הפקולטה לרפואה
בטעינת...
על מנת להציג פרטי הקורס יש ללחוץ על כותרת הקורס או לבחור בתפריט תצוגה משמאל את האופציה מפורט
(0625)
רוקחות קלינית - דוקטור לרו - חד-חוגי (3625)
שנה א'
קורסי חובה
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 2.50 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
2.2 ש"ש |
4.5 נ"ז |
סמסטר א' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד' מגיד (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) אוד בוטנר (עין כרם) |
22/10/23 , באולם ומוקלט 15/10/23 , באולם ומוקלט 22/10/23 , באולם ומוקלט 15/10/23 , באולם ומוקלט 22/10/23 , באולם ומוקלט 15/10/23 , באולם ומוקלט 22/10/23 , באולם ומוקלט 16/10/23 , באולם ומוקלט 16/10/23 , באולם ומוקלט 16/10/23 , באולם ומוקלט 16/10/23 , באולם ומוקלט 17/10/23 , באולם ומוקלט 17/10/23 , באולם ומוקלט 17/10/23 , באולם ומוקלט 17/10/23 , באולם ומוקלט 18/10/23 , באולם ומוקלט 11/10/23 , באולם ומוקלט 11/10/23 , באולם ומוקלט 18/10/23 , באולם ומוקלט 18/10/23 , באולם ומוקלט 11/10/23 , באולם ומוקלט 11/10/23 , באולם ומוקלט 18/10/23 , באולם ומוקלט 19/10/23 , באולם ומוקלט 12/10/23 , באולם ומוקלט 12/10/23 , באולם ומוקלט 19/10/23 , באולם ומוקלט 19/10/23 , באולם ומוקלט 12/10/23 , באולם ומוקלט 12/10/23 , באולם ומוקלט 19/10/23 , באולם ומוקלט |
10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15 10:00-08:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-15:15 10:00-08:15 12:00-10:15 15:00-13:15 17:00-15:15 10:00-08:15 10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15 10:00-08:15 10:00-08:15 12:00-10:15 12:00-10:15 15:00-13:15 15:00-13:15 17:00-15:15 17:00-15:15
|
יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה' יום ה'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א
|
(א) |
שעור |
ד"ר אלונה בן נון
ד"ר משכית בר מאיר
ד"ר יעקב ברקון
ד"ר עודד ברויאר
ד"ר רבקה ברוקס
ד"ר אליהו אייזנשטיין
ד"ר שגיא גברי
ד"ר חוה גדסי
ד"ר גל גולדשטיין
ד"ר טל גלבוע
ד"ר עודד וולובלסקי
פרופ מאלנה כהן
ד"ר ורד מולכו
פרופ עמירם ניר
ד"ר ריבל סגל
פרופ אלי פיקאר
פרופ דוד צנגן
אמנון צונג
ד"ר מיכל קורי
ד"ר דוד רכטמן
מורן שפלר גל
ד"ר גיורא וייזר
ד"ר טליה דור
ד"ר סער חשביה
ד"ר אורי פולק
ד"ר נאווה שאול לוטן
עוד מורים... |
הערה:
|
Comments:
|
|
|
הפקולטה לרפואה :רפואה
משך הבחינה: 1.50 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
1.5 ש"ש |
3 נ"ז |
סמסטר ב' |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) אוד סליגמן (עין כרם) |
02/06/24 , באולם ומוקלט 02/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 03/06/24 , באולם ומוקלט 28/05/24 , באולם ומוקלט 04/06/24 , באולם ומוקלט 05/06/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 05/06/24 , באולם ומוקלט 30/05/24 , באולם ומוקלט 30/05/24 , באולם ומוקלט |
12:00-10:15 17:00-13:15 12:00-08:15 14:00-13:15 17:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 12:00-08:15 14:00-13:15 15:00-13:15 12:00-08:15 15:00-13:15
