הפקולטה לחקלאות
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
מדעי הקרקע והמים (0716)
מדעי הקרקע והמים, חד-חוגי - בוגר - חד-חוגי (1610)
שנה א'
קורסי חובה
. להלן טבלת קורסי חובה המדגימה מהלך אופטימאלי של לימודים בחוג. חריגה מרצף לימודים מומלץ המתפרס על פני שישה סמסטרים, עלולה לשבש את מהלך הלימודים הסדיר ואף להיות כרוכה בהוצאות נוספות.
קורסי אבני פינה - יש להשלים 2 קורסים מתחום הרוח וקורס 1 מתחום החברה עד סוף התואר. רשימת הקורסים לפי תחומים מופיע בהמשך לרשימת קורסי החובה והבחירה.
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר איתן מרגוליס
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
ד"ר איתן מרגוליס
|
חדר 1 (רחובות) |
בקמפוס |
17:00-15:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 102 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
17:00-15:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב יעל בלו
|
חדר 5 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 105 (רחובות) |
בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 2 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
13:00-11:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 106 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
(רחובות)לולב צריף 10 |
באולם ומוקלט |
13:00-11:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
גב יעל בלו
|
חדר 109 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב יעל בלו
|
חדר 102 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
מקלט (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 8 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 2 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
גב יעל בלו
|
הערה:
שימו לב, השיעור יחל מהשבוע החמישי ללימודים שעור א לחוג 712,718,794 ולמסלול 2512,2518. שעור ב לחוג 710,715,716,719,722,791,792,793,795 ולמסלול 2510,2515,2516,2517,2522. תרג א לחוג 710,791,795. תרג ב לחוג 710,791. תרג ג לחוג 715,792. תרג ד לחוג 715,792. תרג ה לחוג 712. תרג ו לחוג 712. תרג ז לחוג 712. תרג ח לחוג 716,722,793. תרג ט לחוג 722,793. תרג י לחוג 722. תרג יא לחוג 718,794. תרג יב לחוג 718,794 ולמסלול 2518.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
|
עבודה שוטפת |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
מע' 201 (רחובות) |
28/01/24-14/03/24 7 מפגשים28/01/24-14/03/24... |
11:00-08:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
גב דיאנה אבו חלקה
גב איה בריל
גב ורוניקה ביטן
גב לירן כוכבי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
30/01/24-14/03/24 7 מפגשים30/01/24-14/03/24... |
17:00-14:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
גב לירן כוכבי
גב שרון צרפתי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
29/01/24-14/03/24 7 מפגשים29/01/24-14/03/24... |
19:00-16:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
גב מור שיר
גב לירן כוכבי
גב שרון צרפתי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
28/01/24-14/03/24 7 מפגשים28/01/24-14/03/24... |
19:00-16:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
גב לירן כוכבי
גב יערה זנדני
גב שרון צרפתי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
31/01/24-14/03/24 7 מפגשים31/01/24-14/03/24... |
11:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
מעב |
גב איה בריל
גב מור שיר
גב יערה זנדני
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
31/01/24-28/02/24 7 מפגשים31/01/24-28/02/24... |
18:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
גב מור שיר
גב שרון צרפתי
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
29/01/24-14/03/24 7 מפגשים29/01/24-14/03/24... |
13:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
גב איה בריל
גב ורוניקה ביטן
גב יערה זנדני
גב ליאור פרי
|
מע' 201 (רחובות) |
29/01/24-14/03/24 7 מפגשים29/01/24-14/03/24... |
16:00-13:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
מעב |
גב איה בריל
גב מור שיר
גב יערה זנדני
גב ליאור פרי
|
הערה:
.המעבדה תחל בשבוע הרביעי של הסמסטר לו"ז יתפרסם במודל. מעב ז לחוג 718,794 ולמסלול 2618. מעב א לחוג 710,716,722,791. מעב ב לחוג 715,792. מעב ג לחוג 712. 716 לחייבי אנגלית. מעב ד לחוג 712,795 ולמסלול 2512,2518. מעב ה לחוג 710,791 ולמסלול 2515. 715 עבור תלמידים חייבי אנגלית. מעב ו לחוג 716,722,793 ולמסלול 2522. מעב ח לחוג 718,794,795.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) אולם 11 (רחובות) |
|
13:00-11:15 11:00-08:15
|
יום א' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אורן שינברג
