הפקולטה לחקלאות
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
מדעי הקרקע והמים (0716)
מדעי הקרקע והמים, חטיבה באיכות הסביבה - בוגר - חד-חוגי (1601)
שנה ב'
קורסי חובה
. להלן טבלת קורסי חובה המדגימה מהלך אופטימאלי של לימודים בחוג. חריגה מרצף לימודים מומלץ המתפרס על פני שישה סמסטרים, עלולה לשבש את מהלך הלימודים הסדיר ואף להיות כרוכה בהוצאות נוספות. יש ללמוד שניים מקורסי התואר בשפה האנגלית. אבני פינה - יש ללמוד קורס 1 מתחום הרוח עד סוף התואר
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 11 (רחובות) (רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ דוד וייס
ד"ר שילה רוזנווסר
פרופ מנחם מושליון
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
גב נועה כרבי
מר בר בן זאב
מר אמיר כהן
|
מע' 21 (רחובות) |
18/10/23-03/01/24 11 מפגשים18/10/23-03/01/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
מר אלעד בן דור
מר מתנאל היפש
מר בר בן זאב
מר אוריה רמון
|
מע' 21 (רחובות) |
19/10/23-07/01/24 11 מפגשים19/10/23-07/01/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
מר בניה המי
מר ניב אברבוך
גב נועה כרבי
מר אוריה רמון
|
הערה:
המעבדה תחל בשבוע הראשון ללימודים. נוכחות במעבדה - חובה שעור א לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2515,2516. מעב א לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515,2610. מעב ב לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2515,2516. מעב ג לחוג 710,715,716,791,792 ולמסלול 2510,2516.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הקרקע והמים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
13:00-10:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ בנימין חפץ
|
חדר 101 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 8 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
חדר 9 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
יק"א 20 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר יובל שחר
ד"ר אביתר בן מרדכי
|
הערה:
ינתנו מעבדות לסרוגין במקביל לשעות התרגילים , מבחן אמצע יתקיים בתאריך , שעור א לחוג 710,715,716,791,792. תרג א לחוג 710,715,716,719. תרג ב לחוג 710,715,716,719. תרג ג לחוג 710,715,791,792. תרג ד לחוג 710,715,791,792.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :כלכלת סביבה וניהול
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
05/05/24-07/07/24 10 מפגשים05/05/24-07/07/24... |
16:00-14:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר דיצה בורשטיין
|
חדר 101 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 2 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 104 (רחובות) |
|
16:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 102 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
חדר 8 (רחובות) |
|
12:00-11:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר דין הלפרין
|
הערה:
תרג ו לחוג 718,794. תרג ד לחוג 718,794. תרג ה לחוג 716,718,794 ולמסלול 2518,2618. שעור א לחוג 710,715,716,718,719,791,792,794 ולמסלול 2510,2515,2516,2518,2610,2615,2618. תרג א לחוג 710,715 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ב לחוג 710,715,791,792 ולמסלול 2510,2515,2610,2615. תרג ג לחוג 710 ולמסלול 2610.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(רחובות)אולם אריוביץ 20 |
|
14:00-12:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יונתן פרידמן
פרופ אדוארד יורקביץ
פרופ יעל הלמן
|
הערה:
שימו לב,
מועדי הוראה מדויקים יועברו אליכם על ידי האחראים לקורס.המבחן בקורס מהווה רק 70% מהציון הסופי שעור א לחוג 710,715,716,718,791,792,794 ולמסלול 1911,2510,2515,2518.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
|
השתתפות פעילה |
0 ש"ש |
0 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
מע' 3 (רחובות) |
08/05/24-12/06/24 6 מפגשים08/05/24-12/06/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
פרופ יעל הלמן
ד"ר יונתן פרידמן
פרופ אדוארד יורקביץ
גב יאנה בייזמן מגן
מר טל ימין
גב ענבל פולין
מר עמיחי ביצ'מן קס
|
מע' 3 (רחובות) |
08/05/24-12/06/24 6 מפגשים08/05/24-12/06/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
מר טל ימין
מר פלג שניידר
גב ענבל פולין
|
מע' 3 (רחובות) |
09/05/24-13/06/24 6 מפגשים09/05/24-13/06/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב יאנה בייזמן מגן
גב נגה גבריאלי
גב מירי ואנונו
גב ענבל פולין
|
מע' 3 (רחובות) |
09/05/24-13/06/24 6 מפגשים09/05/24-13/06/24... |
19:00-15:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
גב נגה גבריאלי
גב מירי ואנונו
גב יאנה בייזמן מגן
|
מע' 3 (רחובות) |
19/06/24-24/07/24 6 מפגשים19/06/24-24/07/24... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
|
מע' 3 (רחובות) |
19/06/24-24/07/24 6 מפגשים19/06/24-24/07/24... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
מר עמיחי ביצ'מן קס
מר פלג שניידר
גב מירי ואנונו
|
מע' 3 (רחובות) |
20/06/24-25/07/24 6 מפגשים20/06/24-25/07/24... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
מר עמיחי ביצ'מן קס
גב נגה גבריאלי
מר טל ימין
מר פלג שניידר
|
הערה:
מעב א לחוג 718,794 ולמסלול 2518,2618. מעב ב לחוג 715,722,793. מעב ג לחוג 712,716. מעב ד לחוג 710,717,793. מעב ה לחוג 718 ולמסלול 2518,2618. מעב ו לחוג 710,715,792,795 ולמסלול 2510. מעב ז לחוג 712,722.
|
Comments:
|
|
|
קורסי חובת בחירה שנה ב'
יש לבחור לפחות 20 נ"ז מרשימה זו במהלך התואר. . מקורסי החטיבה (על פי דרישות קדם)
הפקולטה לחקלאות :איכות הסביבה ומשאבי טבע בחקלאות
|
השתתפות פעילה |
0.5 ש"ש |
1 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) אתרוג (רחובות) |
16/04/24 , באולם ומוקלט 18/06/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט |
14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15 14:00-12:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ יעל הלמן
|
הערה:
ינתנו 7 מפגשים במחצית הראשונה של הסמסטר .קורס מיועד למעוניינים בתחומים המשיקים בין חקלאות לבין איכות הסביבה שנה א' בלבד ותלמידי שנה ב' במסלול איכות סביבה . שעור לחוג 722,718,717,716,715,710. שעור א לחוג 710,715,716,717,718,722,795.
|
Comments:
|
|
|
בטעינת...
|