הפקולטה לרפואה
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
רפואה - המסלול הצבאי - צמרת (0681)
שנה ד'
קורסי חובה
.
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.50 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2.2 ש"ש |
4.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
22/10/23 , באולם ומוקלט 22/10/23 , באולם ומוקלט 15/10/23 , באולם ומוקלט 22/10/23 , באולם ומוקלט 15/10/23 , באולם ומוקלט 22/10/23 , באולם ומוקלט 15/10/23 , באולם ומוקלט 16/10/23 , באולם ומוקלט 16/10/23 , באולם ומוקלט 16/10/23 , באולם ומוקלט 16/10/23 , באולם ומוקלט 17/10/23 , באולם ומוקלט 17/10/23 , באולם ומוקלט 17/10/23 , באולם ומוקלט 17/10/23 , באולם ומוקלט 11/10/23 , באולם ומוקלט 18/10/23 , באולם ומוקלט 18/10/23 , באולם ומוקלט 11/10/23 , באולם ומוקלט 11/10/23 , באולם ומוקלט 18/10/23 , באולם ומוקלט 18/10/23 , באולם ומוקלט 11/10/23 , באולם ומוקלט 12/10/23 , באולם ומוקלט 19/10/23 , באולם ומוקלט 19/10/23 , באולם ומוקלט 12/10/23 , באולם ומוקלט 12/10/23 , באולם ומוקלט 19/10/23 , באולם ומוקלט 19/10/23 , באולם ומוקלט 12/10/23 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15 10:00-08:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-15:15 10:00-08:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-15:15 10:00-08:15 10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15 10:00-08:15 10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אלונה בן נון
ד"ר משכית בר מאיר
ד"ר יעקב ברקון
ד"ר עודד ברויאר
ד"ר רבקה ברוקס
ד"ר אליהו אייזנשטיין
ד"ר שגיא גברי
ד"ר חוה גדסי
ד"ר גל גולדשטיין
ד"ר טל גלבוע
ד"ר עודד וולובלסקי
פרופ מאלנה כהן
ד"ר ורד מולכו
פרופ עמירם ניר
ד"ר ריבל סגל
פרופ אלי פיקאר
פרופ דוד צנגן
אמנון צונג
ד"ר מיכל קורי
ד"ר דוד רכטמן
מורן שפלר גל
ד"ר גיורא וייזר
ד"ר טליה דור
ד"ר סער חשביה
ד"ר אורי פולק
ד"ר נאווה שאול לוטן
עוד מורים... |
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
|
השתתפות פעילה |
1.1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אולם ו (עין כרם) אולם ו (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אולם ו (עין כרם) |
17/01/24 , באולם ומוקלט 17/01/24 , באולם ומוקלט 20/12/23 , באולם ומוקלט 20/12/23 , באולם ומוקלט 17/01/24 , באולם ומוקלט 17/01/24 , באולם ומוקלט 20/12/23 , באולם ומוקלט 17/01/24 , באולם ומוקלט 20/12/23 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 11:00-09:15 11:00-09:15 12:00-10:15 12:00-10:15 14:00-13:15 14:00-13:15 15:00-14:15 15:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר לילך רינסקי הליבני
פרופ רות סטלניקוביץ
גב לילך אלי
גב נעמה קרניאל
גב נעה שמש
גב כוכבית לוי-מזעקי
ד"ר אסף גפן
ד"ר טל הדר
פרופ אלכסנדר גורל
ד"ר נועה גרוס אבן זהר
פרופ דורית שחם
ד"ר רימה נסיראת
ד"ר דרורית שליפשטיין- עטיאס
ד"ר אוהד אבני
מנאל מוחראב
ד"ר מיכי פיליפס
ד"ר מרים לורברבאום
ד"ר אביגיל מעייני
פרופ קולין בלוק
ד"ר רבקה ברוקס
פרופ יואל דונחין
עוד מורים... |
ס' אחלמה (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
ס' זהב (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
|
ס' ישפה (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
ס יהלום (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
|
ס' נופך (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
|
ס' ספיר (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
|
ס' פטדה (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
|
ס' לשם (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
|
ס' שבו (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס 17/01/24 , בקמפוס 20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15 14:00-11:15 14:00-11:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(י) |
תרג |
|
ס' שוהם (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
|
ס' תרשיש (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
|
ח' מאדים (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יג) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(יד) |
תרג |
|
ח' צדק (עין כרם) |
20/12/23 , בקמפוס |
10:00-08:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(טו) |
תרג |
|
הערה:
חלק זה מורכב מסדנאות בנושאים הבאים: אלימות במשפחה, מניעת זיהומים, רפואה תעסוקתית, רפואת משפחה, לחץ דם - נפרולוגיה, IPE,בדיקה פסיקלית לנפגעי תקיפה מינית. סילבוס מפורט יעודכן במודל לקראת מועד הקורס. חלק של אלימות במשפחה מתקיים בר הצופים.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
1.1 ש"ש |
2.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
29/10/23 , באולם ומוקלט 29/10/23 , באולם ומוקלט 29/10/23 , באולם ומוקלט 29/10/23 , באולם ומוקלט 30/10/23 , באולם ומוקלט 30/10/23 , באולם ומוקלט 30/10/23 , באולם ומוקלט 30/10/23 , באולם ומוקלט 25/10/23 , באולם ומוקלט 25/10/23 , באולם ומוקלט 25/10/23 , באולם ומוקלט 25/10/23 , באולם ומוקלט 26/10/23 , באולם ומוקלט 26/10/23 , באולם ומוקלט 26/10/23 , באולם ומוקלט 26/10/23 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-15:15 10:00-08:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-15:15 10:00-09:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-15:15 10:00-08:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-15:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר עידו מזרחי
אלון פיקרסקי
רם אלעזרי
ד"ר נועם שוסמן
מחמוד אבו-גזאלה
עבד חלאילה
גב גדי מרום
עודד כהן-ארזי
פרופ חגי מזאה
גב מאיר פינטו
ד"ר עליאן בלאל
ד"ר מוחמד עדילה
ד"ר איל יוסטר
ד"ר רועי דובר
ד"ר עמרם קופיאצקי
ד"ר עמיר דגן
שלומי ילניק
ד"ר אלון שוורץ
מיכאל פרוינד
ד"ר אורי בליך
ד"ר גיא פינס
ד"ר חרבי חלאילה
ד"ר טל הדר
עוד מורים... |
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
4 ש"ש |
8 נ"ז |
שנתי |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(עין כרם)הדסה עין כרם ילדים |
26/11/23-18/01/24 8 מפגשים , בקמפוס26/11/23-18/01/24... |
|
|
שנתי
|
(א) |
שק |
ד"ר זיוונית ארגז
ד"ר לאה אוחנה סרנה כאהן