|
אולם 11 (רחובות) אולם 11 (רחובות) |
|
15:00-13:15 11:00-08:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
ד"ר אורן שינברג
|
יק"א 19 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר מתן בירנבוים
|
חדר 2 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר מיכאל בריצ'קא
|
חדר 104 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר זנגר נדב
|
חדר 8 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב בר כהן ויינפלד
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר יובל פלד
|
יק"א 19 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר מתן בירנבוים
|
חדר 3 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
מר מיכאל בריצ'קא
|
חדר 9 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב איילת בית הלחמי
|
9 ב (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
מר זנגר נדב
|
חדר 104 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
גב איילת בית הלחמי
|
חדר 3114 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
מר מתן בירנבוים
|
חדר 3 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
גב בר כהן ויינפלד
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יג) |
תרג |
מר יובל פלד
|
הערה:
ינתן תיגבור למעוניינים בימי ראשון בין השעות 19-21 בעקרונות הכימיה - החל מהשבוע השני - תרג יג לחוג 722,793. תרג יא לחוג 722. שעור א לחוג 710,715,718,791,792,794,795. שעור ב לחוג 712,719,722,793 ולמסלול 2517. תרג א לחוג 710,791,795 ולמסלול 2610. תרג ג לחוג 710. תרג ד לחוג 715,792 ולמסלול 2515. תרג ה לחוג 715,792. לחייבי אנגלית. תרג ב לחוג 710,791. תרג ו לחוג 712,716. תרג ז לחוג 712. תרג ח לחוג 712. תרג ט לחוג 718,793,794. תרג י לחוג 718,794. תרג יב לחוג 722.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
|
עבודה שוטפת |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
09:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ מנחם מושליון
ד"ר אסף מוסקונה
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-09:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
פרופ מנחם מושליון
ד"ר אסף מוסקונה
|
חדר 3 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , באולם ומוקלטפעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב אייל ארז
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב נעה קרן
|
חדר 104 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר אריאל יוסף
|
יק"א 19 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , באולם ומוקלטפעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב עמית אדירי
|
חדר 105 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 07/01/24 , באולם ומוקלטפעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
גב נעמ נבו
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
גב אייל ארז
|
חדר 106 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
גב רותם מטסוביץ-לפר
|
חדר 109 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
מר אריאל יוסף
|
חדר 101 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב עמית אדירי
|
חדר 105 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 08/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
15:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
גב מיה שטרן
|
חדר 104 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
גב אייל ארז
|
חדר 106 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
גב נעה קרן
|
חדר 109 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יג) |
תרג |
גב מיה שטרן
|
יק"א 19 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יד) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
חדר 2 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 10/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(טו) |
תרג |
גב רותם מטסוביץ-לפר
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(טז) |
תרג |
גב נעמ נבו
|
חדר 109 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יז) |
תרג |
גב נעה קרן
|
אתרוג (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יח) |
תרג |
מר אריאל יוסף
|
חדר 105 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(יט) |
תרג |
גב עמית אדירי
|
חדר 101 (רחובות) |
פעם בשבועיים החל מ 11/01/24 , בקמפוספעם בשבועיים החל ... |
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(כ) |
תרג |
מר גיל זימרן
|
הערה:
הקורס ביולוגיה של התא 71078 ניתן בפורמט של הוראה היברידית בו התלמידים צופים בשעורים מוקלטים ומגיעים לשעור פרונטלי עם המרצה לאחר מכאן.
