הפקולטה לרפואת שיניים
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
רפואת שיניים (0611)
רפואת שיניים, חד-חוגי, לימודים פרה קליניים - בוגר - חד-חוגי (5611)
שנה א'
קורסי חובה
. לימודי כימיה ניתנים במרוכז אחד אחרי השני בסדר הבא במהלך 7 השבועות הראשונים של הסמסטר בקמפוס אדמונד י. ספרא
הפקולטה למדעי הטבע :כימיה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
04/02/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט 05/02/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 , באולם ומוקלט |
11:45-10:00 11:45-08:00 11:45-08:00 16:45-14:00 10:45-08:00 10:45-08:00 11:45-08:00 11:45-08:00 11:45-08:00 11:45-08:00
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ נורמן מטאנס
|
(קרית א"י ספרא)שפרינצק 214 קנדה עליון (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן שפרינצק 26 (קרית א"י ספרא) אולם ד (עין כרם) לוי 07 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן |
29/01/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט |
15:45-13:00 09:45-08:00 15:45-13:00 14:45-13:00 16:00-13:15 15:45-13:00 15:45-13:00
|
יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב רים גדיר
|
(קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 (קרית א"י ספרא)סילברמן ראשל גודמן 2003 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן אולם ג (עין כרם) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
29/01/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט |
15:45-13:00 09:45-08:00 15:45-13:00 14:45-13:00 16:00-13:15 15:45-13:00 15:45-13:00
|
יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב דנה אמסלם
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום לוי 06 (קרית א"י ספרא) גודמן 2004 (קרית א"י ספרא) אולם ח (עין כרם) שפרינצק 28 (קרית א"י ספרא) לוי 07 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן |
29/01/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 30/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 , באולם ומוקלט |
15:45-13:00 09:45-08:00 15:45-13:00 16:00-13:15 16:45-15:00 15:45-13:00 15:45-13:00
|
יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר שחר ברסלר
|
הערה:
תלמידי צמרת נרשמים לקבוצות ג/ד/ה בלבד.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :כימיה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.2 ש"ש |
4.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אוד' מגיד (עין כרם) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
14/01/24 , באולם ומוקלט 07/01/24 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט |
14:45-13:00 16:45-15:00 17:00-15:15 10:45-08:00 10:45-08:00 12:45-10:00 10:45-08:00 10:45-09:00 11:45-09:00 14:45-14:00 16:45-15:00 09:45-08:00 12:45-09:00 15:45-13:00
|
יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר מורן פרנקל-פינטר
|
לוי 07 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)כדור הארץ 109 (קרית א"י ספרא)כדור הארץ 109 (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)כדור הארץ 109 קנדה עליון (קרית א"י ספרא) פלדמן ב (קרית א"י ספרא) C220 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)סילברמן 508 (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)סילברמן 508 פלדמן ב (קרית א"י ספרא) |
07/01/24 , באולם ומוקלט 14/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט |
14:45-13:00 16:45-15:00 09:45-08:00 12:45-11:00 12:45-11:00 14:45-14:00 08:45-08:00 15:45-14:00 08:45-08:00 14:45-13:00 16:45-15:00 11:45-10:00 15:45-14:00
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב תהילה מטס
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא) שפרינצק 29 (קרית א"י ספרא) מתמטיקה 2 (קרית א"י ספרא) C220 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן אולם לוין (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)בית צרפת כיתה 215 לוי 06 (קרית א"י ספרא) C221 (קרית א"י ספרא) |
07/01/24 , באולם ומוקלט 14/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט |
14:45-13:00 16:45-15:00 09:45-08:00 12:45-11:00 12:45-11:00 14:45-14:00 08:45-08:00 15:45-14:00 08:45-08:00 14:45-13:00 16:45-15:00 11:45-10:00 15:45-14:00
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב תמר טיירי
|
(קרית א"י ספרא)סילברמן 504 (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אולם לוין (קרית א"י ספרא) לוי 07 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 28 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום לוי 07 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)סילברמן ראשל (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
07/01/24 , באולם ומוקלט 14/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט |
14:45-13:00 16:45-15:00 09:45-08:00 12:45-11:00 12:45-11:00 14:45-14:00 08:45-08:00 17:45-16:00 08:45-08:00 14:45-13:00 16:45-15:00 11:45-10:00 15:45-14:00
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב אנה מקרובסקי
|
הערה:
תרגול חזרה יתקיים ביום ה', 18/1 בין השעות 12:00-14:00
התרגול יתקיים באודיטוריום בית צרפת
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.2 ש"ש |
2.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אוד בוטנר (עין כרם) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