ד"ר נורית פיינשטיין
ד"ר מוחמד הדהוד
ד"ר אסף תא-שמע
ד"ר דניאל אבן-זהר
ד"ר דבורה פרידלר
ד"ר היבא אבו-אלהיגיא
ד"ר נאווה שאול לוטן
ד"ר רנית קאהן
ד"ר טליה בננסון
ד"ר יעקב שלמה וסטפריד
ד"ר יובל גוטביר
ד"ר דן הר לב
ד"ר עילית כהן
ד"ר איתי שביט
ד"ר גל גולדשטיין
ד"ר גלעד לזרוביץ
ד"ר עירא ארליכמן
ד"ר אירנה זיידמן
ד"ר איתי גרוס
ד"ר גיהאד אדריס
ד"ר יואל רייטר
פרופ מאלנה כהן
ד"ר מיכאל וילשנסקי
ד"ר מורן נתיב
ד"ר נורית יעקבי-שמחיוף
ד"ר עודד ברויאר
ד"ר עודד וולובלסקי
ד"ר פולינה סטפנסקי
ד"ר סער חשביה
ד"ר סינאן אבו ליל
פרופ סמדר אבן טוב פרידמן
ד"ר טל גלבוע
ד"ר יעל שכטר דינור
ד"ר זאב דוידוביץ
ד"ר נעמי איסלר
ד"ר אורן גורדון
ד"ר בנימין קופלביץ
ד"ר אביעד שנפ
ד"ר שי זיגדון
ד"ר איתמר כהן
ד"ר רבקה גלעד
ד"ר חגית פרימן
ד"ר רוני נוימן
ד"ר לאמה יאמור
ד"ר שמואל גוטויליג
ד"ר איתמר אורן
ד"ר ראובן ברקוביץ
ד"ר אחמד עתמאנה
ד"ר אנה לוי
ד"ר חדווה ראם
ד"ר קארין הגופיאן
ד"ר שלומית ברודי
ד"ר דניאלה פלדברג
ד"ר דוניא סלטי
ד"ר אחמד קבלאוי
ד"ר יארה שלעטה
ד"ר נהלה סמאן
ד"ר תהילה הלטובסקי
ד"ר היילי לזרוף
פרופ אריאל טננבאום
ד"ר תמר אורגד
גב פוריה אמסטר
ד"ר רועי הוד פינס
ד"ר פולה פוגל טרינק
ד"ר אושרית חרש חיגר
ד"ר עדי דואק
ד"ר צחי דגן
ד"ר דניאל קון
ד"ר רותם דולב
ד"ר שלמה שביט
ד"ר מרים ביסליש
ד"ר אוהד אבן אור
לירון בירימברג-שורץ
ד"ר דוד גיליס
ד"ר דינה אברבוך
ד"ר דרור רביב
ד"ר מרדכי סליי
ד"ר נועה אופק-שלומאי
ד"ר נעמה פינס שוורץ
ד"ר שמעון רייף
פרופ תמר הראל
ד"ר חנין עזאם
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה הר הצופים ילדים |
26/11/23-18/01/24 8 מפגשים , בקמפוס26/11/23-18/01/24... |
|
|
שנתי
|
(ב) |
שק |
ד"ר אליהו אייזנשטיין
ד"ר ישעיה וקסלר
ד"ר יעקב ברקון
ד"ר בארי קיי
ד"ר דוד שוסיוב
ד"ר מיכאל וילשנסקי
ד"ר טליה דור
ד"ר רבקה ברוקס
ד"ר מייקל כהן
פרופ מאלנה כהן
ד"ר יואל רייטר
ד"ר עודד ברויאר
ערן לביא
ד"ר דוד רכטמן
ד"ר שרלוט גליקסמן
ד"ר ליה כרם
ד"ר עזרא ויינבלט
ד"ר אמיתי כהן
ד"ר עידו סדראס
ד"ר אלקה שפיצר שטיין
ד"ר מאליק דענה
ד"ר אמיר שמעונוב
ד"ר אווס מרעי
סרגיי אלברדורוז'קו
ד"ר הדס לוי
ד"ר רוני ארבל
ד"ר יעקב טאבי
ד"ר מואייד שעבאן
דוד מאייר
ד"ר מיכל שדה
ד"ר לימור יוחי
גב ציפי כהן
ד"ר אפרת אמיתי
פרופ דוד צנגן
ד"ר יונתן אברהם
ד"ר מרסל בהר
ד"ר רמי אבו דלו
איברהים קייסי
ד"ר נאווה שאול לוטן
ד"ר אורן גורדון
ד"ר מריאנה דרוקר אפרים
ד"ר איתי שביט
ד"ר ראובן צברי
ד"ר שני פרידמן מנחם
ד"ר נעם שלזינגר
אבי משה רג'ואן
ד"ר אלנה גולזנד
ד"ר דן הלוי
ד"ר עירא ארליכמן
ד"ר רוני שלזינגר-שורץ
ד"ר נטליה סימנובסקי
פרופ סמדר אבן טוב פרידמן
ד"ר נור שגיא
ד"ר הילה נוימן
לירון בירימברג-שורץ
ד"ר זיוונית ארגז
ד"ר רימה נסיראת
ד"ר סינאן אבו ליל
ד"ר נעמי איסלר
ד"ר מוחמד הדהוד
ד"ר אמרי גרנות
ד"ר יעל בירו
ד"ר דינה אברבוך
ד"ר אוראל אסתר גל
ד"ר אלכס גיללס-הלל
עוד מורים... |
(עין כרם)שערי צדק ילדים |
26/11/23-18/01/24 8 מפגשים , בקמפוס26/11/23-18/01/24... |
|
|
שנתי
|
(ג) |
שק |
ד"ר מקס גודפרי
ד"ר משכית בר מאיר
ד"ר אהוד לבל
ספיר חושן
נעה בר נוי
ד"ר לאון ג'זוף
ד"ר פלוריס אגא-באבא לוי-חדמי
פרופ שושי וילק-רבל
ד"ר אורלי מגד
ד"ר גיורא וייזר
פרופ אלי פיקאר
ד"ר סטנלי קורמן
ד"ר ג'אק בראון
ד"ר אמיר זילכה
ד"ר ריבל סגל
ד"ר דן טרנר
ד"ר אפרת בן שלום
גב עדי ארן
ד"ר איריס פריד
ד"ר אליחי ברלינר
גב יאיר קסירר
ד"ר אסתר אורלנסקי מאייר
יעל זידנר-וינטראוב
פרופ ורדה גרוס-צור
פרופ עמירם ניר
פרופ מיכאל ויינטראוב
פרופ אייל שטייר
ד"ר דלית קיים-רנד
אורי טוקר
אורן לדר
איריס אפטוביצר-קפלינסקי
ג'ני גויכברג
דוד שטרייך
חוני רינת
לימור ברקוביץ
לינה ברקון
ד"ר שמרית צבי בר
יוליה גימלרייך
ד"ר שלי בן הרוש נגארי
ד"ר שמואל גולדברג
פרופ קטי המרמן
ד"ר הדס טרספולסקי
יחיאל שלזינגר
רותי ציטר
ד"ר עדי אורבך
ד"ר אייל היימן
ד"ר ג'ני גולדשטיין
ד"ר כרמית אבנון זיו
אירינה שורס
איתמר ניצן
ד"ר רפי לב ציון
גב אודיה בנט- בק
ד"ר דותן יוגב
ד"ר רחל בקר כהן
ד"ר פנחס השקס
עוד מורים... |
קפלן ילדים (עין כרם) |
26/11/23-18/01/24 8 מפגשים , בקמפוס26/11/23-18/01/24... |
|
|
שנתי
|
(ד) |
שק |
ד"ר יעל גרתי
ד"ר נועה גדסי
ד"ר דור פישר
ד"ר מיכל הורביץ פלורנטל
ד"ר יפעת קוינט
ד"ר כלנית הרשקוביץ שפורן
ד"ר אהרון בר אשר
ד"ר יעל סימפסון לביא
ד"ר מיכל קורי
ד"ר עפרה גולדצויג
ד"ר סמדר מנהיים
ד"ר אסף גבאי
ד"ר אלכס גורי
ד"ר טל בן עמי
ד"ר נוי צור בן שמעון
מרק פיסרנקו
ברק גולד
ד"ר אריק שייר
ד"ר אורן שחר
ד"ר סיון גולדדסטיין
ד"ר אביגיל ויגודה אייזנברג
אנה גילבורד
נוי טנדלר
נדב אופשאנקו
וואליד אבו צויץ
ד"ר סמיר אבו רביע
ד"ר תמר מוריאל לוי
ד"ר עומר לבנוני
ג'ניה ברליאנד ברו
דנה לינדר
טופז רון
ד"ר חליל אבו כשק
ד"ר אלי שפירו
יעל סלם
מיכל וולקן
ד"ר נופר יורן
ליאור דבורה גבע מסיקה
אמיר פישר
אסיל עשאיר
ד"ר ניווין סעד
ואדים אבלין
סתיו אמיר
אילן בוש
ד"ר רות רפאלי רבין
מיכאל גייליס
ליאור דבורה מרקו אדלשטיין
ד"ר לין נעים
ד"ר אסף קאופמן
ד"ר עמית נחום
ד"ר שגיא יוספסברג
מריאנה פיניס
אסף הופיין
פבל פסלין
איליא קובעיין
ד"ר שרון שטראוסמן
מוניקה גולדברג
ד"ר קריסטין האשול
אלישבע ארונוביץ
מעיין אברילינג'י כהן
ד"ר אלינור גומון
ד"ר אורי יעקב גולדברג
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה עין כרם ילדים |
28/01/24-21/03/24 8 מפגשים , בקמפוס28/01/24-21/03/24... |
|
|
שנתי
|
(ה) |
שק |
ד"ר זיוונית ארגז
ד"ר לאה אוחנה סרנה כאהן
ד"ר נורית פיינשטיין
ד"ר מוחמד הדהוד
ד"ר אסף תא-שמע
ד"ר דניאל אבן-זהר
ד"ר דבורה פרידלר
ד"ר היבא אבו-אלהיגיא
ד"ר נאווה שאול לוטן
ד"ר רנית קאהן
ד"ר טליה בננסון
ד"ר יעקב שלמה וסטפריד
ד"ר יובל גוטביר
ד"ר דן הר לב
ד"ר עילית כהן
ד"ר איתי שביט
ד"ר גל גולדשטיין
ד"ר גלעד לזרוביץ
ד"ר עירא ארליכמן
ד"ר אירנה זיידמן
ד"ר איתי גרוס
ד"ר גיהאד אדריס
ד"ר יואל רייטר
פרופ מאלנה כהן
ד"ר מיכאל וילשנסקי
ד"ר מורן נתיב
ד"ר נורית יעקבי-שמחיוף
ד"ר עודד ברויאר
ד"ר עודד וולובלסקי
ד"ר פולינה סטפנסקי
ד"ר סער חשביה
ד"ר סינאן אבו ליל
פרופ סמדר אבן טוב פרידמן
ד"ר טל גלבוע
ד"ר יעל שכטר דינור
ד"ר זאב דוידוביץ
ד"ר נעמי איסלר
ד"ר אורן גורדון
ד"ר בנימין קופלביץ
ד"ר אביעד שנפ
ד"ר שי זיגדון
ד"ר איתמר כהן
ד"ר רבקה גלעד
ד"ר חגית פרימן
ד"ר רוני נוימן
ד"ר לאמה יאמור
ד"ר שמואל גוטויליג
ד"ר איתמר אורן
ד"ר ראובן ברקוביץ
ד"ר אחמד עתמאנה
