2516,2517,2518,2522. תרג א לחוג 717,795 ולמסלול 2510,2512,2515,2516,2517,2518,2522.
|
Comments:
|
|
|
. קורס 71065 הינו קורס חובה לתלמידי שנה ב' שהחלו את הלימודים עד תשפ"ג (2023)
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ שי מורין
מר אלעד שרון
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
פרופ שי מורין
מר אלעד שרון
|
חדר 9 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר אלעד שרון
|
יק"א 20 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר עופר מרכוס
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר דור וינטראוב
|
חדר 8 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב אלה תדמור
|
אולם זימן (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר משה שטיינברג
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב דניאלה הבר
|
הערה:
רישום תלמידי מוסמך ודוקטור באישור המרצה בלבד. תרג ה לחוג 712,722,793,795. תרג ו לחוג 712,722,793. שעור א לחוג 710,715,718,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2518,2610,2615,2618. שעור ב לחוג 712,722,793,795 ולמסלול 2512,2522. תרג א לחוג 710,715,718,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ב לחוג 710,715,718,791,792,794. תרג ג לחוג 710,715,718,791,792,794. תרג ד לחוג 712,722,793 ולמסלול 2512,2522.
|
Comments:
|
|
|
. הקורסים הנ"ל הם חובה לתלמידים שהחלו את לימודיהם בשנת הלימודים תשפ"ד (2024)
בלבד. לתלמידים שהחלו את הלימודים לפני תשפ"ד, קורסים אלה נלמדים תחת "חובת בחירה"
הפקולטה לחקלאות :אגרו-אינפורמטיקה
|
עבודה שוטפת |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
חדר 3 (רחובות) |
|
16:00-14:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יונתן פרידמן
|
(רחובות)כתת מחשב 16 |
|
17:00-16:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
ד"ר יונתן פרידמן
|
הערה:
שעור א למסלול 2510,2512,2515,2516,2517,2518,2522. תרג א למסלול 2510,2512,2515,2516,2517,2518,2522.
|
Comments:
|
|
|
בטעינת...
|
|
|
|