05/02/24 , באולם ומוקלט 12/02/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 20/02/24 , באולם ומוקלט 13/02/24 , באולם ומוקלט 15/02/24 , באולם ומוקלט 08/02/24 , באולם ומוקלט |
15:45-13:00 16:00-13:15 15:45-13:00 17:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אסף זמל
|
אוד לוי (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) |
26/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 14/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
19:00-17:15 15:00-13:15 17:00-15:15 18:00-16:15
|
יום ב' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר עפר בורג
|
אולם ה (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) אולם י (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) |
26/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 14/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
19:00-17:15 15:00-13:15 17:00-15:15 18:00-16:15
|
יום ב' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב עינב שרף
|
אוד בוטנר (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אולם ג (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 17:00-15:15 19:00-17:15 18:00-16:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
מר עפר בורג
|
אולם י (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 17:00-15:15 19:00-17:15 18:00-16:15
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב עינב שרף
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
. לימודי פיסיקה קורס 77141 ניתן במהלך 7 השבועות הראשונים של הסמסטר בקמפוס אדמונד י. ספרא. קורס 77142 ניתן במשך 6 השבועות האחרונים של הסמסטר - יום א' בקמפוס ספרא יום ג' בקמפוס עין כרם
הפקולטה למדעי הטבע :פיסיקה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום אוד' מגיד (עין כרם) (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) |
14/01/24 , באולם ומוקלט 07/01/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 04/02/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט |
11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 15:00-12:15 14:45-13:00 15:45-13:00 12:45-11:00 12:45-11:00 12:45-11:00 12:45-11:00
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ עופר ביהם
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
02/01/24-31/01/24 5 מפגשים2 שעות למפגש02/01/24-31/01/24... 31/01/24 |
15:45-14:00 14:45-13:00
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר דביר שבט
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת כיתה 215 (קרית א"י ספרא)סילברמן 508 |
02/01/24-31/01/24 5 מפגשים2 שעות למפגש02/01/24-31/01/24... 31/01/24 |
15:45-14:00 14:45-13:00
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר יוסף בך
מר אושרי פטקייב
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום (קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
02/01/24-31/01/24 5 מפגשים2 שעות למפגש02/01/24-31/01/24... 31/01/24 |
17:45-16:00 16:45-15:00
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר דביר שבט
|
(קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן (קרית א"י ספרא)אודיטוריום בקר, בניין גודמן |
02/01/24-31/01/24 5 מפגשים2 שעות למפגש02/01/24-31/01/24... 31/01/24 |
17:45-16:00 16:45-15:00
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר יוסף בך
מר אושרי פטקייב
|
הערה:
ביום 30/1/24 השיעור בשעות 11-13 יתקיים חד פעמי באודיטוריום ביהס להנדסה
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה למדעי הטבע :פיסיקה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
פלדמן א (קרית א"י ספרא) פלדמן א (קרית א"י ספרא) פלדמן א (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
17/03/24 , באולם ומוקלט 11/02/24-03/03/24 8 מפגשים3 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-03/03/24... 10/03/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 11/02/24-03/03/24 8 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-03/03/24... 12/03/24 , באולם ומוקלט 12/03/24 , באולם ומוקלט |
11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-10:00 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ ינון אשכנזי
|
(קרית א"י ספרא)מתמטיקה 110 |
11/02/24-17/03/24 6 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-17/03/24... |
13:45-12:00
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
מר יוסף בך
מר אושרי פטקייב
|
(קרית א"י ספרא)בית צרפת אודיטוריום |
11/02/24-17/03/24 6 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-17/03/24... |
13:45-12:00
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר דביר שבט
|
לוי 07 (קרית א"י ספרא) |
11/02/24-17/03/24 6 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-17/03/24... |
15:45-14:00
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
מר יוסף בך
מר אושרי פטקייב
|
(קרית א"י ספרא)שפרינצק 117 |
11/02/24-17/03/24 6 מפגשים2 שעות למפגש , באולם ומוקלט11/02/24-17/03/24... |
15:45-14:00
|
יום א'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
מר דביר שבט
|
הערה:
ביום א' הסטודנטים יתחלקו לשתי כיתות (פלדמן א' ושפרינצק 217), כאשר שידור-חי יתקיים משפרינצק 217. שיעור יום ג' יתקיים בעין כרם. תרגילים א-ב לתלמידי צמרת ולאחרים.