ד"ר אנה לוי
ד"ר חדווה ראם
ד"ר קארין הגופיאן
ד"ר שלומית ברודי
ד"ר דניאלה פלדברג
ד"ר דוניא סלטי
ד"ר אחמד קבלאוי
ד"ר יארה שלעטה
ד"ר נהלה סמאן
ד"ר תהילה הלטובסקי
ד"ר היילי לזרוף
פרופ אריאל טננבאום
ד"ר תמר אורגד
גב פוריה אמסטר
ד"ר רועי הוד פינס
ד"ר פולה פוגל טרינק
ד"ר אושרית חרש חיגר
ד"ר עדי דואק
ד"ר צחי דגן
ד"ר דניאל קון
ד"ר רותם דולב
ד"ר שלמה שביט
ד"ר מרים ביסליש
ד"ר אוהד אבן אור
לירון בירימברג-שורץ
ד"ר דוד גיליס
ד"ר דינה אברבוך
ד"ר דרור רביב
ד"ר מרדכי סליי
ד"ר נועה אופק-שלומאי
ד"ר נעמה פינס שוורץ
ד"ר שמעון רייף
פרופ תמר הראל
ד"ר חנין עזאם
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה הר הצופים ילדים |
28/01/24-21/03/24 8 מפגשים , בקמפוס28/01/24-21/03/24... |
|
|
שנתי
|
(ו) |
שק |
ד"ר אליהו אייזנשטיין
ד"ר ישעיה וקסלר
ד"ר יעקב ברקון
ד"ר בארי קיי
ד"ר דוד שוסיוב
ד"ר מיכאל וילשנסקי
ד"ר טליה דור
ד"ר רבקה ברוקס
ד"ר מייקל כהן
פרופ מאלנה כהן
ד"ר יואל רייטר
ד"ר עודד ברויאר
ערן לביא
ד"ר דוד רכטמן
ד"ר שרלוט גליקסמן
ד"ר ליה כרם
ד"ר עזרא ויינבלט
ד"ר אמיתי כהן
ד"ר עידו סדראס
ד"ר אלקה שפיצר שטיין
ד"ר מאליק דענה
ד"ר אמיר שמעונוב
ד"ר אווס מרעי
סרגיי אלברדורוז'קו
ד"ר הדס לוי
ד"ר רוני ארבל
ד"ר יעקב טאבי
ד"ר מואייד שעבאן
דוד מאייר
ד"ר מיכל שדה
ד"ר לימור יוחי
גב ציפי כהן
ד"ר אפרת אמיתי
פרופ דוד צנגן
ד"ר יונתן אברהם
ד"ר מרסל בהר
ד"ר רמי אבו דלו
ד"ר אורן גורדון
ד"ר מריאנה דרוקר אפרים
ד"ר נאווה שאול לוטן
ד"ר סינאן אבו ליל
ד"ר רימה נסיראת
לירון בירימברג-שורץ
ד"ר זיוונית ארגז
ד"ר אלנה גולזנד
אבי משה רג'ואן
ד"ר נעם שלזינגר
איברהים קייסי
פרופ סמדר אבן טוב פרידמן
ד"ר הילה נוימן
ד"ר עירא ארליכמן
ד"ר נור שגיא
ד"ר שני פרידמן מנחם
ד"ר איתי שביט
ד"ר ראובן צברי
ד"ר נטליה סימנובסקי
ד"ר רוני שלזינגר-שורץ
ד"ר דן הלוי
ד"ר נעמי איסלר
ד"ר מוחמד הדהוד
ד"ר אמרי גרנות
ד"ר יעל בירו
ד"ר דינה אברבוך
ד"ר אוראל אסתר גל
ד"ר אלכס גיללס-הלל
עוד מורים... |
(עין כרם)שערי צדק ילדים |
28/01/24-21/03/24 8 מפגשים , בקמפוס28/01/24-21/03/24... |
|
|
שנתי
|
(ז) |
שק |
ד"ר משכית בר מאיר
ד"ר אהוד לבל
ספיר חושן
נעה בר נוי
ד"ר לאון ג'זוף
ד"ר פלוריס אגא-באבא לוי-חדמי
פרופ שושי וילק-רבל
ד"ר אורלי מגד
ד"ר גיורא וייזר
פרופ אלי פיקאר
ד"ר סטנלי קורמן
ד"ר ג'אק בראון
ד"ר אמיר זילכה
ד"ר ריבל סגל
ד"ר דן טרנר
ד"ר אפרת בן שלום
גב עדי ארן
ד"ר איריס פריד
ד"ר אליחי ברלינר
גב יאיר קסירר
ד"ר אסתר אורלנסקי מאייר
יעל זידנר-וינטראוב
פרופ ורדה גרוס-צור
פרופ עמירם ניר
פרופ מיכאל ויינטראוב
פרופ אייל שטייר
ד"ר מקס גודפרי
ד"ר דלית קיים-רנד
אורי טוקר
אורן לדר
איריס אפטוביצר-קפלינסקי
ג'ני גויכברג
דוד שטרייך
חוני רינת
לימור ברקוביץ
לינה ברקון
ד"ר שמרית צבי בר
יוליה גימלרייך
ד"ר שלי בן הרוש נגארי
ד"ר שמואל גולדברג
פרופ קטי המרמן
ד"ר הדס טרספולסקי
יחיאל שלזינגר
רותי ציטר
ד"ר עדי אורבך
ד"ר אייל היימן
ד"ר ג'ני גולדשטיין
ד"ר רפי לב ציון
ד"ר כרמית אבנון זיו
גב אודיה בנט- בק
אירינה שורס
איתמר ניצן
ד"ר דותן יוגב
ד"ר רחל בקר כהן
ד"ר פנחס השקס
עוד מורים... |
קפלן ילדים (עין כרם) |
28/01/24-21/03/24 8 מפגשים , בקמפוס28/01/24-21/03/24... |
|
|
שנתי
|
(ח) |
שק |
ד"ר יעל גרתי
ד"ר עפרה גולדצויג
ד"ר דור פישר
ד"ר סמדר מנהיים
ד"ר יפעת קוינט
ד"ר נועה גדסי
ד"ר כלנית הרשקוביץ שפורן
ד"ר אלכס גורי
ד"ר מיכל הורביץ פלורנטל
ד"ר מיכל קורי
ד"ר אהרון בר אשר
ד"ר יעל סימפסון לביא
ד"ר טל בן עמי
ד"ר נוי צור בן שמעון
מרק פיסרנקו
סתיו אמיר
ד"ר אריק שייר
ד"ר אורן שחר
ד"ר סיון גולדדסטיין
ד"ר אביגיל ויגודה אייזנברג
יעל סלם
ד"ר סמיר אבו רביע
אסף הופיין
טופז רון
ג'ניה ברליאנד ברו
ד"ר עומר לבנוני
ד"ר חליל אבו כשק
ד"ר אלי שפירו
ד"ר תמר מוריאל לוי
ליאור דבורה גבע מסיקה
דנה לינדר
מיכל וולקן
ד"ר עמית נחום
אלישבע ארונוביץ
מיכאל גייליס
ליאור דבורה מרקו אדלשטיין
ד"ר אסף גבאי
מעיין אברילינג'י כהן
ד"ר רות רפאלי רבין
מריאנה פיניס
ברק גולד
פבל פסלין
ד"ר לין נעים
אילן בוש
ד"ר אסף קאופמן
ד"ר שגיא יוספסברג
ד"ר שרון שטראוסמן
וואליד אבו צויץ
איליא קובעיין
ד"ר קריסטין האשול
מוניקה גולדברג
אנה גילבורד
אסיל עשאיר
ד"ר נופר יורן
אמיר פישר
ואדים אבלין
ד"ר ניווין סעד
נוי טנדלר
נדב אופשאנקו
ד"ר אלינור גומון
ד"ר אורי יעקב גולדברג
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה עין כרם ילדים |
26/03/24-30/05/24 9 מפגשים , בקמפוס26/03/24-30/05/24... |
|
|
שנתי
|
(ט) |
שק |
ד"ר זיוונית ארגז
ד"ר לאה אוחנה סרנה כאהן
ד"ר נורית פיינשטיין
ד"ר מוחמד הדהוד
ד"ר אסף תא-שמע
ד"ר דניאל אבן-זהר
ד"ר דבורה פרידלר
ד"ר היבא אבו-אלהיגיא
ד"ר נאווה שאול לוטן
ד"ר רנית קאהן
ד"ר טליה בננסון
ד"ר יעקב שלמה וסטפריד
ד"ר יובל גוטביר
ד"ר דן הר לב
ד"ר עילית כהן
ד"ר איתי שביט
ד"ר גל גולדשטיין
ד"ר גלעד לזרוביץ
ד"ר עירא ארליכמן
ד"ר אירנה זיידמן
ד"ר איתי גרוס
ד"ר גיהאד אדריס
ד"ר יואל רייטר
פרופ מאלנה כהן
ד"ר מיכאל וילשנסקי
ד"ר מורן נתיב
ד"ר נורית יעקבי-שמחיוף
ד"ר עודד ברויאר
ד"ר עודד וולובלסקי
ד"ר פולינה סטפנסקי
ד"ר סער חשביה
ד"ר סינאן אבו ליל
פרופ סמדר אבן טוב פרידמן
ד"ר טל גלבוע
ד"ר יעל שכטר דינור
ד"ר זאב דוידוביץ
ד"ר נעמי איסלר
ד"ר אורן גורדון
ד"ר בנימין קופלביץ
ד"ר אביעד שנפ
ד"ר שי זיגדון
ד"ר איתמר כהן
ד"ר רבקה גלעד
ד"ר חגית פרימן
ד"ר רוני נוימן
ד"ר לאמה יאמור
ד"ר שמואל גוטויליג
ד"ר איתמר אורן
ד"ר ראובן ברקוביץ
ד"ר אחמד עתמאנה
ד"ר אנה לוי
ד"ר חדווה ראם
ד"ר קארין הגופיאן
ד"ר שלומית ברודי
ד"ר דניאלה פלדברג
ד"ר דוניא סלטי
ד"ר אחמד קבלאוי
ד"ר יארה שלעטה
ד"ר נהלה סמאן
ד"ר תהילה הלטובסקי
ד"ר היילי לזרוף
פרופ אריאל טננבאום
ד"ר תמר אורגד
גב פוריה אמסטר
ד"ר רועי הוד פינס
ד"ר פולה פוגל טרינק
ד"ר אושרית חרש חיגר
ד"ר עדי דואק
ד"ר צחי דגן
ד"ר דניאל קון
ד"ר רותם דולב
ד"ר שלמה שביט
ד"ר מרים ביסליש
ד"ר אוהד אבן אור
לירון בירימברג-שורץ
ד"ר דוד גיליס
ד"ר דינה אברבוך
ד"ר דרור רביב
ד"ר מרדכי סליי
ד"ר נועה אופק-שלומאי
ד"ר נעמה פינס שוורץ
ד"ר שמעון רייף
פרופ תמר הראל
ד"ר חנין עזאם
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה הר הצופים ילדים |
26/03/24-30/05/24 9 מפגשים , בקמפוס26/03/24-30/05/24... |
|
|
שנתי
|
(י) |
שק |
ד"ר אליהו אייזנשטיין
ד"ר ישעיה וקסלר
ד"ר יעקב ברקון
ד"ר בארי קיי
ד"ר דוד שוסיוב
ד"ר מיכאל וילשנסקי
