הפקולטה לחקלאות
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
איכות הסביבה ומשאבי טבע בחקלאות (0728)
איכות הסביבה ומשאבי טבע בחקלאות - שנת השלמה - חד-חוגי (2842)
שנה א'
קורסי חובת בחירה שנה א'
תוכנית לימודי ההכנה תהיה בהיקף שבין 30-15 נ"ז
הפקולטה לחקלאות :אגרואקולוגיה ובריאות הצמח
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 20 (רחובות) |
|
14:00-12:15
|
יום א'
|
סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר יעל הלמן
ד"ר נדב קשטן
|
אולם זימן (רחובות) |
|
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
שעור |
ד"ר יעל הלמן
ד"ר נדב קשטן
|
מע' 3 (רחובות) |
21/03/18-16/05/18 7 מפגשים21/03/18-16/05/18... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
ד"ר נדב קשטן
גב ענבל הרולד
גב דריה פלדמן
מר יואב שחר
גב שירי טופמן
|
מע' 3 (רחובות) |
21/03/18-16/05/18 7 מפגשים21/03/18-16/05/18... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
ד"ר יעל הלמן
מר יואב שחר
גב מרגריטה פטרנקו
מר דניאל ויגר
גב שירי טופמן
|
מע' 3 (רחובות) |
22/03/18-17/05/18 7 מפגשים22/03/18-17/05/18... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב דריה פלדמן
גב שירי טופמן
גב נעמה שטרצר
גב איה בריל
|
מע' 3 (רחובות) |
23/05/18-27/06/18 7 מפגשים23/05/18-27/06/18... |
14:00-10:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
ד"ר נדב קשטן
גב ענבל הרולד
גב דריה פלדמן
מר דניאל ויגר
גב נעמה שטרצר
|
מע' 3 (רחובות) |
23/05/18-27/06/18 7 מפגשים23/05/18-27/06/18... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
ד"ר יעל הלמן
גב ענבל הרולד
מר יואב שחר
גב מרגריטה פטרנקו
מר דניאל ויגר
גב איה בריל
|
מע' 3 (רחובות) |
24/05/18-28/06/18 7 מפגשים24/05/18-28/06/18... |
14:00-10:15
|
יום ה'
|
סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
גב מרגריטה פטרנקו
גב נעמה שטרצר
גב איה בריל
|
הערה:
יתכנו שינויים בקבוצות מעבדה הרישום הסופי יקבע על ידי מזכירות הוראה בהתאם להתאמה בין מספר התלמידים לתפוסת המעבדה ( הודעה על כך תצא בנפרד). קבוצה א,ב,ג, מחזור א' ישתתפו במעבדה בשבעת השבועות הראשונים לסמסטר קבוצות , ד' ה' ו' מחזור ב' יתקיים בשבעת השבועות האחרונים של הסמסטר . שעור ב לחוג 710,715,722,791,792,793. מעב ז לחוג 791,792,793,794,795. שעור א לחוג 712,716,718,794,795. מעב א לחוג 715,716,718. מעב ב לחוג 710,712. מעב ג לחוג 722. מעב ד לחוג 718. מעב ה לחוג 710,718. מעב ו לחוג 712.
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הצמח בחקלאות
משך הבחינה: 3.75 ש' |
בחינה בכתב |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם זימן (רחובות) אולם 20 (רחובות) |
|
12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ב'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ צח אדם
פרופ דוד וייס
פרופ מנחם מושליון
|
מע' 21 (רחובות) |
02/11/17-11/01/18 11 מפגשים02/11/17-11/01/18... |
13:00-09:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(א) |
מעב |
פרופ צח אדם
גב עדי יערן
גב נגה גלנץ
גב יעל גרונוולד
מר יותם זית
גב דורית לוי
מר חגי שוחט
גב נעמה טבול
מר זיו עטייה
|
מע' 21 (רחובות) |
01/10/17-10/01/18 11 מפגשים01/10/17-10/01/18... |
19:00-15:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
פרופ מנחם מושליון
גב יעל וגנר
מר זיו עטייה
גב עדי יערן
גב נגה גלנץ
גב יעל גרונוולד
מר יותם זית
גב דורית לוי
|
מע' 21 (רחובות) |
02/11/17-11/01/18 11 מפגשים02/11/17-11/01/18... |
18:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
פרופ דוד וייס
גב עדי יערן
גב נגה גלנץ
גב יעל גרונוולד
מר יותם זית
גב דורית לוי
מר חגי שוחט
גב נעמה טבול
|
הערה:
הסיור הראשון הוא ב29.3 בצהריים, בין 12:30 ל 17:00
הסיור השני הוא ביחד עם הקורס "מערכות מרעה טבעיות" ויתקיים ב27.4 משעות הבוקר ועד אחר הצהריים שעור א לחוג 710,715,716,791,792. מעב א לחוג 716. מעב ב לחוג 710,791,792. מעב ג לחוג 710,715,791,792.