בתאריך 05.03.24 - לא יתקיים שיעור.
|
Comments:
On Sunday, students will be divided into two classes (Feldman Aleph and Sprinzak 217), with a live broadcast from Sprinzak 217. The Tuesday class takes place in Ein Kerem. Tutorials 1-2: Zameret students and others.
|
|
|
. מבוא לגוף האדם הבריא
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
15/07/24 10/06/24 , באולם ומוקלט 15/07/24 18/06/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 23/07/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 19/06/24 , באולם ומוקלט 19/06/24 25/07/24 , באולם ומוקלט 30/05/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט 27/06/24 , באולם ומוקלט 18/07/24 , באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 16:00-15:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 16:00-13:15 15:00-13:15 16:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ ברוך מינקה
ד"ר איתי רבינוביץ
|
ח' אורון (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) ס' שבו (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 18/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 15:00-13:15 16:00-14:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
מר ליאור מתתיהו
מר נמרוד ברנט
|
ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר אלעד אבידן
|
רוקחות ב (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב ענבל פוקס
|
א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
18/06/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב אפרת שיינבך
|
ס' ברקת (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-14:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר מיכאל יונרמן
|
ח' צדק (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
מר ליאור מתתיהו
|
ח' אורון (עין כרם) ס' אחלמה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
מר אלעד אבידן
|
ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
גב ענבל פוקס
|
ח' מאדים (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב אפרת שיינבך
|
ח' רהב (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 18/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ג' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
תרג |
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
25/06/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 10:00-08:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
גב ענבל פוקס
מר אלעד אבידן
מר ליאור מתתיהו
גב אפרת שיינבך
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
24/06/24 , בקמפוס 16/07/24 , בקמפוס 09/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 17:00-15:15
|
יום ב' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
גב ענבל פוקס
מר אלעד אבידן
מר ליאור מתתיהו
גב אפרת שיינבך
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
16/07/24 , בקמפוס 25/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15
|
יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
גב ענבל פוקס
מר אלעד אבידן
מר ליאור מתתיהו
גב אפרת שיינבך
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
09/07/24 , בקמפוס 17/07/24 , בקמפוס 27/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 12:00-10:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
גב ענבל פוקס
מר אלעד אבידן
מר ליאור מתתיהו
גב אפרת שיינבך
מר מיכאל יונרמן
מר נמרוד ברנט
|
הערה:
מי שרשום לקבוצת מעבדה א-ו בקורס מבוא לגוף האדם הבריא 96116 יירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן. נא לשים לב כי לא תיתכן חפיפה בין מועדי התרגילים והמעבדות בקורסים אלו.
במועדים 16/5, 29/5, 13/5 יתקיימו בחני מעבדה מסכמים במודל (רבע שעה לבוחן) השעה המדויקת תופיע בתכנית הקורס במודל.
המתרגל של קבוצות י"א י"ב הוא נמרוד ברנט
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 1.50 ש' |
בחינה בכתב |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
06/05/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 05/06/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 16/05/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 10:00-08:15 16:00-15:15 10:00-08:15 17:00-13:15 14:00-13:15 17:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-10:15 16:00-15:15 12:00-10:15 17:00-15:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ יואל ישראלי
ד"ר תמר סלע
פרופ איל בן-צבי
פרופ רחל כץ-בריל
ד"ר איתן שאוליאן
ד"ר אלכסנדר שישפורטיש
ד"ר דאוד מארון
ד"ר רותם לנגה
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
|
(עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים מחשב 306 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
|
מחשב 305 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים מחשב 305 (עין כרם) |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
22/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
22/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
22/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
22/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
|
מחשב 306 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) |
22/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יא) |
מעב |
|
(עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים |
22/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יב) |
מעב |
|
הערה:
שימו לב - מי שרשום לקבוצת מעבדה א-ו כאן ירשם ל: קבוצות תרגיל א-ה בקורס 96102, לקבוצות תרגיל א-ה בקורס 96115 ולקבוצת מעבדה א בקורס 96118 - לא יתכנו חפיפות!
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.50 ש' |
בחינה בכתב |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אולם ז (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
06/05/24 , באולם ומוקלט 22/07/24 , באולם ומוקלט 15/07/24 , באולם ומוקלט 08/07/24 , באולם ומוקלט 01/07/24 , באולם ומוקלט 24/06/24 , באולם ומוקלט 17/06/24 , באולם ומוקלט 10/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 19/06/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 09/05/24 , באולם ומוקלט 13/06/24 , באולם ומוקלט 06/06/24 , באולם ומוקלט 30/05/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט 25/07/24 , באולם ומוקלט 18/07/24 , באולם ומוקלט 11/07/24 , באולם ומוקלט 27/06/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ אבי-חי חובב
|
מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון מחשב 305 (עין כרם) |
03/07/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב מישל בנימין
גב תבל שנהב
גב גלי אורן
מר דניאל חכים
גב יסמין חלבי
גב דריה יצחקוב
גב אליה מוריס
מר שלמה דוד שירר
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון מחשב 306 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) |
04/07/24 , באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט 04/07/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15
|
יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
ד"ר רותם לנגה
גב מישל בנימין
גב תבל שנהב
גב גלי אורן
מר דניאל חכים
גב יסמין חלבי
גב דריה יצחקוב
גב אליה מוריס
מר שלמה דוד שירר
|
הערה:
מי שנרשם לקבוצות א-ו בקורס 96116, ירשם למעבדה א בקורס זה. מי שנרשם לקבוצות ז-י"ב בקורס 96116, ירשם למעבדה ב' בקורס זה. החלוקה לקבוצות תהיה זהה.