ד"ר טליה דור
ד"ר רבקה ברוקס
ד"ר מייקל כהן
פרופ מאלנה כהן
ד"ר יואל רייטר
ד"ר עודד ברויאר
ערן לביא
ד"ר דוד רכטמן
ד"ר שרלוט גליקסמן
ד"ר ליה כרם
ד"ר עזרא ויינבלט
ד"ר אמיתי כהן
ד"ר עידו סדראס
ד"ר אלקה שפיצר שטיין
ד"ר מאליק דענה
ד"ר אמיר שמעונוב
ד"ר אווס מרעי
סרגיי אלברדורוז'קו
ד"ר הדס לוי
ד"ר רוני ארבל
ד"ר יעקב טאבי
ד"ר מואייד שעבאן
דוד מאייר
ד"ר מיכל שדה
ד"ר לימור יוחי
גב ציפי כהן
ד"ר אפרת אמיתי
פרופ דוד צנגן
ד"ר יונתן אברהם
ד"ר מרסל בהר
ד"ר רמי אבו דלו
ד"ר נעם שלזינגר
ד"ר איתי שביט
ד"ר ראובן צברי
ד"ר שני פרידמן מנחם
אבי משה רג'ואן
ד"ר אלנה גולזנד
ד"ר עירא ארליכמן
ד"ר דן הלוי
פרופ סמדר אבן טוב פרידמן
ד"ר רוני שלזינגר-שורץ
ד"ר הילה נוימן
ד"ר נור שגיא
ד"ר זיוונית ארגז
ד"ר נטליה סימנובסקי
ד"ר נאווה שאול לוטן
איברהים קייסי
ד"ר מריאנה דרוקר אפרים
לירון בירימברג-שורץ
ד"ר רימה נסיראת
ד"ר אורן גורדון
ד"ר סינאן אבו ליל
ד"ר נעמי איסלר
ד"ר מוחמד הדהוד
ד"ר אמרי גרנות
ד"ר יעל בירו
ד"ר דינה אברבוך
ד"ר אוראל אסתר גל
ד"ר אלכס גיללס-הלל
עוד מורים... |
(עין כרם)שערי צדק ילדים |
26/03/24-30/05/24 9 מפגשים , בקמפוס26/03/24-30/05/24... |
|
|
שנתי
|
(יא) |
שק |
ד"ר משכית בר מאיר
ד"ר אהוד לבל
ספיר חושן
נעה בר נוי
ד"ר לאון ג'זוף
ד"ר פלוריס אגא-באבא לוי-חדמי
פרופ שושי וילק-רבל
ד"ר אורלי מגד
ד"ר גיורא וייזר
פרופ אלי פיקאר
ד"ר סטנלי קורמן
ד"ר ג'אק בראון
ד"ר אמיר זילכה
ד"ר ריבל סגל
ד"ר דן טרנר
ד"ר אפרת בן שלום
גב עדי ארן
ד"ר איריס פריד
ד"ר אליחי ברלינר
גב יאיר קסירר
ד"ר אסתר אורלנסקי מאייר
יעל זידנר-וינטראוב
פרופ ורדה גרוס-צור
פרופ עמירם ניר
פרופ מיכאל ויינטראוב
פרופ אייל שטייר
ד"ר מקס גודפרי
ד"ר דלית קיים-רנד
אורי טוקר
אורן לדר
איריס אפטוביצר-קפלינסקי
ג'ני גויכברג
דוד שטרייך
חוני רינת
לימור ברקוביץ
לינה ברקון
ד"ר שמרית צבי בר
יוליה גימלרייך
ד"ר שלי בן הרוש נגארי
ד"ר שמואל גולדברג
פרופ קטי המרמן
ד"ר הדס טרספולסקי
יחיאל שלזינגר
רותי ציטר
ד"ר עדי אורבך
ד"ר אייל היימן
ד"ר ג'ני גולדשטיין
ד"ר רפי לב ציון
אירינה שורס
גב אודיה בנט- בק
איתמר ניצן
ד"ר כרמית אבנון זיו
ד"ר דותן יוגב
ד"ר רחל בקר כהן
ד"ר פנחס השקס
עוד מורים... |
קפלן ילדים (עין כרם) |
26/03/24-30/05/24 9 מפגשים , בקמפוס26/03/24-30/05/24... |
|
|
שנתי
|
(יב) |
שק |
ד"ר יעל גרתי
ד"ר נועה גדסי
ד"ר דור פישר
ד"ר מיכל הורביץ פלורנטל
ד"ר יפעת קוינט
ד"ר כלנית הרשקוביץ שפורן
ד"ר אהרון בר אשר
ד"ר יעל סימפסון לביא
ד"ר מיכל קורי
ד"ר עפרה גולדצויג
ד"ר סמדר מנהיים
ד"ר אלכס גורי
ד"ר טל בן עמי
ד"ר נוי צור בן שמעון
מרק פיסרנקו
סתיו אמיר
ד"ר אריק שייר
ד"ר אורן שחר
ד"ר סיון גולדדסטיין
ד"ר אביגיל ויגודה אייזנברג
מעיין אברילינג'י כהן
מוניקה גולדברג
ד"ר קריסטין האשול
אלישבע ארונוביץ
ד"ר לין נעים
ד"ר אסף גבאי
ד"ר אסף קאופמן
ד"ר רות רפאלי רבין
ד"ר עמית נחום
אילן בוש
ליאור דבורה מרקו אדלשטיין
מיכאל גייליס
וואליד אבו צויץ
ד"ר שרון שטראוסמן
איליא קובעיין
אמיר פישר
ד"ר נופר יורן
אסיל עשאיר
ואדים אבלין
ד"ר ניווין סעד
ליאור דבורה גבע מסיקה
מיכל וולקן
נדב אופשאנקו
אנה גילבורד
נוי טנדלר
פבל פסלין
אסף הופיין
מריאנה פיניס
ברק גולד
ד"ר שגיא יוספסברג
יעל סלם
ד"ר חליל אבו כשק
ד"ר אלי שפירו
טופז רון
דנה לינדר
ד"ר עומר לבנוני
ג'ניה ברליאנד ברו
ד"ר סמיר אבו רביע
ד"ר תמר מוריאל לוי
ד"ר אלינור גומון
ד"ר אורי יעקב גולדברג
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה עין כרם ילדים |
02/06/24-25/07/24 8 מפגשים , בקמפוס02/06/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(יג) |
שק |
ד"ר זיוונית ארגז
ד"ר לאה אוחנה סרנה כאהן
ד"ר נורית פיינשטיין
ד"ר מוחמד הדהוד
ד"ר אסף תא-שמע
ד"ר דניאל אבן-זהר
ד"ר דבורה פרידלר
ד"ר היבא אבו-אלהיגיא
ד"ר נאווה שאול לוטן
ד"ר רנית קאהן
ד"ר טליה בננסון
ד"ר יעקב שלמה וסטפריד
ד"ר יובל גוטביר
ד"ר דן הר לב
ד"ר עילית כהן
ד"ר איתי שביט
ד"ר גל גולדשטיין
ד"ר גלעד לזרוביץ
ד"ר עירא ארליכמן
ד"ר אירנה זיידמן
ד"ר איתי גרוס
ד"ר גיהאד אדריס
ד"ר יואל רייטר
פרופ מאלנה כהן
ד"ר מיכאל וילשנסקי
ד"ר מורן נתיב
ד"ר נורית יעקבי-שמחיוף
ד"ר עודד ברויאר
ד"ר עודד וולובלסקי
ד"ר פולינה סטפנסקי
ד"ר סער חשביה
ד"ר סינאן אבו ליל
פרופ סמדר אבן טוב פרידמן
ד"ר טל גלבוע
ד"ר יעל שכטר דינור
ד"ר זאב דוידוביץ
ד"ר נעמי איסלר
ד"ר אורן גורדון
ד"ר בנימין קופלביץ
ד"ר אביעד שנפ
ד"ר שי זיגדון
ד"ר איתמר כהן
ד"ר רבקה גלעד
ד"ר חגית פרימן
ד"ר רוני נוימן
ד"ר לאמה יאמור
ד"ר שמואל גוטויליג
ד"ר איתמר אורן
ד"ר ראובן ברקוביץ
ד"ר אחמד עתמאנה
ד"ר אנה לוי
ד"ר חדווה ראם
ד"ר קארין הגופיאן
ד"ר שלומית ברודי
ד"ר דניאלה פלדברג
ד"ר דוניא סלטי
ד"ר אחמד קבלאוי
ד"ר יארה שלעטה
ד"ר נהלה סמאן
ד"ר תהילה הלטובסקי
ד"ר היילי לזרוף
פרופ אריאל טננבאום
ד"ר תמר אורגד
גב פוריה אמסטר
ד"ר רועי הוד פינס
ד"ר פולה פוגל טרינק
ד"ר אושרית חרש חיגר
ד"ר עדי דואק
ד"ר צחי דגן
ד"ר דניאל קון
ד"ר רותם דולב
ד"ר שלמה שביט
ד"ר מרים ביסליש
ד"ר אוהד אבן אור
לירון בירימברג-שורץ
ד"ר דוד גיליס
ד"ר דינה אברבוך
ד"ר דרור רביב
ד"ר מרדכי סליי
ד"ר נועה אופק-שלומאי
ד"ר נעמה פינס שוורץ
ד"ר שמעון רייף
פרופ תמר הראל
ד"ר חנין עזאם
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה הר הצופים ילדים |
02/06/24-25/07/24 8 מפגשים , בקמפוס02/06/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(יד) |
שק |
ד"ר אליהו אייזנשטיין
ד"ר ישעיה וקסלר
ד"ר יעקב ברקון
ד"ר בארי קיי
ד"ר דוד שוסיוב
ד"ר מיכאל וילשנסקי
ד"ר טליה דור
ד"ר רבקה ברוקס
ד"ר מייקל כהן
פרופ מאלנה כהן
ד"ר יואל רייטר
ד"ר עודד ברויאר
ערן לביא
ד"ר דוד רכטמן
ד"ר שרלוט גליקסמן
ד"ר ליה כרם
ד"ר עזרא ויינבלט
ד"ר אמיתי כהן
ד"ר עידו סדראס
ד"ר אלקה שפיצר שטיין
ד"ר מאליק דענה
ד"ר אמיר שמעונוב
ד"ר אווס מרעי
סרגיי אלברדורוז'קו
ד"ר הדס לוי
ד"ר רוני ארבל
ד"ר יעקב טאבי
ד"ר מואייד שעבאן
דוד מאייר
ד"ר מיכל שדה
ד"ר לימור יוחי
גב ציפי כהן
ד"ר אפרת אמיתי
פרופ דוד צנגן
ד"ר יונתן אברהם
ד"ר מרסל בהר
ד"ר רמי אבו דלו
ד"ר רוני שלזינגר-שורץ
ד"ר נטליה סימנובסקי
ד"ר דן הלוי
ד"ר עירא ארליכמן
ד"ר הילה נוימן
פרופ סמדר אבן טוב פרידמן
ד"ר רימה נסיראת
ד"ר סינאן אבו ליל
ד"ר זיוונית ארגז
לירון בירימברג-שורץ
אבי משה רג'ואן
איברהים קייסי
ד"ר אורן גורדון
ד"ר נאווה שאול לוטן
ד"ר מריאנה דרוקר אפרים
ד"ר נור שגיא