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :גנטיקה והשבחה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 20 (רחובות) אולם 20 (רחובות) |
|
10:00-08:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום א'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ דני זמיר
ד"ר עידן עפרוני
|
חדר 3 (רחובות) |
|
12:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
פרופ דני זמיר
מר עידן סבאג
|
אולם 20 (רחובות) |
|
11:00-10:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
ד"ר עידן עפרוני
מר כפיר בנדל
|
חדר 101 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר מתן עובד
|
אתרוג (רחובות) |
|
11:00-10:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר מתן עובד
|
אולם 15 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר אלון ישראלי
|
אולם זימן (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר אלון ישראלי
|
אתרוג (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
גב נטע קובץ
|
חדר 106 (רחובות) |
|
12:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
|
חדר 101 (רחובות) |
|
12:00-11:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
|
חדר 3 (רחובות) |
|
14:00-13:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
מר עידן סבאג
|
חדר 106 (רחובות) |
|
13:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(יא) |
תרג |
|
הערה:
השיעור יינתן במעגל סגור ויועבר מאולם איריוביץ לחדר 9 בניין קנדי לי שעור א לחוג 710,712,715,718,722,791,792,793,794,795. תרג א לחוג 718,794. תרג ב לחוג 712. תרג ג לחוג 710. תרג ד לחוג 712. תרג ה לחוג 722,793. תרג ו לחוג 710,715,791,792. תרג ז לחוג 715,795. תרג י לחוג 718. תרג יא לחוג 718. תרג יב לחוג 722. תרג יג לחוג 710.
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :גנטיקה והשבחה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 20 (רחובות) |
|
14:00-12:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ אלכסנדר ויינשטיין
פרופ שי מורין
|
אולם 20 (רחובות) |
|
14:00-12:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ב) |
שעור |
פרופ אלכסנדר ויינשטיין
פרופ שי מורין
|
אולם 20 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
פרופ אלכסנדר ויינשטיין
גב יסמין רביד
|
חדר 9 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
פרופ שי מורין
מר זכריה הבר
|
יק"א 19 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב ריטה שוכמכר
|
חדר 3114 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב מור צמיר
|
אולם 20 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר עופר אידלין הררי
|
חדר 10 (רחובות) |
|
15:00-14:15
|
יום ד'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר אלעד שרון
|
הערה:
רישום תלמידי מוסמך ודוקטור באישור המרצה בלבד. תרג ה לחוג 710,715,791,792. תרג ו לחוג 710,715,791,792. שעור א לחוג 712,718,722,793,794. שעור ב לחוג 710,715,791,792. תרג א לחוג 712,718,722,793,794. תרג ב לחוג 712,718,722,793,794. תרג ג לחוג 712,718,722,793,794. תרג ד לחוג 710,715,791,792.
|
|
|
הפקולטה לחקלאות :מדעי הקרקע והמים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אולם 20 (רחובות) |
|
13:00-10:15
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ בנימין חפץ
|
מי תהום (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
פרופ בנימין חפץ
מר איתמר שבתאי
|
חדר 103 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר מעוז דור
|
יק"א 19 (רחובות) |
|
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר אביתר מרדכי
|
מי תהום (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר איתמר שבתאי
|
חדר 2 (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר תומר מלחי
|
9 א (רחובות) |
|
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר אביתר מרדכי
|
הערה:
ינתנו מעבדות לסרוגין במקביל לשעות התרגילים , מבחן אמצע יתקיים בתאריך , תרג ו לחוג 710,715. שעור א לחוג 710,715,716,791,792. תרג א לחוג 710,715,716,791,792. תרג ב לחוג 710,715,716,791,792. תרג ג לחוג 710,715,716. תרג ד לחוג 710,715,791,792. תרג ה לחוג 710,715.
|
|
|
בטעינת...
|