|
Comments:
|
|
|
. קורס ביוכימיה וביולוגיה של התא ניתנים במרוכז אחד אחרי השני החל מהשבוע ה- 8 של סמסטר א' במקפוס עין כרם
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
12/02/24 , באולם ומוקלט 26/02/24 , באולם ומוקלט 19/02/24 , באולם ומוקלט 20/02/24 , באולם ומוקלט 13/02/24 , באולם ומוקלט 14/02/24 , באולם ומוקלט 08/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 15/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
12:00-08:15 10:00-08:15 12:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-08:15 10:00-08:15 12:00-08:15 10:00-08:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ ראובן וינר
ד"ר יואב שאול
פרופ רותם קרני
|
ס' 102 (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב צופיה ביאליסטוקי
|
ח' שבתאי (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) אולם י (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
מר עומר גולדברגר
|
אולם ז (עין כרם) אולם ד (עין כרם) אולם ד (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב יעל וולמן
|
א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב אריג' חטיב
|
אולם ה (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
גב אורלי מלול
|
אוד' מגיד (עין כרם) רוקחות א (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) |
14/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
מר נפתלי פייגנבאום
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 3.00 ש' |
בחינה בכתב |
3.2 ש"ש |
6.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
04/03/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 26/02/24 , באולם ומוקלט 04/03/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 19/02/24 , באולם ומוקלט 26/02/24 , באולם ומוקלט 12/03/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 27/02/24 , באולם ומוקלט 27/02/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 06/03/24 , באולם ומוקלט 28/02/24 , באולם ומוקלט 06/03/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 13/03/24 , באולם ומוקלט 28/02/24 , באולם ומוקלט 07/03/24 , באולם ומוקלט 14/03/24 , באולם ומוקלט 07/03/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 14/03/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 17:00-13:15 17:00-13:15 15:00-13:15 17:00-13:15 10:00-08:15 12:00-08:15 10:00-08:15 17:00-13:15 17:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 15:00-13:15 17:00-13:15 17:00-13:15 17:00-13:15 10:00-08:15 12:00-08:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ עודד בהר
פרופ אסף הלמן
פרופ אהוד כהן
פרופ איתמר סימון
ד"ר שירה אדר
ד"ר איתן שאוליאן
ד"ר איתי רבינוביץ
ד"ר רותם לנגה
|
אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) אולם ג (עין כרם) (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב בתיה בל
|
א' ברגמן (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) א' ברגמן (עין כרם) |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
גב אריאל בשארי
|
4 ב' (עין כרם) 4 ב' (עין כרם) אולם י (עין כרם) אולם ד (עין כרם) אולם ד (עין כרם) |
11/03/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
גב רות חפץ
|
א' גודלסקי (עין כרם) אולם י (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
גב ירדן אנגל
|
א' גודלסקי (עין כרם) אולם ה (עין כרם) רוקחות א (עין כרם) אולם ה (עין כרם) אולם י (עין כרם) |
11/03/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
מר עומרי יוסף
|
אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
גב עדי שינה
|
א' ברגמן (עין כרם) אולם ו (עין כרם) (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש ס' 102 (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) |
11/03/24 , בקמפוס 04/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
גב תרצה בידאני
|
ס' תרשיש (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) |
04/03/24 , בקמפוס 11/03/24 , בקמפוס 12/03/24 , בקמפוס 06/03/24 , בקמפוס 07/03/24 , בקמפוס |
10:00-08:15 10:00-08:15 17:00-15:15 17:00-15:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(י) |
תרג |
מר אור ראובן
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
בחינה בכתב |
2.2 ש"ש |
4.5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) א מורשה (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 , באולם ומוקלט 09/07/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט 17/07/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 13/06/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-10:15
|
יום א' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ חיה לורברבאום-גלס
פרופ עבד חיג'אזי
|
אולם י (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) |
18/06/24 , באולם ומוקלט 24/07/24 , באולם ומוקלט 26/06/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט 06/06/24 , באולם ומוקלט 11/07/24 , באולם ומוקלט |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב טל ברנדווין
|
ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ס' תרשיש (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
גב שיראל לביא
|
ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) אוד לוי (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב אורלי מלול
גב סיני שמע
|
ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ס יהלום (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
תרג |
גב משי סבן
|
ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 24/07/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 11/07/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
גב שרה סלמה
|
ס יהלום (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ס' זהב (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
גב טל ברנדווין
|
ס' ישפה (עין כרם) רוקחות ב (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ס' ברקת (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
תרג |
גב שיראל לביא
|
ח' רהב (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ס' ישפה (עין כרם) ס' שוהם (עין כרם) ס' לשם (עין כרם) ס' 101 (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
תרג |
גב אורלי מלול
גב סיני שמע
|
ס' פטדה (עין כרם) אולם ו (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) ס' אודם (עין כרם) ס' פטדה (עין כרם) אולם י (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
תרג |
גב משי סבן
|
ס' ספיר (עין כרם) א' גודלסקי (עין כרם) ס' ספיר (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ס' 102 (עין כרם) |
18/06/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 10/07/24 , בקמפוס 26/06/24 , בקמפוס 25/07/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
תרג |
גב שרה סלמה
|
הערה:
מי שרשום לקבוצת מעבדה א-ו במבוא לגוף האדם הבריא 96116 ירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן, ולהפך: מי שרשום לקבוצות מעבדה ז-יב ירשם כאן לתרגיל ו-י.