ד"ר איתי שביט
ד"ר ראובן צברי
ד"ר שני פרידמן מנחם
ד"ר אלנה גולזנד
ד"ר נעם שלזינגר
ד"ר נעמי איסלר
ד"ר מוחמד הדהוד
ד"ר אמרי גרנות
ד"ר יעל בירו
ד"ר דינה אברבוך
ד"ר אוראל אסתר גל
ד"ר אלכס גיללס-הלל
עוד מורים... |
(עין כרם)שערי צדק ילדים |
02/06/24-25/07/24 8 מפגשים , בקמפוס02/06/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(טו) |
שק |
ד"ר משכית בר מאיר
ד"ר אהוד לבל
ספיר חושן
נעה בר נוי
ד"ר לאון ג'זוף
ד"ר פלוריס אגא-באבא לוי-חדמי
פרופ שושי וילק-רבל
ד"ר אורלי מגד
ד"ר גיורא וייזר
פרופ אלי פיקאר
ד"ר סטנלי קורמן
ד"ר ג'אק בראון
ד"ר אמיר זילכה
ד"ר ריבל סגל
ד"ר דן טרנר
ד"ר אפרת בן שלום
גב עדי ארן
ד"ר איריס פריד
ד"ר אליחי ברלינר
גב יאיר קסירר
ד"ר אסתר אורלנסקי מאייר
יעל זידנר-וינטראוב
פרופ ורדה גרוס-צור
פרופ עמירם ניר
פרופ מיכאל ויינטראוב
פרופ אייל שטייר
ד"ר מקס גודפרי
ד"ר דלית קיים-רנד
אורי טוקר
אורן לדר
איריס אפטוביצר-קפלינסקי
ג'ני גויכברג
דוד שטרייך
חוני רינת
לימור ברקוביץ
לינה ברקון
ד"ר שמרית צבי בר
יוליה גימלרייך
ד"ר שלי בן הרוש נגארי
ד"ר שמואל גולדברג
פרופ קטי המרמן
ד"ר הדס טרספולסקי
יחיאל שלזינגר
רותי ציטר
ד"ר עדי אורבך
ד"ר אייל היימן
ד"ר ג'ני גולדשטיין
גב אודיה בנט- בק
איתמר ניצן
ד"ר כרמית אבנון זיו
אירינה שורס
ד"ר רפי לב ציון
ד"ר דותן יוגב
ד"ר רחל בקר כהן
ד"ר פנחס השקס
עוד מורים... |
קפלן ילדים (עין כרם) |
02/06/24-25/07/24 8 מפגשים02/06/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(טז) |
שק |
ד"ר יעל גרתי
ד"ר נועה גדסי
ד"ר דור פישר
ד"ר מיכל הורביץ פלורנטל
ד"ר יפעת קוינט
ד"ר כלנית הרשקוביץ שפורן
ד"ר אהרון בר אשר
ד"ר יעל סימפסון לביא
ד"ר מיכל קורי
ד"ר עפרה גולדצויג
ד"ר סמדר מנהיים
ד"ר אלכס גורי
ד"ר טל בן עמי
ד"ר נוי צור בן שמעון
מרק פיסרנקו
סתיו אמיר
ד"ר אריק שייר
ד"ר אורן שחר
ד"ר סיון גולדדסטיין
ד"ר אביגיל ויגודה אייזנברג
ד"ר סמיר אבו רביע
יעל סלם
טופז רון
אסף הופיין
ד"ר אלי שפירו
ד"ר תמר מוריאל לוי
ליאור דבורה גבע מסיקה
ד"ר חליל אבו כשק
ג'ניה ברליאנד ברו
דנה לינדר
ד"ר עומר לבנוני
מיכל וולקן
אמיר פישר
ד"ר נופר יורן
אסיל עשאיר
נוי טנדלר
ואדים אבלין
ד"ר ניווין סעד
אנה גילבורד
נדב אופשאנקו
ד"ר שרון שטראוסמן
וואליד אבו צויץ
איליא קובעיין
מוניקה גולדברג
ד"ר קריסטין האשול
ד"ר אסף גבאי
ליאור דבורה מרקו אדלשטיין
מיכאל גייליס
מעיין אברילינג'י כהן
אלישבע ארונוביץ
ד"ר רות רפאלי רבין
פבל פסלין
ברק גולד
ד"ר עמית נחום
ד"ר אסף קאופמן
ד"ר לין נעים
מריאנה פיניס
ד"ר שגיא יוספסברג
אילן בוש
ד"ר אלינור גומון
ד"ר אורי יעקב גולדברג
עוד מורים... |
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
3 ש"ש |
6 נ"ז |
שנתי |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(עין כרם)הדסה עין כרם כירורגית |
24/12/23-01/02/24 6 מפגשים , בקמפוס24/12/23-01/02/24... |
|
|
שנתי
|
(א) |
שק |
ד"ר באלה מיקלוש
ד"ר נועם שוסמן
ד"ר מחמוד נואס
ד"ר ינון רביד
ד"ר תניר אלוייס
אלון פיקרסקי
גדעון זמיר
ד"ר גדעון אלמוגי
פרופ יואב מינץ
רם אלעזרי
מחמוד אבו-גזאלה
ד"ר טל הדר
עבד חלאילה
אמאם אשרף
יהושוע זאב גוטסמן
אדהם חנדל
אמיר שוויקי
ד"ר יורי פישמן
עודד כהן-ארזי
בריג'ית חילו
סאמר אבו סאלם
ד"ר יונתן אברהם דמה
ד"ר גבריאל שידלו
דיאנה פנחסוב
גב גדי מרום
ד"ר ליאת אפלבאום
ד"ר יהונתן בר משה
ד"ר תמר סלע
ד"ר מיכאל ריבין
ד"ר שני פרנסה
אלן-יצחק בלום
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה הר הצופים כירורגית |
24/12/23-01/02/24 6 מפגשים , בקמפוס24/12/23-01/02/24... |
|
|
שנתי
|
(ב) |
שק |
ד"ר עמרם קופיאצקי
פרופ חגי מזאה
ד"ר עידו מזרחי
ד"ר צליל מרדכי חן
רונית גרינבוים
גב מאיר פינטו
ד"ר עליאן בלאל
ד"ר תניר אלוייס
ד"ר טל הדר
גב נחום לוריא
ד"ר רועי דובר
ד"ר אתא מאדן
ד"ר עבד אלרחמאן דאר מוסא
ד"ר מוריה דרייאר ליכטמן
ד"ר יהונתן בר משה
ד"ר איל יוסטר
ד"ר אסף קידר
יעקב מלכה
ד"ר מוחמד עדילה
עוד מורים... |
(עין כרם)שערי צדק כירורגית |
24/12/23-01/02/24 6 מפגשים , בקמפוס24/12/23-01/02/24... |
|
|
שנתי
|
(ג) |
שק |
ד"ר יוסף אלברטון
ד"ר יוסף וייס
ד"ר אלכנסדר מינץ
ד"ר מחמוד סלמאן
ד"ר שמיל שמאילוב
ד"ר אלון שוורץ
ד"ר רם שפירא
ד"ר מוחמד אמארה
ד"ר אלי אנוקה
ד"ר נאוה אקשטיין
ד"ר שירה דורות
ד"ר מריה טרטיקובה
ד"ר נועם כהנא
ד"ר יפית שאשא
ד"ר יואב שטרק
ד"ר אורי בליך
ד"ר עמיר דגן
ד"ר מיכאל נוימן
אלעד בועז
יונתן בוקובזה
גב מיכל פרץ
ד"ר יונתן בולמברג
מנחם בן-חיים
שלומי ילניק
ד"ר ענר קינן
עופרה כרמל
אנושקה אדלר
ד"ר רבחי אבו דאלו
מר איתמר ניר
ד"ר סלאב גאפט
מיכאל פרוינד
אביב בן-צבי
ד"ר ג'יימס טנקל
מר אלון קס
ד"ר יהלי מילר
ד"ר ענת גלוברמן
עוד מורים... |
(עין כרם)קפלן כירורגית |
24/12/23-01/02/24 6 מפגשים , בקמפוס24/12/23-01/02/24... |
|
|
שנתי
|
(ד) |
שק |
ד"ר גיא פינס
ד"ר דנה אגוזי
ד"ר ניר גבריאל
אלי מבור
רפאל מילר
ולדימיר גזיאנץ
ד"ר חרבי חלאילה
מרק גולמן
ברנרד דוידוביץ
גנאדי קוניאבסקי
ד"ר מחמד מסטפא
ד"ר הדס כדר ספרד
מיכאל טסקר
לואי עומרי
ג'ורג' עספור
ד"ר מחמד מחאמיד
גיא גוזני
ד"ר יעל מבור
רשאד חאזן
יוליה אלעוברה
ליאור לזר
אברהים משני
ד"ר אסנת גבעון-מדהלה
אורלי אלדר
ברק בר זכאי
ד"ר מאיה נתנזון
ד"ר אלון וואכטל
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה עין כרם כירורגית |
11/02/24-21/03/24 6 מפגשים , בקמפוס11/02/24-21/03/24... |
|
|
שנתי
|
(ה) |
שק |
ד"ר באלה מיקלוש
ד"ר נועם שוסמן
ד"ר מחמוד נואס
ד"ר ינון רביד
ד"ר תניר אלוייס
אלון פיקרסקי
גדעון זמיר
ד"ר גדעון אלמוגי
פרופ יואב מינץ
רם אלעזרי
מחמוד אבו-גזאלה
ד"ר טל הדר
עבד חלאילה
אמאם אשרף
יהושוע זאב גוטסמן
אדהם חנדל
אמיר שוויקי
ד"ר יורי פישמן
עודד כהן-ארזי
בריג'ית חילו
סאמר אבו סאלם
ד"ר יונתן אברהם דמה
ד"ר גבריאל שידלו
דיאנה פנחסוב
גב גדי מרום
ד"ר ליאת אפלבאום
ד"ר יהונתן בר משה
ד"ר תמר סלע
ד"ר מיכאל ריבין
ד"ר שני פרנסה
אלן-יצחק בלום
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה הר הצופים כירורגית |
11/02/24-21/03/24 6 מפגשים , בקמפוס11/02/24-21/03/24... |
|
|
שנתי
|
(ו) |
שק |
ד"ר עמרם קופיאצקי
פרופ חגי מזאה
ד"ר עידו מזרחי
ד"ר צליל מרדכי חן
רונית גרינבוים
גב מאיר פינטו
ד"ר עליאן בלאל
ד"ר תניר אלוייס
ד"ר טל הדר
גב נחום לוריא
ד"ר רועי דובר
ד"ר אתא מאדן
ד"ר עבד אלרחמאן דאר מוסא
ד"ר מוריה דרייאר ליכטמן
ד"ר יהונתן בר משה
ד"ר איל יוסטר