כולל הצגת סרטונים והגשת עבודות במודל. ,תלמיד שמבקש להחליף קבוצת תרגיל יוכל לפנות לבמידה ויהיו פניות תלמידים יש לפנות ל cellbiology.agri@mail.huji.ac.il - רותם תרג יט לחוג 722. תרג כ לחוג 722. תרג יח לחוג 722. תרג טז לחוג 722. תרג טו לחוג 718,794. שעור א לחוג 710,715,716,719,722,791,792,793,795 ולמסלול 2510,2515,2516,2522. שעור ב לחוג 712,717,718,794 ולמסלול 2512,2517,2518. תרג יז לחוג 722. תרג ב לחוג 712. תרג ג לחוג 712. תרג ד לחוג 712. תרג ה לחוג 712. תרג ו לחוג 710,715,716,791,792. תרג ז לחוג 710,715,716,791,792. תרג ח לחוג 710,715,716,791,792. תרג ט לחוג 710,715,716,791,792,795. תרג י לחוג 710,715,716,791,792,795. תרג יא לחוג 718,794. תרג יב לחוג 718,794. תרג יג לחוג 718,794. תרג יד לחוג 718,794. תרג א לחוג 712.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :כלכלת סביבה וניהול
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
חדר 10 (רחובות) |
|
13:00-10:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר חזי חלאוי
|
אולם 11 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
ד"ר חזי חלאוי
|
חדר 9 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
ד"ר חזי חלאוי
|
חדר 9 (רחובות) |
|
16:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
ד"ר חזי חלאוי
|
הערה:
שעור א לחוג 716,722,793 ולמסלול 1722,2522. תרג א לחוג 716,722,793 ולמסלול 1722,2516,2522. תרג ב לחוג 716,722,793 ולמסלול 1722. תרג ג לחוג 716,722 ולמסלול 1722.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :כלכלת סביבה וניהול
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
05/05/24-07/07/24 10 מפגשים05/05/24-07/07/24... |
16:00-14:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר דיצה בורשטיין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
12:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
הערה:
תרג ו לחוג 718,794. תרג ד לחוג 718,794. תרג ה לחוג 716,718,794 ולמסלול 2518,2618. שעור א לחוג 710,715,716,718,719,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2516,2518,2610,2615,2618. תרג א לחוג 710,715 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ב לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ג לחוג 710 ולמסלול 2610.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הקרקע והמים
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
3 ש"ש |
6 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 חדר 10 (רחובות) |
|
12:00-10:15 10:00-08:15
|
יום א' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
מר נתנאל חזות
|
חדר 2 (רחובות) |
|
17:00-15:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר דן עמר
|
חדר 103 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר דן עמר
|
אתרוג (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
מר נמרוד קנר
|
הערה:
שעור לחוג 722,716. תרג א לחוג 722. תרג ב לחוג 716.
ינתן שיעור השלמה בפיזיקה ביום שישי 12.7.2024 בין השעות 8:30-12:30 במקום שני השיעורים האחרונים של 15.7+21.7.2024 שעור א לחוג 716,719,722,793 ולמסלול 2516,2522. תרג א לחוג 716,719,722,793. תרג ב לחוג 722,793. תרג ג לחוג 716,722,793.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ אפרת שפר
ד"ר עידן עפרוני
|
מע' 11 (רחובות) |
|
18:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
מר עמית סיון
מר ערן דגן
|
מע' 11 (רחובות) |
|
13:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב מאי ניר
גב אורלי לביא
מר אלון לוינזון
מר ערן דגן
|
מע' 11 (רחובות) |
|
18:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
פרופ אפרת שפר
מר עמית סיון
גב מאי ניר
מר אלון לוינזון
|
הערה:
שעור א לחוג 710,715,716,719,791,792 ולמסלול 2510,2515,2516,2610,2615. מעב א לחוג 710,791,792 ולמסלול 1910,1911,2615. מעב ב לחוג 710,716,791 ולמסלול 1911,2510,2515. מעב ג לחוג 715,792.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) אולם 11 (רחובות) |
|
14:00-12:15 10:00-08:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר עידו גולדשטיין
ד"ר זאב פישהיימר
|
אתרוג (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
חדר 1 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר עמית המבורג
|
יק"א 20 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב אור מעלומי
|
חדר 8 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
|
חדר 5 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
חדר 102 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
15:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
גב טלי גורבונוס
|
חדר 84 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
חדר 102 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
מר עמית המבורג
|
חדר 10 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב אור מעלומי
|
חדר 103 (רחובות) |
פעם בשבועיים |
12:00-09:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(י) |
תרג |
|
חדר 106 (רחובות) |
פעם בשבועיים , באולם ומוקלטפעם בשבועיים , בא... |
15:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(יא) |
תרג |
גב הדס ריכטר
|
הערה:
י
קיימת חפיפה מובנית בין התרגיל בביוכימיה למעבדה בביוכימיה 71077, התרגיל והמעבדה יתקיימו לסירוגין . תרג ו לחוג 715,792. תרג ח לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. תרג ט לחוג 718,794. תרג י לחוג 718,794. תרג יא לחוג 716. שעור א לחוג 710,715,716,718,719,726,791,792,794,795 ולמסלול 2510,2515,2516,2517,2518. תרג א לחוג 710,791,795 ולמסלול 2510,2517,2610. תרג ב לחוג 710,791,795 ולמסלול 2510,2515,2610. תרג ג לחוג 710. תרג ד לחוג 710,791. תרג ה לחוג 715,792 ולמסלול 2615. תרג ז לחוג 718,794,795. 710 לחייבי אנגלית.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :ביוכימיה ומדעי המזון