|
Comments:
,,
|
|
|
קורסי חובה שבהם משתתפים רק תלמידי רפואת שיניים שנה א'.
הפקולטה לרפואת שיניים :רפואת שיניים
משך הבחינה: 3.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
3 ש"ש |
6 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
(עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש אולם י (עין כרם) (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש (עין כרם)4 ג' - אולם שינניות, קומה 4, אגף חדש |
22/07/24 , באולם ומוקלט 17/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 06/05/24 , באולם ומוקלט 22/07/24 , באולם ומוקלט 15/07/24 , באולם ומוקלט 08/07/24 , באולם ומוקלט 01/07/24 , באולם ומוקלט 24/06/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 , באולם ומוקלט 16/07/24 , באולם ומוקלט 09/07/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 18/06/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר ויסאם אבו אחמד
|
ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) |
16/07/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 18/06/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 09/07/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט |
18:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15 17:00-16:15 18:00-16:15 19:00-17:15 19:00-17:15 19:00-17:15 19:00-17:15 19:00-17:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
גב נועה גזית
|
ח' רהב (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) |
16/07/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 18/06/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 09/07/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט |
18:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15 17:00-16:15 18:00-16:15 19:00-17:15 19:00-17:15 19:00-17:15 19:00-17:15 19:00-17:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
מר עלאא ברנסי
|
ח' צדק (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' שבתאי (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
16/07/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 18/06/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 09/07/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט |
18:00-16:15 18:00-16:15 18:00-16:15 17:00-16:15 18:00-16:15 19:00-17:15 19:00-17:15 19:00-17:15 19:00-17:15 19:00-17:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
תרג |
גב גבריאל שיפמן
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
מיומנויות וכישורי למידה
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 1.50 ש' |
בחינה בכתב |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
06/05/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 05/06/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 16/05/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 10:00-08:15 16:00-15:15 10:00-08:15 17:00-13:15 14:00-13:15 17:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-10:15 16:00-15:15 12:00-10:15 17:00-15:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ יואל ישראלי
ד"ר תמר סלע
פרופ איל בן-צבי
פרופ רחל כץ-בריל
ד"ר איתן שאוליאן
ד"ר אלכסנדר שישפורטיש
ד"ר דאוד מארון
ד"ר רותם לנגה
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ג) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ד) |
מעב |
|
(עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים מחשב 306 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
מעב |
|
מחשב 305 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים מחשב 305 (עין כרם) |
28/05/24 , בקמפוס 22/05/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 10:00-08:15 15:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15
|
יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
22/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ז) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
22/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ח) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
22/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ט) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
22/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(י) |
מעב |
|
מחשב 306 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) |
22/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יא) |
מעב |
|
(עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים |
22/05/24 , בקמפוס 16/05/24 , בקמפוס 30/05/24 , בקמפוס 09/05/24 , בקמפוס 06/06/24 , בקמפוס |
16:00-14:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(יב) |
מעב |
|
הערה:
שימו לב - מי שרשום לקבוצת מעבדה א-ו כאן ירשם ל: קבוצות תרגיל א-ה בקורס 96102, לקבוצות תרגיל א-ה בקורס 96115 ולקבוצת מעבדה א בקורס 96118 - לא יתכנו חפיפות!