ד"ר אסף קידר
יעקב מלכה
ד"ר מוחמד עדילה
עוד מורים... |
(עין כרם)שערי צדק כירורגית |
11/02/24-21/03/24 6 מפגשים , בקמפוס11/02/24-21/03/24... |
|
|
שנתי
|
(ז) |
שק |
ד"ר יוסף אלברטון
ד"ר יוסף וייס
ד"ר אלכנסדר מינץ
ד"ר מחמוד סלמאן
ד"ר שמיל שמאילוב
ד"ר אלון שוורץ
ד"ר רם שפירא
ד"ר מוחמד אמארה
ד"ר אלי אנוקה
ד"ר נאוה אקשטיין
ד"ר שירה דורות
ד"ר מריה טרטיקובה
ד"ר נועם כהנא
ד"ר יפית שאשא
ד"ר יואב שטרק
ד"ר אורי בליך
ד"ר עמיר דגן
ד"ר מיכאל נוימן
אלעד בועז
יונתן בוקובזה
גב מיכל פרץ
ד"ר יונתן בולמברג
מנחם בן-חיים
שלומי ילניק
ד"ר ענר קינן
עופרה כרמל
אנושקה אדלר
ד"ר רבחי אבו דאלו
מר איתמר ניר
ד"ר סלאב גאפט
מיכאל פרוינד
אביב בן-צבי
ד"ר ג'יימס טנקל
מר אלון קס
ד"ר יהלי מילר
ד"ר ענת גלוברמן
עוד מורים... |
(עין כרם)קפלן כירורגית |
11/02/24-21/03/24 6 מפגשים , בקמפוס11/02/24-21/03/24... |
|
|
שנתי
|
(ח) |
שק |
ד"ר גיא פינס
ד"ר דנה אגוזי
ד"ר ניר גבריאל
אלי מבור
רפאל מילר
ולדימיר גזיאנץ
ד"ר חרבי חלאילה
מרק גולמן
ברנרד דוידוביץ
גנאדי קוניאבסקי
ד"ר מחמד מסטפא
ד"ר הדס כדר ספרד
מיכאל טסקר
לואי עומרי
ג'ורג' עספור
ד"ר מחמד מחאמיד
גיא גוזני
ד"ר יעל מבור
רשאד חאזן
יוליה אלעוברה
ליאור לזר
אברהים משני
ד"ר אסנת גבעון-מדהלה
אורלי אלדר
ברק בר זכאי
ד"ר מאיה נתנזון
ד"ר אלון וואכטל
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה עין כרם כירורגית |
31/03/24-23/05/24 8 מפגשים , בקמפוס31/03/24-23/05/24... |
|
|
שנתי
|
(ט) |
שק |
ד"ר מיכאל ריבין
ד"ר שני פרנסה
ד"ר יהונתן בר משה
ד"ר נועם שוסמן
עבד חלאילה
רם אלעזרי
ד"ר ליאת אפלבאום
אמאם אשרף
מחמוד אבו-גזאלה
עודד כהן-ארזי
ד"ר טל הדר
ד"ר מחמוד נואס
ד"ר ינון רביד
גב גדי מרום
ד"ר תניר אלוייס
אלון פיקרסקי
ד"ר תמר סלע
פרופ יואב מינץ
גדעון זמיר
ד"ר גדעון אלמוגי
בריג'ית חילו
אדהם חנדל
אלן-יצחק בלום
דיאנה פנחסוב
סאמר אבו סאלם
ד"ר יורי פישמן
אמיר שוויקי
ד"ר באלה מיקלוש
ד"ר יונתן אברהם דמה
יהושוע זאב גוטסמן
ד"ר גבריאל שידלו
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה הר הצופים כירורגית |
31/03/24-23/05/24 8 מפגשים , בקמפוס31/03/24-23/05/24... |
|
|
שנתי
|
(י) |
שק |
ד"ר עמרם קופיאצקי
פרופ חגי מזאה
ד"ר עידו מזרחי
ד"ר צליל מרדכי חן
רונית גרינבוים
גב מאיר פינטו
ד"ר עליאן בלאל
ד"ר תניר אלוייס
ד"ר טל הדר
גב נחום לוריא
ד"ר רועי דובר
ד"ר אתא מאדן
ד"ר עבד אלרחמאן דאר מוסא
ד"ר מוריה דרייאר ליכטמן
ד"ר יהונתן בר משה
ד"ר איל יוסטר
ד"ר אסף קידר
יעקב מלכה
ד"ר מוחמד עדילה
עוד מורים... |
(עין כרם)שערי צדק כירורגית |
31/03/24-23/05/24 8 מפגשים , בקמפוס31/03/24-23/05/24... |
|
|
שנתי
|
(יא) |
שק |
ד"ר סלאב גאפט
ד"ר יואב שטרק
אביב בן-צבי
אנושקה אדלר
מר אלון קס
ד"ר ג'יימס טנקל
מיכאל פרוינד
מר איתמר ניר
ד"ר נועם כהנא
ד"ר עמיר דגן
ד"ר יונתן בולמברג
שלומי ילניק
גב מיכל פרץ
ד"ר אורי בליך
ד"ר ענר קינן
ד"ר אלון שוורץ
יונתן בוקובזה
ד"ר שירה דורות
ד"ר אלי אנוקה
עופרה כרמל
ד"ר רבחי אבו דאלו
ד"ר רם שפירא
מנחם בן-חיים
אלעד בועז
ד"ר יפית שאשא
ד"ר מחמוד סלמאן
ד"ר מוחמד אמארה
ד"ר אלכנסדר מינץ
ד"ר יוסף אלברטון
ד"ר שמיל שמאילוב
ד"ר נאוה אקשטיין
ד"ר יוסף וייס
ד"ר מיכאל נוימן
ד"ר מריה טרטיקובה
ד"ר יהלי מילר
ד"ר ענת גלוברמן
עוד מורים... |
(עין כרם)קפלן כירורגית |
31/03/24-23/05/24 8 מפגשים , בקמפוס31/03/24-23/05/24... |
|
|
שנתי
|
(יב) |
שק |
ד"ר יעל מבור
לואי עומרי
ד"ר מחמד מסטפא
ולדימיר גזיאנץ
יוליה אלעוברה
ד"ר אסנת גבעון-מדהלה
רפאל מילר
ד"ר חרבי חלאילה
אלי מבור
ברק בר זכאי
אורלי אלדר
מרק גולמן
ד"ר הדס כדר ספרד
גנאדי קוניאבסקי
גיא גוזני
מיכאל טסקר
ד"ר מחמד מחאמיד
ברנרד דוידוביץ
רשאד חאזן
ג'ורג' עספור
ד"ר מאיה נתנזון
ד"ר אלון וואכטל
ד"ר ניר גבריאל
ד"ר דנה אגוזי
ד"ר גיא פינס
ליאור לזר
אברהים משני
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה עין כרם כירורגית |
16/06/24-25/07/24 6 מפגשים , בקמפוס16/06/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(יג) |
שק |
ד"ר באלה מיקלוש
ד"ר נועם שוסמן
ד"ר מחמוד נואס
ד"ר ינון רביד
ד"ר תניר אלוייס
אלון פיקרסקי
גדעון זמיר
ד"ר גדעון אלמוגי
פרופ יואב מינץ
רם אלעזרי
מחמוד אבו-גזאלה
ד"ר טל הדר
עבד חלאילה
אמאם אשרף
יהושוע זאב גוטסמן
אדהם חנדל
אמיר שוויקי
ד"ר יורי פישמן
עודד כהן-ארזי
בריג'ית חילו
סאמר אבו סאלם
ד"ר יונתן אברהם דמה
ד"ר גבריאל שידלו
דיאנה פנחסוב
גב גדי מרום
ד"ר ליאת אפלבאום
ד"ר יהונתן בר משה
ד"ר תמר סלע
ד"ר מיכאל ריבין
ד"ר שני פרנסה
אלן-יצחק בלום
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה הר הצופים כירורגית |
16/06/24-25/07/24 6 מפגשים , בקמפוס16/06/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(יד) |
שק |
ד"ר עבד אלרחמאן דאר מוסא
ד"ר מוריה דרייאר ליכטמן
ד"ר יהונתן בר משה
ד"ר איל יוסטר
ד"ר צליל מרדכי חן
רונית גרינבוים
גב מאיר פינטו
ד"ר עליאן בלאל
פרופ חגי מזאה
ד"ר רועי דובר
גב נחום לוריא
ד"ר טל הדר
ד"ר אסף קידר
ד"ר עידו מזרחי
ד"ר תניר אלוייס
ד"ר אתא מאדן
ד"ר עמרם קופיאצקי
יעקב מלכה
ד"ר מוחמד עדילה
עוד מורים... |
(עין כרם)שערי צדק כירורגית |
16/06/24-25/07/24 6 מפגשים , בקמפוס16/06/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(טו) |
שק |
אנושקה אדלר
מר אלון קס
מר איתמר ניר
ד"ר ג'יימס טנקל
מיכאל פרוינד
ד"ר סלאב גאפט
ד"ר יואב שטרק
אביב בן-צבי
ד"ר נועם כהנא
ד"ר עמיר דגן
ד"ר יונתן בולמברג
שלומי ילניק
גב מיכל פרץ
ד"ר אורי בליך
ד"ר ענר קינן
ד"ר אלון שוורץ
יונתן בוקובזה
ד"ר שירה דורות
ד"ר אלי אנוקה
עופרה כרמל
ד"ר רבחי אבו דאלו
ד"ר רם שפירא
מנחם בן-חיים
אלעד בועז
ד"ר יפית שאשא
ד"ר מחמוד סלמאן
ד"ר מוחמד אמארה
ד"ר אלכנסדר מינץ
ד"ר יוסף אלברטון
ד"ר שמיל שמאילוב
ד"ר נאוה אקשטיין
ד"ר יוסף וייס
ד"ר מיכאל נוימן
ד"ר מריה טרטיקובה
ד"ר יהלי מילר
ד"ר ענת גלוברמן
עוד מורים... |
(עין כרם)קפלן כירורגית |
16/06/24-25/07/24 6 מפגשים16/06/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(טז) |
שק |
ד"ר יעל מבור
ד"ר מחמד מסטפא
ברנרד דוידוביץ
ד"ר מחמד מחאמיד
ולדימיר גזיאנץ
רשאד חאזן
ג'ורג' עספור
אלי מבור
ד"ר הדס כדר ספרד
מיכאל טסקר
גנאדי קוניאבסקי
ברק בר זכאי
אורלי אלדר
מרק גולמן
יוליה אלעוברה
גיא גוזני
רפאל מילר
ד"ר אסנת גבעון-מדהלה
ד"ר חרבי חלאילה
לואי עומרי
ד"ר מאיה נתנזון
ד"ר אלון וואכטל