|
יום א' יום א' יום ב' יום ב' יום ג' יום ג' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ה' יום ה'
|
סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שעור |
ד"ר בתיה אבני
פרופ אלכסנדר גורל
פרופ דבורה רונד
פרופ גייל אמיר
ד"ר נטע גולדשמידט
ד"ר משה גת
ד"ר בתיה רוט-ילינק
ד"ר אריאלה ארד
ד"ר יוסי קליש
ד"ר מיה כורם
ד"ר בועז נחמיאס
ד"ר רויטל סבן
ד"ר ולדימיר ויינשטיין
ד"ר ישי עופרן
ד"ר דוד לביא
ד"ר שלומציון אומן
גב חזי גנזל
ד"ר שלמה אליאס
ד"ר נועה גרוס אבן זהר
ד"ר אוהד אבן אור
ד"ר אהוד לבל
ד"ר אדיר שאולוב
רוברט מיכשווילי
עוד מורים... |
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
03/06/24 , בקמפוס 04/06/24 , בקמפוס |
17:00-15:15 15:00-13:15
|
יום ב' יום ג'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
תרג |
ד"ר בתיה אבני
ד"ר מאירה ישראלי סלמן
מר אייל לבל וגנר
ד"ר אוהד אבן אור
ד"ר אריאלה ארד
מר ניר וייגרט
ד"ר נועה גרוס אבן זהר
ד"ר רויטל סבן
ד"ר אירנה זיידמן
ד"ר ערן זמרן
ד"ר בועז נחמיאס
ד"ר אדיר שאולוב
גב אריאלה טויטו
ד"ר שלומציון אומן
ד"ר נועה בוכמן
גב רנאן גושה
עוד מורים... |
(עין כרם)מ' גודלסקי תחתון (עין כרם)מ' גודלסקי תחתון |
03/06/24 , בקמפוס 05/06/24 , בקמפוס |
15:00-13:15 17:00-15:15
|
יום ב' יום ד'
|
סמסטר ב סמסטר ב
|
(ב) |
תרג |
ד"ר בתיה אבני
ד"ר מאירה ישראלי סלמן
מר אייל לבל וגנר
ד"ר אוהד אבן אור
ד"ר אריאלה ארד
מר ניר וייגרט
ד"ר נועה גרוס אבן זהר
ד"ר רויטל סבן
ד"ר אירנה זיידמן
ד"ר ערן זמרן
ד"ר בועז נחמיאס
ד"ר אדיר שאולוב
גב אריאלה טויטו
ד"ר שלומציון אומן
ד"ר נועה בוכמן
גב רנאן גושה
עוד מורים... |
הערה:
תרגיל - מתקיים בגודלסקי. כל תרגיל שעה וחצי ללא הפסקה, על פי הפירוט הבא:
קבוצת תרגיל א -
3/6 - 14:45-16:15.
4/6 - 13:15-14:45
קבוצת תרגיל ב -
3/6 - 14:15-15:45
5/6 - 14:45-16:15
|
Comments:
|
|
|
ביה"ס לרוקחות :רוקחות קלינית
משך הבחינה: 2.50 ש' |
מבחן ממוחשב בקמפוס |
3 ש"ש |
6 נ"ז |
שנתי |
|
אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) אוד' רובין (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) ס סורן (עין כרם) |
05/02/24 , באולם ומוקלט 22/01/24 , באולם ומוקלט 08/01/24 , באולם ומוקלט 11/03/24 , באולם ומוקלט 26/02/24 , באולם ומוקלט 12/02/24 , באולם ומוקלט 29/01/24 , באולם ומוקלט 15/01/24 , באולם ומוקלט 01/01/24 , באולם ומוקלט 04/03/24 , באולם ומוקלט 19/02/24 , באולם ומוקלט 29/05/24 , באולם ומוקלט 19/06/24 , באולם ומוקלט 15/05/24 , באולם ומוקלט 26/06/24 , באולם ומוקלט 22/05/24 , באולם ומוקלט 08/05/24 , באולם ומוקלט |
18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15 18:00-14:15
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(א) |
שוס |
פרופ דן גילון
ד"ר נעמה סרבניק
ד"ר דן פדבר
פרופ שרה אייל
ד"ר רונית גלעד
פרופ יעקב סטרכילביץ
ד"ר תמר פישר
ד"ר ברוריה הירש-רקח
ד"ר אייל אופיר
ד"ר גפן ביר
ד"ר יקיר רוטנברג
ד"ר בועז נחמיאס
ד"ר עמיחי פרלמן
|
הערה:
|
Comments:
|
|
|
קורסי בחירה שנה א'
. יש לבחור 6 נ"ז מתוך הרשימה
שנה ב'
קורסי חובה
.
בטעינת...
|