|
Comments:
|
|
|
קורסי בחירה שנה א'
. "דגש במדע הנתונים ": ניתן לבחור באגד זה רק במידה והנך עומד בתנאי הסף - השלמת 5 יח"ל במתמטיקה ובפיזיקה בתיכון בממוצע 85 ומעלה (ללא בונוסים). התלמידים במסלול יהיו פטורים מקורסי פיזיקה (בהיקף 7.5 נ"ז) בסמסטר א', וילמדו מבוא למדע הנתונים "כקורס חובה" על חשבון השעות של לימודי הפיזיקה. הלימודים במסלול זה יתקיימו לסירוגין בקמפוס ספרא ועין כרם - כמפורט בשנתון . שימו לב: תלמיד שלא ישלים חובותיו בקורס זה, יחוייב בהשלמת קורסי פיזיקה 77142+ 77141 .
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
3.5 ש"ש |
7 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
קנדה עליון (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 27 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 25 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 27 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 116 ס' 102 (עין כרם) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)סילברמן 504 פלדמן ב (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) פלדמן ב (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 203 (עין כרם) |
14/01/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 07/01/24 , באולם ומוקלט 17/03/24 , באולם ומוקלט 10/03/24 , באולם ומוקלט 03/03/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 11/02/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 17/03/24 , באולם ומוקלט 10/03/24 , באולם ומוקלט 03/03/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 11/02/24 , באולם ומוקלט 04/02/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט |
11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-09:00 11:45-10:00 15:00-12:15 14:45-13:00 14:45-13:00 14:45-13:00 14:45-13:00 14:45-13:00 15:45-13:00 14:45-13:00 15:45-13:00 15:45-14:00 15:45-14:00 15:45-14:00 17:45-16:00 18:00-16:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ דן בן-צבי
גב רחל רפפורט
|
שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 213 שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 24 (קרית א"י ספרא) שפרינצק 26 (קרית א"י ספרא) (קרית א"י ספרא)שפרינצק 201 (קרית א"י ספרא)שפרינצק 201 (עין כרם) |
10/03/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 11/02/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 17/03/24 , באולם ומוקלט 03/03/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט |
16:45-15:00 16:45-15:00 16:45-15:00 16:45-15:00 16:45-15:00 16:45-15:00 17:45-16:00 11:45-10:00 12:45-11:00 12:45-11:00 12:45-11:00 13:00-11:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
גב יערה ארד
|
הערה:
הרישום לקורס כפוף לאישור המרכז ומזכירות התלמידים. הקורס יתקיים לסירוגין בקמפוס עין כרם ובקמפוס גבעת רם. שימו לב: תלמיד שלא ישלים חובותיו בקורס זה, יחויב בהשלמת קורסי פיזיקה 77141+77142.
|
Comments:
|
|
|
שנה ב'
קורסי חובה
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 1.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
1.8 ש"ש |
3.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
14/01/24 , באולם ומוקלט 14/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 09/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 10/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט 11/01/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 14:00-13:15 10:00-08:15 15:00-13:15 16:00-14:15 17:00-15:15 12:00-08:15 16:00-13:15 12:00-10:15 16:00-13:15 12:00-10:15 14:00-13:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אנה נחשון
ד"ר סמיר נסייר
פרופ דורית שחם
פרופ נוויל ברקמן
ד"ר רותם לנגה
|
ח' אורון (עין כרם) |
16/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
ח' מאדים (עין כרם) |
16/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) |
16/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
|
ח' צדק (עין כרם) |
16/01/24 , בקמפוס |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
ס' 102 (עין כרם) |
16/01/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15
|
יום ג'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
|
ח' אורון (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
|
ח' מאדים (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
|
ח' צדק (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
|
ח' רהב (עין כרם) |
15/01/24 , בקמפוס |
12:00-10:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
|
רוקחות ב (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד לוי (עין כרם) (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 17/01/24 , בקמפוס 17/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 |
14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
מעב |
|
א מורשה (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , באולם ומוקלט 16/01/24 , בקמפוס 25/01/24 |
14:00-13:15 17:00-16:15 20:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
|
אולם י (עין כרם) (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד' מגיד (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 18/01/24 , בקמפוס 18/01/24 , באולם ומוקלט |
14:00-13:15 14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15
|
יום א' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
|
ס' 102 (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון א' גודלסקי (עין כרם) (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , בקמפוס 23/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 |
14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ג' יום ג' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
|
א' ברגמן (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אולם ג (עין כרם) (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 24/01/24 , בקמפוס 24/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 |
14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ד' יום ד' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
מעב |
|
4 ב' (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון אולם ג (עין כרם) (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 21/01/24 , בקמפוס 21/01/24 , באולם ומוקלט 25/01/24 |
14:00-13:15 20:00-16:15 17:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
מעב |
|
ס סורן (עין כרם) אולם ג (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון (עין כרם) |
28/01/24 , באולם ומוקלט 22/01/24 , באולם ומוקלט 22/01/24 , בקמפוס 25/01/24 |
14:00-13:15 17:00-16:15 20:00-16:15 14:00-13:15
|
יום א' יום ב' יום ב' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
מעב |
|
הערה:
יש להירשם תחילה לקורס 96219 - מעבדות היסטולוגיה.