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ צבי חיוקה
|
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
10:00-08:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
שעור |
פרופ צבי חיוקה
|
חדר 102 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
18:00-16:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב אנה שילינג
|
חדר 1 (רחובות) |
|
13:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 104 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
16:00-14:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב אנה שילינג
|
חדר 103 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
13:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 3114 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב אנה שילינג
|
חדר 9 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 106 (רחובות) |
באולם ומוקלט |
12:00-10:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 8 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
גב אנה שילינג
|
חדר 1 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 104 (רחובות) |
|
18:00-16:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(י) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
חדר 106 (רחובות) |
|
16:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(יא) |
תרג |
גב מיטל כהן אור
|
חדר 102 (רחובות) |
|
16:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(יב) |
תרג |
גב שי - לי בלסיי
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
מר בר מרון
גב נגה ניר
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב מור שיר
מר עומר כהנשטם
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ג'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב מור שיר
מר עומר כהנשטם
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
11:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
מר בר מרון
גב מור שיר
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
11:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
גב גיל דניאל
גב יערה זנדני
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
17:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
מר עומר כהנשטם
גב יערה זנדני
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
17:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
מר בר מרון
גב גיל דניאל
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
17:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
גב יערה זנדני
גב נגה ניר
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
מר בר מרון
גב נגה ניר
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
גב מור שיר
גב יערה זנדני
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(יא) |
מעב |
גב מור שיר
גב יערה זנדני
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(יב) |
מעב |
מר עומר כהנשטם
גב גיל דניאל
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(יג) |
מעב |
גב מור שיר
גב יערה זנדני
|
מע' 22 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
18:00-15:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(יד) |
מעב |
מר עומר כהנשטם
מר בר מרון
|
מע' 21 (רחובות) |
פעם בשלושה שבועות |
11:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(טו) |
מעב |
|
מע' 21 (רחובות) |
|
17:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(טז) |
מעב |
מר בר מרון
מר עומר כהנשטם
|
הערה:
שימו לב, הקורס יחל בשבוע הרביעי לסמסטר ב' מיד כשיסתיים קורס כימיה אורגנית א' 71066 מעב ט לחוג 712 ולמסלול 2510. מעב י לחוג 712. מעב יא לחוג 712. מעב יב לחוג 722,793. מעב יג לחוג 722,793. מעב יד לחוג 722,793. מעב א לחוג 710,791. מעב ב לחוג 710,791. מעב ג לחוג 710,791. מעב ד לחוג 715,792,795 ולמסלול 2510. תרג א לחוג 710,791,795. תרג ב לחוג 710,791. תרג ג לחוג 715,792. תרג ד לחוג 715,792. תרג ה לחוג 712,795. תרג ו לחוג 712. תרג ז לחוג 712. תרג ח לחוג 716,722,791,793. תרג ט לחוג 722,793. תרג י לחוג 722. תרג יא לחוג 718,794. תרג יב לחוג 718,794 ולמסלול 2518. מעב טו לחוג 792. מעב טז לחוג 716,717,718,719,794. מעב יז לחוג 712. מעב יח לחוג 722,793. מעב ח לחוג 718,794. מעב ו לחוג 716,718,719,794. מעב ה לחוג 715,792. מעב ז לחוג 718,794. שעור א לחוג 710,715,716,719,722,791,792,793,795. שעור ב לחוג 712,718,794.
|
Comments:
|
|
|
קורסי בחירה שנה א'
. למי שמתכוון להצטרף לחטיבת איכות הסביבה בשנה ב' מומלץ ללמוד קורס זה בשנה א'.
הפקולטה לחקלאות :איכות הסביבה ומשאבי טבע בחקלאות
|
השתתפות פעילה |
0.5 ש"ש |
1 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) |
16/04/24 , באולם ומוקלט 18/06/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט |
14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ יעל הלמן
|
הערה:
ינתנו 7 מפגשים במחצית הראשונה של הסמסטר .קורס מיועד למעוניינים בתחומים המשיקים בין חקלאות לבין איכות הסביבה שנה א' בלבד ותלמידי שנה ב' במסלול איכות סביבה . שעור לחוג 722,718,717,716,715,710. שעור א לחוג 710,715,716,717,718,722,795.
|
Comments:
|
|
|
שנה ב'
קורסי חובה
. להלן טבלת קורסי חובה המדגימה מהלך אופטימאלי של לימודים בחוג. חריגה מרצף לימודים מומלץ המתפרס על פני שישה סמסטרים, עלולה לשבש את מהלך הלימודים הסדיר ואף להיות כרוכה בהוצאות נוספות.
