אולם/קמפוס | סוג המפגש/מועדים מיוחדים | שעה | יום בשבוע | סמסטר | קבוצה | סוג שיעור | שם המרצה |
|
06/05/20 13/11/19 20/05/20 27/11/19 03/06/20 11/12/19 17/06/20 01/01/20 15/01/20 18/03/20 01/04/20 22/04/20 30/10/19 |
12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30 12:15-10:30
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי
|
(א) |
תרג |
ד"ר אביגיל יעקבסון
|
|
16/03/20 30/03/20 11/11/19 20/04/20 04/05/20 25/11/19 18/05/20 09/12/19 01/06/20 23/12/19 15/06/20 06/01/20 20/01/20 |
18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00 18:45-17:00
|
יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב' יום ב'
|
שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי
|
(ב) |
תרג |
מר אילן ארונין
|
|
03/06/20 11/12/19 17/06/20 01/01/20 15/01/20 18/03/20 01/04/20 22/04/20 30/10/19 06/05/20 13/11/19 20/05/20 27/11/19 |
16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30 16:15-14:30
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד'
|
שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי
|
(ג) |
תרג |
מר יהל אנגלמן
|
|
21/04/20 12/11/19 05/05/20 26/11/19 19/05/20 10/12/19 02/06/20 24/12/19 16/06/20 07/01/20 21/01/20 17/03/20 31/03/20 29/10/19 |
14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30 14:15-12:30
|
יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג' יום ג'
|
שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי שנתי
|
(ד) |
תרג |
מר נדב גנון
|
|
30/10/19 13/11/19 27/11/19 11/12/19 08/01/20 22/01/20 29/03/20 19/04/20 03/05/20 17/05/20 31/05/20 14/06/20 28/06/20 15/03/20 |
18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ה) |
תרג |
מר נדב גנון
|
|
22/01/20 30/10/19 13/11/19 27/11/19 11/12/19 08/01/20 28/06/20 15/03/20 29/03/20 19/04/20 03/05/20 17/05/20 31/05/20 14/06/20 |
18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30 18:15-16:30
|
יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום ד' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א' יום א'
|
סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר א סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב סמסטר ב
|
(ו) |
תרג |
מר ניסים סופר
|
הערה:
יש לבחור קבוצה אחת.
קבוצות א, ב, ג, ד- מיועדות לתלמידי החוג.
קבוצות ה-ו מיועדות לתלמידי תוכנית 'חבצלות'.
קבוצות א-ה בחדר 2403
קבוצה ו בחדר 2405
|
Comments:
Select one group
|