מי שנרשם לקבוצות מעבדה א-ו (שם) - יירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן. מי שנרשם לקבוצת מעבדה ז-יב - עליו להירשם לקבוצות תרגיל ו-י כאן.
שיעור בתאריך 15/1= תרגיל מקוון בדימות.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
1 ש"ש |
2 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
01/07/23 , באולם ומוקלט 22/07/24 , באולם ומוקלט 15/07/24 , באולם ומוקלט 08/07/24 , באולם ומוקלט 18/06/24 , באולם ומוקלט 26/06/24 , באולם ומוקלט 24/07/24 , באולם ומוקלט 17/07/24 , באולם ומוקלט 10/07/24 , באולם ומוקלט 03/07/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר עדי ענבל
ד"ר קרן מאיר
פרופ אביהו קלר
פרופ חיה קלכהיים
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואת שיניים :רפואת שיניים
|
עבודה בכתב |
2.2 ש"ש |
4.5 נ"ז |
שנתי |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
רוקחות א (עין כרם) א מורשה (עין כרם) א מורשה (עין כרם) א מורשה (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' צדק (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' רהב (עין כרם) אולם ו (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) ח' אורון (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) ח' מאדים (עין כרם) אולם י (עין כרם) ח' נגה (עין כרם) |
05/03/24 , באולם ומוקלט 23/01/24 , באולם ומוקלט 06/02/24 , באולם ומוקלט 20/02/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 09/07/24 , באולם ומוקלט 16/07/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 23/07/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 16/07/24 , באולם ומוקלט 02/07/24 , באולם ומוקלט 16/07/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 25/06/24 , באולם ומוקלט |
11:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-11:15 12:00-11:15 12:00-11:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שוסד |
ד"ר נירית יבנאי
ד"ר אלכס חיימוב
ד"ר גיא טוביאס
פרופ אברהם זיני
פרופ יובל ורד
ד"ר אימאן והבה
ד"ר הדר חזוט
ד"ר עדן חרזאלה
ד"ר שמוע סליבא
ד"ר יעל קוטינר
גב אסנת קיסילבסקי
|
הערה:
נוכחות חובה. הקורס כולל יציאה של הסטודנטים לקהילה מעבר לשעות ההוראה בתיאום עם מרכז הקורס.
הקורס יינתן בצורה היברידית, חלק מההרצאות יינתנו באופן מקוון בתיאום עם וועד הכיתה.
סמסטר ב' יחל בתאריך 19.3.24
|
Comments:
Compulsory attendance. The course includes the departure of the students to the community beyond the teaching hours in coordination with the course center.
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 1.50 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2 ש"ש |
4 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
07/01/24 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 31/12/23 , באולם ומוקלט 07/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 02/01/24 , באולם ומוקלט 03/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט 04/01/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-11:15 16:00-13:15 17:00-13:15 12:00-08:15 11:00-08:15 16:00-13:15 12:00-08:15 16:00-13:15 16:00-13:15 12:00-10:15 16:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ יעקב אסף
פרופ איל בן-צבי
פרופ דוד גרץ
ד"ר יוסי קליש
ד"ר אנה נחשון
ד"ר משה רב אחא
ד"ר רביע עאסלה
ד"ר רותם לנגה
|
ח' מאדים (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
ח' רהב (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
|
ח' שבתאי (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
ס' 102 (עין כרם) |
08/01/24 , באולם ומוקלט |
14:00-12:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
|
ס' תרשיש (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
|
ח' שבתאי (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
|
ח' רהב (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
|
ח' אורון (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס |
16:00-14:15
|
יום ה'
|
סמסטר א
|
(י) |
תרג |
|
אוד' מגיד (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי עליון |
09/01/24 , באולם ומוקלט 09/01/24 , בקמפוס |
17:00-16:15 19:00-16:15
|
יום ג' יום ג'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד' מגיד (עין כרם) |
10/01/24 , בקמפוס 10/01/24 , באולם ומוקלט |
19:00-16:15 17:00-16:15
|
יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד' מגיד (עין כרם) |
08/01/24 , בקמפוס 08/01/24 , באולם ומוקלט |
19:00-16:15 17:00-16:15
|
יום ב' יום ב'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
מעב |
|
(עין כרם)מ' גודלסקי עליון אוד' מגיד (עין כרם) |
11/01/24 , בקמפוס 11/01/24 , באולם ומוקלט |
19:00-16:15 17:00-16:15
|
יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
מעב |
|
הערה:
יש להירשם תחילה לקורס 96219 - מעבדות היסטולוגיה.