ד"ר ניר גבריאל
ד"ר דנה אגוזי
ד"ר גיא פינס
ליאור לזר
אברהים משני
עוד מורים... |
(עין כרם)הדסה הר הצופים כירורגית |
28/07/24-22/08/24 5 מפגשים28/07/24-22/08/24... |
|
|
שנתי
|
(יז) |
שק |
ד"ר יהונתן בר משה
ד"ר איל יוסטר
ד"ר צליל מרדכי חן
רונית גרינבוים
גב מאיר פינטו
ד"ר עליאן בלאל
פרופ חגי מזאה
ד"ר רועי דובר
גב נחום לוריא
ד"ר טל הדר
ד"ר אסף קידר
ד"ר עידו מזרחי
ד"ר תניר אלוייס
ד"ר אתא מאדן
ד"ר עמרם קופיאצקי
ד"ר מוריה דרייאר ליכטמן
יעקב מלכה
ד"ר עבד אלרחמאן דאר מוסא
ד"ר מוחמד עדילה
עוד מורים... |
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
שנתי |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(עין כרם)הדסה הר הצופים גריאטריה |
05/05/24-16/05/24 2 מפגשים , בקמפוס05/05/24-16/05/24... |
|
|
שנתי
|
(א) |
שק |
פרופ יורם מערבי
ד"ר ראובן פרידמן
ד"ר אפרים רימון
ד"ר אסתר לי מרכוס
ד"ר איילת אביב
פרופ ג'רמי ג'קובס
ד"ר דניאל אזולאי
אהרון כהן
ליאת צימברג
|
(עין כרם)שערי צדק גריאטריה |
05/05/24-16/05/24 2 מפגשים , בקמפוס05/05/24-16/05/24... |
|
|
שנתי
|
(ב) |
שק |
ד"ר דבורה שרה שפירא
ד"ר ראובן פרידמן
הלנה פלדמן
איליה גלפרין
משה זוננבליק
רפאל אליס
נטליה פבלוב
רמזי קורד
אלעד לאור
|
(עין כרם)הרצוג גריאטריה |
05/05/24-16/05/24 2 מפגשים , בקמפוס05/05/24-16/05/24... |
|
|
שנתי
|
(ג) |
שק |
ד"ר אסתר לי מרכוס
פרופ שמואל היימן
ד"ר אפרים יאול
|
(עין כרם)קפלן גריאטריה |
05/05/24-16/05/24 2 מפגשים , בקמפוס05/05/24-16/05/24... |
|
|
שנתי
|
(ד) |
שק |
ד"ר שרי טל
טטיאנה ונדר
אלדר צ'נישב
ולדימיר בריינין
נטליה סטקון
אולג מילוסלבסקי
דמיטרי מרלב
אלכסנדר סנדלר
ינינה אינברג
|
(עין כרם)הדסה הר הצופים גריאטריה |
02/06/24-13/06/24 2 מפגשים , בקמפוס02/06/24-13/06/24... |
|
|
שנתי
|
(ה) |
שק |
פרופ ג'רמי ג'קובס
ד"ר דניאל אזולאי
אהרון כהן
ליאת צימברג
פרופ יורם מערבי
|
(עין כרם)שערי צדק גריאטריה |
02/06/24-13/06/24 2 מפגשים , בקמפוס02/06/24-13/06/24... |
|
|
שנתי
|
(ו) |
שק |
ד"ר דבורה שרה שפירא
ד"ר ראובן פרידמן
הלנה פלדמן
איליה גלפרין
משה זוננבליק
רפאל אליס
נטליה פבלוב
רמזי קורד
אלעד לאור
|
(עין כרם)הרצוג גריאטריה |
02/06/24-13/06/24 2 מפגשים , בקמפוס02/06/24-13/06/24... |
|
|
שנתי
|
(ז) |
שק |
ד"ר אסתר לי מרכוס
פרופ שמואל היימן
ד"ר אפרים יאול
|
(עין כרם)קפלן גריאטריה |
02/06/24-13/06/24 2 מפגשים , בקמפוס02/06/24-13/06/24... |
|
|
שנתי
|
(ח) |
שק |
אלכסנדר סנדלר
דמיטרי מרלב
ינינה אינברג
אלדר צ'נישב
אולג מילוסלבסקי
נטליה סטקון
ולדימיר בריינין
טטיאנה ונדר
|
(עין כרם)הדסה הר הצופים גריאטריה |
16/06/24-27/06/24 2 מפגשים , בקמפוס16/06/24-27/06/24... |
|
|
שנתי
|
(ט) |
שק |
פרופ ג'רמי ג'קובס
ד"ר דניאל אזולאי
אהרון כהן
ליאת צימברג
פרופ יורם מערבי
|
(עין כרם)שערי צדק גריאטריה |
16/06/24-27/06/24 2 מפגשים , בקמפוס16/06/24-27/06/24... |
|
|
שנתי
|
(י) |
שק |
ד"ר דבורה שרה שפירא
ד"ר ראובן פרידמן
הלנה פלדמן
איליה גלפרין
משה זוננבליק
רפאל אליס
נטליה פבלוב
רמזי קורד
אלעד לאור
|
(עין כרם)הרצוג גריאטריה |
16/06/24-27/06/24 2 מפגשים , בקמפוס16/06/24-27/06/24... |
|
|
שנתי
|
(יא) |
שק |
ד"ר אסתר לי מרכוס
פרופ שמואל היימן
ד"ר אפרים יאול
|
(עין כרם)קפלן גריאטריה |
16/06/24-27/06/24 2 מפגשים , בקמפוס16/06/24-27/06/24... |
|
|
שנתי
|
(יב) |
שק |
ינינה אינברג
אלכסנדר סנדלר
דמיטרי מרלב
נטליה סטקון
אולג מילוסלבסקי
אלדר צ'נישב
טטיאנה ונדר
ולדימיר בריינין
|
(עין כרם)הדסה הר הצופים גריאטריה |
14/07/24-25/07/24 2 מפגשים , בקמפוס14/07/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(יג) |
שק |
פרופ ג'רמי ג'קובס
ד"ר דניאל אזולאי
אהרון כהן
ליאת צימברג
פרופ יורם מערבי
|
(עין כרם)שערי צדק גריאטריה |
14/07/24-25/07/24 2 מפגשים , בקמפוס14/07/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(יד) |
שק |
ד"ר דבורה שרה שפירא
ד"ר ראובן פרידמן
הלנה פלדמן
איליה גלפרין
משה זוננבליק
רפאל אליס
נטליה פבלוב
רמזי קורד
אלעד לאור
|
(עין כרם)הרצוג גריאטריה |
14/07/24-25/07/24 2 מפגשים , בקמפוס14/07/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(טו) |
שק |
ד"ר אסתר לי מרכוס
פרופ שמואל היימן
ד"ר אפרים יאול
|
(עין כרם)קפלן גריאטריה |
14/07/24-25/07/24 2 מפגשים14/07/24-25/07/24... |
|
|
שנתי
|
(טז) |
שק |
ינינה אינברג
אלכסנדר סנדלר
אלדר צ'נישב
אולג מילוסלבסקי
טטיאנה ונדר
ולדימיר בריינין
נטליה סטקון
דמיטרי מרלב
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
|
השתתפות פעילה |
0.8 ש"ש |
1.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
א מורשה (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
05/05/24 , באולם ומוקלט 17/04/24 , באולם ומוקלט |
12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר מיכל לוריא
ד"ר מיכי פיליפס
|
ס' זהב (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
סדנה |
ד"ר נועה יקירביץ אמיר
גב ציפי רוזנטל
|
ס יהלום (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
סדנה |
ד"ר טל הדר
גב ניקול בקמן
|
ס' נופך (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
סדנה |
ד"ר אלה קיטרוסר
גב תמר גיטליץ
|
ס' לשם (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
סדנה |
ד"ר רונית גלעד
גב ג'ודי ווקספרס
|
ס' פטדה (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
סדנה |
ד"ר יעל רונן
מר מנחם אריאב
|
ס' אחלמה (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
סדנה |
תמר אלישיב
מר יואב סידר
|
ס' תרשיש (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
סדנה |
ד"ר דרורית שליפשטיין- עטיאס
גב חגית רודריגז גארסיא
|
ח' נגה (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
סדנה |
גב ג'ואן זק-פייקס
ד"ר תהילה מזל
|
ח' צדק (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
סדנה |
ד"ר איריס דרייפוס
מר איתן לוין
|
ח' שבתאי (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) |
05/05/24 , בקמפוס 17/04/24 , בקמפוס |
17:00-13:15 17:00-13:15
|
יום א' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(י) |
סדנה |
ד"ר מיכל לוריא
גב חנה קידר
ד"ר אביגיל מעייני
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
|
עבודה בכתב |
0.6 ש"ש |