קורסי אבני פינה - יש להשלים 2 קורסים מתחום הרוח וקורס 1 מתחום החברה עד סוף התואר. רשימת הקורסים לפי תחומים מופיע בהמשך לרשימת קורסי החובה והבחירה.
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) (רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ דוד וייס
ד"ר שילה רוזנווסר
פרופ מנחם מושליון
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
גב נועה כרבי
מר בר בן זאב
מר אמיר כהן
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
מר בר בן זאב
מר אוריה רמון
|
מע' 21 (רחובות) |
19/10/23-07/01/24 11 מפגשים19/10/23-07/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
גב נועה כרבי
מר אוריה רמון
|
הערה:
המעבדה תחל בשבוע הראשון ללימודים. נוכחות במעבדה - חובה שעור א לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2515,2516. מעב א לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515,2610. מעב ב לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2515,2516. מעב ג לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2516.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הקרקע והמים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
13:00-10:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ בנימין חפץ
|
חדר 101 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 8 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 9 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
הערה:
ינתנו מעבדות לסרוגין במקביל לשעות התרגילים , מבחן אמצע יתקיים בתאריך , שעור א לחוג 710,715,716,791,792. תרג א לחוג 710,715,716,719. תרג ב לחוג 710,715,716,719. תרג ג לחוג 710,715,791,792. תרג ד לחוג 710,715,791,792.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
14:00-12:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יונתן פרידמן
פרופ אדוארד יורקביץ
פרופ יעל הלמן
|
הערה:
שימו לב,
מועדי הוראה מדויקים יועברו אליכם על ידי האחראים לקורס.המבחן בקורס מהווה רק 70% מהציון הסופי שעור א לחוג 710,715,716,718,791,792,794 ולמסלול 1911,2510,2515,2518.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
|
השתתפות פעילה |
0 ש"ש |
0 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
מע' 3 (רחובות) |
08/05/24-12/06/24 6 מפגשים08/05/24-12/06/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
פרופ יעל הלמן
ד"ר יונתן פרידמן
פרופ אדוארד יורקביץ
גב יאנה בייזמן מגן
מר טל ימין
גב ענבל פולין
מר עמיחי ביצ'מן קס
|
מע' 3 (רחובות) |
08/05/24-12/06/24 6 מפגשים08/05/24-12/06/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
מר טל ימין
מר פלג שניידר
גב ענבל פולין
|
מע' 3 (רחובות) |
09/05/24-13/06/24 6 מפגשים09/05/24-13/06/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב יאנה בייזמן מגן
גב נגה גבריאלי
גב מירי ואנונו
גב ענבל פולין
|
מע' 3 (רחובות) |
09/05/24-13/06/24 6 מפגשים09/05/24-13/06/24... |
19:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
גב נגה גבריאלי
גב מירי ואנונו
גב יאנה בייזמן מגן
|
מע' 3 (רחובות) |
19/06/24-24/07/24 6 מפגשים19/06/24-24/07/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
|
מע' 3 (רחובות) |
19/06/24-24/07/24 6 מפגשים19/06/24-24/07/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
מר עמיחי ביצ'מן קס
מר פלג שניידר
גב מירי ואנונו
|
מע' 3 (רחובות) |
20/06/24-25/07/24 6 מפגשים20/06/24-25/07/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
מר עמיחי ביצ'מן קס
גב נגה גבריאלי
מר טל ימין
מר פלג שניידר
|
הערה:
מעב א לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. מעב ב לחוג 715,722,793. מעב ג לחוג 712,716. מעב ד לחוג 710,717,793. מעב ה לחוג 718 ולמסלול 2518,2618. מעב ו לחוג 710,715,792,795 ולמסלול 2510. מעב ז לחוג 712,722.
|
Comments:
|
|
|
קורסי חובת בחירה שנה ב'
יש לבחור לפחות 25 נ"ז מרשימה זו בשנים ב',ג'. . משתי הקבוצות מטה (קורסים מתחום הסביבה / קורסים מתחום האגרונומיה): להלן קורסים מתחום האגרונומיה :
הפקולטה לחקלאות :אגרו-אינפורמטיקה
|
עבודה שוטפת |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)כתת מחשב 17 |
|
18:00-17:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יאיר מאו
מר ארז פויר
|
(רחובות)כתת מחשב 17 |
|
20:00-18:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
ד"ר יאיר מאו
מר ארז פויר
|
הערה:
תרג א למסלול 2510,2512,2515,2516,2517,2518,2522. שעור א למסלול 2510,2512,2515,2516,2517,2518,2522.
|
Comments:
|
|
|
בטעינת...
|