מי שנרשם לקבוצות א-ו (שם) - יירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן. מי שנרשם לקבוצות ז-יב - עליו להירשם לקבוצות תרגיל ו-י כאן.
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) |
04/02/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 28/01/24 , באולם ומוקלט 05/02/24 05/02/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט 05/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , באולם ומוקלט 31/01/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט 01/02/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-10:15 16:00-14:15 10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 15:00-13:15 14:00-13:15 16:00-14:15
|
יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ יונתן קופצ'יק
ד"ר נעמה לב כהן
ד"ר מיכל שושקס-כרמל
ד"ר רותם לנגה
|
ח' אורון (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 1 |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
ח' צדק (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
ח' מאדים (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 3 |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ג) |
תרג |
|
ח' רהב (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ד) |
תרג |
|
ס' אחלמה (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) |
04/02/24 , בקמפוס 08/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 13:00-10:15
|
יום א' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ה) |
תרג |
|
ח' אורון (עין כרם) (עין כרם)אולם ט - כיתת מחשבים |
06/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ו) |
תרג |
|
ח' נגה (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 2 |
06/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ז) |
תרג |
|
ח' מאדים (עין כרם) מחשב 305 (עין כרם) |
06/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ח) |
תרג |
|
ח' צדק (עין כרם) (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון 4 |
06/02/24 , בקמפוס 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(ט) |
תרג |
|
ס' 102 (עין כרם) מחשב 306 (עין כרם) |
06/02/24 , באולם ומוקלט 07/02/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 16:00-13:15
|
יום ג' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א
|
(י) |
תרג |
|
הערה:
יש להירשם תחילה לקורס 96219 - מעבדות היסטולוגיה.
מי שנרשם לקבוצת מעבדה א-ו (שם) - יירשם לקבוצות תרגיל א-ה כאן. ולהיפך.
|
Comments:
1.
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.00 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2.5 ש"ש |
5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) א מורשה (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
03/03/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 18/02/24 , באולם ומוקלט 25/02/24 , באולם ומוקלט 26/02/24 , באולם ומוקלט 19/02/24 , באולם ומוקלט 19/02/24 , באולם ומוקלט 05/03/24 , באולם ומוקלט 20/02/24 , באולם ומוקלט 27/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 06/03/24 , באולם ומוקלט 28/02/24 , באולם ומוקלט 21/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט 22/02/24 , באולם ומוקלט 29/02/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 16:00-13:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 12:00-08:15 16:00-13:15 16:00-13:15 10:00-08:15 16:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 12:00-10:15 15:00-13:15 14:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
פרופ יובל דור
פרופ דן בן-צבי
ד"ר מיכל שושקס-כרמל
פרופ יניב אלקובי
ד"ר רותם לנגה
|
(עין כרם) |
19/02/24 |
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(א) |
תרג |
|
(עין כרם) |
19/02/24 |
10:00-08:15
|
יום ב'
|
סמסטר א
|
(ב) |
תרג |
|
הערה:
תרגיל - לימוד עצמי בהיסטולוגיה
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
|
עבודה בכתב |
4 ש"ש |
8 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
26/05/24 , באולם ומוקלט 19/05/24 , באולם ומוקלט 12/05/24 , באולם ומוקלט 02/06/24 , באולם ומוקלט 05/05/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 06/05/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 20/05/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 06/05/24 , באולם ומוקלט 27/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 21/05/24 , באולם ומוקלט 07/05/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 30/05/24 , באולם ומוקלט 09/05/24 , באולם ומוקלט 23/05/24 , באולם ומוקלט 16/05/24 , באולם ומוקלט |
15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 16:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 12:00-08:15 15:00-13:15 15:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 15:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 15:00-13:15 16:00-13:15 16:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15 15:00-13:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
פרופ לילי אנגליסטר
ד"ר אריאל גלעד
פרופ שחר ארזי
ד"ר דן רוקני
ד"ר ענת ארזי
פרופ אלכס בינשטוק
|
הערה:
מעבדה בנושא תפקודים מוחיים גבוהים, מורכבת מ-
1. שעת הכנה בקבוצות קטנות
2. שעתיים תרגול בקבוצות קטנות
3. פרזנטציות - באולם בוטנר
|
Comments:
|
|
|
בטעינת...
|