1.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
05/11/23 , באולם ומוקלט 05/11/23 , באולם ומוקלט 05/11/23 , באולם ומוקלט 01/11/23 , באולם ומוקלט 02/11/23 , באולם ומוקלט 02/11/23 , באולם ומוקלט 02/11/23 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 14:00-12:15 17:00-15:15 10:00-08:15 12:00-10:15 14:00-12:15
|
יום א' יום א' יום א' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ דינה בן יהודה
פרופ מרדכי מושקט
פרופ אלכסנדר גורל
פרופ שמואל רייס
|
ח' רהב (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) |
05/11/23 , בקמפוס 02/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
ח' שבתאי (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) |
05/11/23 , בקמפוס 02/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
ס' 101 (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) |
05/11/23 , בקמפוס 02/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
|
ס' 102 (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) |
05/11/23 , בקמפוס 02/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
ס' תרשיש (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
05/11/23 , בקמפוס 02/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
|
אוד בוטנר (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) |
05/11/23 , בקמפוס 02/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
|
אוד לוי (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) |
05/11/23 , בקמפוס 02/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
|
רוקחות ב (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) |
05/11/23 , בקמפוס 02/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
|
אולם י (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) |
05/11/23 , בקמפוס 02/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
|
השתתפות פעילה |
0.8 ש"ש |
1.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
12/11/23 , באולם ומוקלט 12/11/23 , באולם ומוקלט 09/11/23 , באולם ומוקלט 09/11/23 , באולם ומוקלט 09/11/23 , באולם ומוקלט 09/11/23 , באולם ומוקלט |
12:00-09:15 14:00-13:15 10:00-08:15 12:00-10:15 15:00-13:15 18:00-15:15
|
יום א' יום א' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר שי רוזנברג
|
(עין כרם)חוות מחשבים (עין כרם)חוות מחשבים (עין כרם)חוות מחשבים (עין כרם)חוות מחשבים (עין כרם)חוות מחשבים |
12/11/23 , בקמפוס 12/11/23 , בקמפוס 13/11/23 , בקמפוס 13/11/23 , בקמפוס 13/11/23 , בקמפוס |
17:00-14:15 18:00-17:15 11:00-08:15 12:00-11:15 15:00-13:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
|
השתתפות פעילה |
0.6 ש"ש |
1 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
א מורשה (עין כרם) א מורשה (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) א מורשה (עין כרם) |
21/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
12:00-09:15 14:00-13:15 12:00-08:15 14:00-13:15
|
יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ח' שבתאי (עין כרם) אולם ג (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ח' רהב (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ס' אודם (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ס' זהב (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ס' ברקת (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ח' צדק (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ס' ישפה (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ס' לשם (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ס' נופך (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ס' שבו (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(י) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ס' פטדה (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ח' מאדים (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(יב) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ס' שוהם (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(יג) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(יד) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
ח' אורון (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) |
21/02/24 , בקמפוס 21/02/24 , בקמפוס 29/02/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 17:00-14:15 17:00-14:15
|
יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(יה) |
תרג |
ד"ר ליאת אפלבאום
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
|
השתתפות פעילה |
0.8 ש"ש |
1.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם) |
21/11/23 , באולם ומוקלט 21/11/23 22/11/23 , באולם ומוקלט 22/11/23 , באולם ומוקלט 22/11/23 23/11/23 |
10:00-08:15 16:00-13:15 10:00-08:15 12:00-10:15 17:00-16:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר נח סמואלס
|
ס' נופך (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ס' נופך (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
סדנה |
|
ח' אורון (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
סדנה |
|
ח' צדק (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
סדנה |
|
ס' תרשיש (עין כרם) אולם ד (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
סדנה |
|
ס' ספיר (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
סדנה |
|
ס' שוהם (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
סדנה |
|
ס' פטדה (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
סדנה |
|
ס' 101 (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
סדנה |
|
ס' אודם (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
סדנה |
|
א' ברגמן (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) |
21/11/23 , בקמפוס 22/11/23 , בקמפוס 23/11/23 , בקמפוס |
13:00-10:15 16:00-12:15 14:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(י) |
סדנה |
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
קורסי חובת בחירה שנה ד'
. ש לבחור קורס אחד מהרשימה בהתאם למסלול בתכנית הלימודים
בטעינת...
|